Ładowanie
×

Betclic rozdaje gotówkę graczom na typowanie meczy

Betclic rozdaje gotówkę graczom na typowanie meczy

Bukmacher Betclic Polska online z okazji spotkań w ramach piłkarskich europejskich pucharów zmniejsza przegrane typerom. Na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 40 PLN.

Zwrot stawki od Betclic na europejskie puchary.

Zwrot stawki od Betclic na europejskie puchary.

Trzeba powiedzieć, że przed nami niezwykle emocjonujące mecze w rozgrywkach Ligi Mistrzów, Ligi Europy, czy też Ligi Konferencji. My niewątpliwie czekamy na czwartkowe starcie pomiędzy Napoli z Legią Warszawa.

W dodatku każdy z użytkowników może liczyć na promocję „Pewny zakład”, która jest aktywna wyłącznie do 21 października do godziny 23:59. W dodatku gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Gwarantowane 40 PLN za typowanie meczów

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są proste. Wystarczy zawrzeć kupon wielozdarzeniowy, tzw. AKO, który będzie spełniał następujące warunki promocji:

  • minimum pięć zdarzeń, ale wszystkie z nich muszą być z europejskich pucharów
  • kurs łączny kuponu nie mniejszy niż 4.00
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2022
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu dla graczy

W przypadku, gdy wszystkie zdarzenia okażą się wygrane to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast, jeśli jeden z faworytów Cię zawiódł otrzyma zwrot stawki do 40 PLN.

Jaki jest nowy kod promocyjny w Betclic?

Bukmacher Betclic online w swoim najnowszy pakiecie powitalnym wszystkim graczom oferuje pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z Cashbacka należy wpisać kod promocyjny –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany to użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki. Maksymalna wartość, jaka może wrócić na konto typera to nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.