Ładowanie
×

Darmowe bonusy od bukmachera Fortuna na „Black Friday”

Darmowe bonusy od bukmachera Fortuna na „Black Friday”

Bukmacher Fortuna z okazji „Black Friday” oferuje swoim graczom pakiet powitalny, w którym to zwiększa pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 200 PLN. Poza tym można liczyć na freebet bez depozytu o wartości 20 PLN oraz bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN.

Jakie bonusy bukmacherskie na „Black Friday” od Fortuny

Jakie bonusy bukmacherskie na „Black Friday” od Fortuny

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera Fortuna.

Akacja „Black Friday” dostępna jest graczom w dniach od 29 listopada do 2 grudnia do godz. 17:00. W tym dniach typer musi dokonać rejestracji konta. Można to wykonać wyłącznie na stronie bukmachera www.efortuna.pl. Założenie konta nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko.

Freebet bez depozytu na start od Fortuny

Nowi gracze bukmachera Fortuna mogą już na start otrzymać darmowy freebet i bez dokonywania żadnej wpłaty. Wystarczy dokonać rejestracji konta i wpisać kod promocyjny „BETONLNE”.

Dzięki czemu na koncie gracza pojawią się darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

bukmacher betfan opinie bonus freebet
Legalny bukmacher Betfan – opinie graczy, bonus freebet kod promocyjny

„Black Friday” 2019 u bukmachera Fortuna

W związku z „Black Friday” bukmacher Fortuna zwiększa pierwszy zakład bez ryzyka nowym graczom. Użytkownik wystarczy, że zagra za środki własne dowolny kupon SOLO lub AKO, aby w razie przegranej otrzymać zwrot całej stawki, aż do 200 PLN! Natomiast w przypadku wygrane cała kwota znajdzie się na koncie typera.

Poza tym gracze mogą liczyć na darmowe środki za dokonanie pierwszego depozytu. Wystarczy, że użytkownik dokona pierwszej wpłaty, a może otrzymać maksymalnie 1000 PLN w formie środków bonusowych:

Przykład: Gracz dokonać depozytu o wartości 800 PLN. W zamian otrzyma taką samą kwotę w bonusie. Razem użytkownik będzie posiadał 1600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Maksymalnie każdy użytkownik może otrzymać nawet 1000 PLN. Warto jest wiedzieć, że promocja objęta jest jedynie pierwsza wpłata.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.