Ładowanie
×

2098 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Totolotek

2098 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Totolotek

Bukmacher Totolotek oferuje nowym swoim graczom bonus powitalny, w którym to maksymalnie można otrzymać na start nawet 2098 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Totolotek: najnowszy pakiet powitalny 2019

Totolotek: najnowszy pakiet powitalny 2019

Promocja powitalna skierowana jest do wszystkich typerów, którzy wcześniej nie posiadali konta u legalnego bukmachera Totolotek.

Pierwsza czynność jaką trzeba dokonać jest to dokonanie rejestracji konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.totolotek.pl. Proces zakładania konta jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy podać swoje podstawowe dane osobowe w formularzu rejestracyjnym.

Następnie użytkownik musi przejść weryfikację danych oraz dokonać już pierwszej wpłaty, która jest objęta promocja.

Bonus za depozyt do 1000 PLN u bukmachera Totolotek

Warto jest wiedzieć, że wyłącznie pierwsza wpłata u bukmachera Totolotek jest objęta promocją. Wystarczy, ze typer dokona depozytu, a w zamian otrzyma darmowe środki. Maksymalnie na konto gracza może trafić 1000 PLN. Jednak wysokość depozytu uzależniona jest od wpłaty dokonanej przez typera:

Przykład: Użytkownik płacił na swoje konto bukmacherskie 600 PLN. W gratisie otrzyma taką samą wartość, ale w formie środków bonusowych. Razem gracz będzie posiadał 1200 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Środki bonusowe znajdą się automatycznie na koncie typera po tym jak wspomniany operator zaksięguje wpłatę.

Bonus do 49 PLN na aplikację mobilną legalnego bukmachera

Gracze, którzy popiorą po raz pierwszy aplikacją mobilną bukmachera Totolotek i dokonają przez nią depozytu mogą liczyć na darmowe środki w wysokości wpłaty.

Należy jednak pamiętać, że gracz w ramach tej akcji może otrzymać maksymalnie 49 PLN.

bukmacher Betclic kod promocyjny
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus zakład bez ryzyka

Kod promocyjny u bukmachera Totolotek za darmo

Warto jest wiedzieć, że bukmacher Totolotek na chwilą obecną nie posiada kodu promocyjnego. Jednak jak takowy się pojawi zostanie jak najszybciej opublikowany na naszej stronie.

Zupełnie inaczej wygląda chociażby u innego legalnego bukmachera jak BetClic Polska. Wystarczy, że gracz wpisze kod promocyjny „KOD510” dokona aktywacji Cashbacka, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka. Bonus dostępny na stronie www.betclic.pl

Jeśli wówczas pierwszy zakład okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki, a maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.