Bukmacher Sportingbull. Opinie graczy

39

Firma bukmacherska Sportingbull działa w Polsce, mimo iż nie posiada licencji Ministerstwa Finansów. Co na jej temat sądzą gracze? Zobacz aktualne opinie!

Bukmacher Sportingbull. Opinie graczy
Bukmacher Sportingbull. Opinie graczy

Legalni bukmacherzy to tacy, którzy pozytywnie przeszli przez proces licencyjny, to jest spełnili wymogi nakładane przez tak zwaną ustawę hazardową. Gra u bukmachera z licencją wiąże się z płaceniem podatków, ale gracze przekonali się już, iż nie jest to przysłowiowy koniec świata.

Sportingbull to klon firmy Sportingbet, która swego czasu działała w naszym kraju. Po tym, jak ustawa hazardowa weszła w życie, druga wspomniana przez nas firma spakowała manatki, natomiast w swoje miejsce dodała Sportingbull.

Osoby, które nie mają do czynienia z bukmacherką na co dzień, często szukają Sportingull opinie. Chcieliby wiedzieć, co na temat tej firmy sądzą grający w niej gracze. Trzeba jednak pamiętać, że serwis nie jest w Polsce legalny, a co za tym idzie – korzysta z niego niewielu naszych rodaków.

Redakcja naszej strony internetowej rekomenduje grę u bukmacherów z licencją. Tym bardziej, że w firmach legalnych pojawia się wiele ułatwień dla graczy, na przykład, wpłaty Paysafecard.

Jeżeli chcecie, już teraz możecie sprawdzić, jaki bukmacher jest najlepszy w Polsce. Nie zapomnijcie też, by przy rejestracji podać kod promocyjny: BETONLINE. Oczywiście, o ile tylko jest taka możliwość.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher Sportingbull. Opinie graczy
5 (100%) 2 votes