Ładowanie
×

Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane na E-sport. Zwrot do 100 PLN.

Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane na E-sport. Zwrot do 100 PLN.

Bukmacher Etoto zmniejsza ryzyko przegranej dla swoich graczy na zakłady z e-sportu. Wystarczy dokonać zagrania kuponu, a w razie przegranej można liczyć na zwrot 50% stawki. Maksymalnie do 100 PLN. Warto jest wiedzieć również, ze ten operator na start przyznaje bonus wysokości 20 PLN i to bez depozytu!

Zwrot za przegrany kupon na E-sport

Zwrot za przegrany kupon na E-sport

Akcja promocyjna skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłąty.

Jest to promocja tygodnia i trwa od każdego poniedziałku od godz. 0-0:00 do niedzieli:23:59 do odwołania. W czasie jednego pełnego tygodnia rozliczeniowego można liczyć maksymalnie na jeden zwrot.

Chcąc wziąć udział w tej akcji należy zgłosić swój udział poprzez zapisanie się do promocji na stronie bukmachera Etoto. Warto jest pamiętać, że trzeba to zrobić jeszcze przed zagraniem kuponu.

W tej promocji dopuszczalne są zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, na których dopuszczalne są jedynie zdarzenia z e-sportu.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu

Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.06, zaś stawka musi wynosić minimum 50 PLN. Jednak kupony zagrane za środki bonusowe są wykreślone z tej promocji.

Użytkownik który dokonał zawarcia kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji, a także jeżeli kupon został rozliczony jako przegrany może liczyć na zwrot 50% stawki. Maksymalnie do 100 PLN.

Po rozliczeniu kuponie pojawi się opcja POP-UP należy na nią kliknąć i zatwierdzić. Bonus po akceptacji trafi do 20 minut na konto gracza.

Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania sześciostronnego obrotu po kursie łącznym nie mniejszym niż 2.20, zaś kurs każdego zdarzania musi wynieś minimum 1.30.

Bonus za rejestrację bez wpłaty

Bukmacher Etoto przyznaje bonus w wysokości 20 PLN graczom, którzy dokonają rejestracji konta. Środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnego depozytu.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.