Automaty do obstawiania meczów

67

Legalny bukmacher wystartował z zupełnie nowym na naszym rynku projektem. Od teraz możecie w wybranych miejscach korzystać z automatów do obstawiania meczów. W jaki sposób one działają?

Automaty do obstawiania meczów
Automaty do obstawiania meczów

Terminale Forbet

Automaty marki Forbet nazywane są oficjalnie terminalami. Prawdopodobnie ma to związek z obowiązującym w naszym kraju prawem, który bardzo rygorystycznie podchodzi do slotów oraz wszelkich tego typu maszyn oferujące gry losowe. Obecnie wygrane z tego typu urządzeń podlegają aż 50-procentowemu podatkowi. Na szczęście, w przypadku terminali Forbet to nie obowiązuje!

Obstawianie stacjonarne w Forbet możliwe jest w wybranych punktach znajdujących się na terytorium całego kraju. Marka bardzo sprawnie poradziła sobie z potrzebą wynajmowania lokali. Aby nie trzeba było płacić ogromnych opłat czynszowych, zdecydowała się na ustawianie terminali w punktach takich jak chociażby stacje benzynowe.

Automaty do obstawiania meczów

W Polsce automaty, w których można zagrać kupon bukmacherski, to zupełna nowość. Warto napisać więc o nich więcej, niż tylko parę zdań. W jaki sposób działają, na co pozwalają i tak dalej?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę, że aby zagrać w automatach nie potrzebujemy konta u bukmachera Forbet. Nie możemy zatem skorzystać z kodu bonusowego, ale za to nie tracimy czasu na weryfikację danych i tym podobne procesy. Wszystkie urządzenia zostały wyposażone w ekrany dotykowe oraz intuicyjny interfejs w języku polskim.

punkty stacjonarne forbet 2018

W terminalach możemy zawrzeć każdy rodzaj zakładów, który jest dostępny w ofercie online. Z racji tego, że Forbet to bukmacher z transmisjami meczów, mamy także możliwość oglądania spotkań, jakie aktualnie typujemy. Poniżej lista najważniejszych produktów, z jakich można korzystać w punktach naziemnych marki Forbet:

 • Wirtualne Sporty Forbet
 • Zakłady Na Żywo
 • Kupony SOLO
 • Dostęp do statystyk
 • Wszystko bez konieczności rejestracji!
 • Intuicyjne menu stworzone z myślą o graczach w różnym wieku (tylko +18!!)

Czy to tylko dla pełnoletnich?

Automaty do gry przygotowane przez firmę Forbet dostępne są jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat. Sprawa wygląda zatem tak samo, jak w przypadku zawierania zakładów przez internet – nie ma możliwości obstawiania żadna osoba, która jest jeszcze niepełnoletnia.

Bardzo ważna wiadomość – nie ma limitu co do liczby kuponów, jakie można zawrzeć w danym dniu. Oznacza to, iż możemy spędzić przy automacie nawet cały dzień. To dość istotna kwestia, gdyż mało który gracz wyobraża sobie zagranie tylko jednego czy dwóch kuponów.

Punkty stacjonarne Forbet. Wygoda przede wszystkim!

Dość dobre rozmieszczenie punktów to spora zaleta. Dzięki temu możemy anonimowo zagrać zakład nawet jeśli jesteśmy poza domem, nie mamy dostępu do urządzenia mobilnego czy swoich danych do konta Forbet. Brakuje jednak kilku miejsc w większych miastach. Nie wiadomo, dlaczego tak się dzieje. Być może umowy na najem dopiero są przygotowywane, a być może to kwestia tego, że przedstawiciele bukmachera mają świadomość, iż w dużych miastach jest dobry dostęp do sieci.

Mapa punktów Forbet
Mapa punktów Forbet

Niedowiarkom może się wydawać, że pomysł stworzenia terminali do obstawiania to zupełnie chybiony projekt. Wcale tak jednak nie musi być. Nie bez powodu powstają kolejne tego typu urządzenia przygotowane na zlecenia firm pożyczkowych – każdego dnia korzysta z nich bardzo wiele osób, mimo że wszystko w dzisiejszych czasach dostępne jest online.

Dlaczego warto, a dlaczego nie?

Czy punkty stacjonarne Forbet to więcej wad, czy może zalet? Wszystko zależy od tego, jak na to spojrzymy. Na pewno na plus zasługuje fakt, że nie musimy zakładać konta, by zawrzeć zakład w terminale, a do tego otrzymujemy dostęp do transmisji meczów, pełnej oferty zakładów, a nawet Wirtualnych Sportów.

Są jednak też pewne wady. W terminalach nie skorzystamy z bonusu powitalnego, promocji bukmacherskich ani też nie zagramy nigdzie poza wybranymi punktami. Warto mieć to na uwadze, że – mimo wszystko – konto internetowe na ten moment wydaje się wręcz niezbędne. Szczególnie, że jest darmowe i nie nikt nie wymaga, by korzystać z niego regularnie.

Najważniejsze cechy terminali Forbet
Najważniejsze cechy terminali Forbet

Jeżeli chcielibyście zarejestrować się w internetowym Forbet, wystarczy, że wypełnicie formularz rejestracji, który jest dostępny na oficjalnej stronie bukmachera!

Lista punktów stacjonarnych Forbet:

 • Elbląg, Stary Rynek 16, 82-300 Elbląg
 • Kielce, Piłsudskiego 16A, 25-431 Kielce
 • Krosno, Wojska Polskiego 1, 38-400 Krosno
 • Krosno, Grodzka 19, 38-400 Krosno
 • Lubatowa 288, 38-440 Lubatowa
 • Nowiny, Białe Zagłębie 2/11, 26-052 Nowiny
 • Ostróda, Czarnieckiego 30, 14-100 Ostróda
 • Prabuty, Jagiełły 20A, 82-550 Prabuty
 • Rymanów, Bieleckiego 21, 38-480 Rymanów
 • Warszawa, Nowolipki 17c/2, 00-151 Warszawa

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Automaty do obstawiania meczów
5 (100%) 2 votes