Ładowanie
×

Paysafecard u polskich bukmacherów

Paysafecard u polskich bukmacherów

Paysafecard u polskich bukmacherów

Paysafecard to bardzo wygodna i jednocześnie popularna metoda płatności. Gdzie u polskich bukmacherów można z niej korzystać i czy wiąże się to z jakimiś dodatkowymi opłatami?

Paysafecard u polskich bukmacherów
Paysafecard u polskich bukmacherów

Paysafecard a Zakłady Bukmacherskie

Skąd popularność Paysafecard? Przede wszystkim chodzi o wygodę oraz anonimowość. Gracz nie musi podawać swoich danych, skąd przelewa środki. Wystarczy, że pójdzie do sklepu i kupi kartę-zdrapkę o odpowiedniej wartości. Kolejnym krokiem jest wpisanie kodu doładowującego porfel u bukmachera i gotowe!

Bukmacherzy polecani przez graczy to bardzo często właśnie tacy, którzy oferują wiele metod płatności, w tym Paysafecard. Nie ma co ukrywać, że z tradycyjnego konta bankowego mało kto chce korzystać, a przynajmniej nie ma zamiaru robić tego zbyt często. Korzystanie z nieco mniej pospolitych sposobów na depozyt pozwala nam na bezpieczne zarządzanie budżetem.

promocje za darmo superbet
Nowe promocje na start w Superbet z kodem: BETONLINE

Jaki legalny bukmacher z Paysafecard?

Niegdyś lista legalnych bukmacherów z Paysafecard nie zawierała ani jednej nazwy. Teraz się to wyraźnie zmienia i prawdopodobnie do końca roku firm akceptujących tę metodę będzie jeszcze więcej. Na ten moment bez najmniejszych problemów z korzystacie z PSC w nastepujących portalach:

W podanych Zakładach Bukmacherskich korzystanie z Paysafecard odbywa się bardzo sprawnie i nie można mieć na ten temat złego zdania. Niektóre marki dopiero tę formę testują i dlatego na ten moment nie warto o tym za bardzo pisać.

Jednocześnie warto przypomnieć i podkreślić, że u legalnego bukmachera wypłata wygranych zawsze musi odbywać się na konto bankowe w polskiej instytucji finansowej. Inne metody po prostu nie wchodzą w grę, gdyż są zabronione stosownymi normami prawnymi.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto korzystać z Paysafecard?

Niektóre osoby mogą podchodzić do Paysafecard z ostrożnością. Nie ma jednak ku temu żadnych podstaw. Jest to bardzo znany sposób na doładowywanie różnego rodzaju kont czy robienie zakupów online. Zdrapki można dostać w bardzo wielu miejscach, między innymi, sklepach spożywczych, na stacjach benzynowych, a nawet w internecie (chociaż tutaj radzimy rozwagę, czy kupujemy na pewno w bezpiecznym miejscu!).

Jak płacić Paysafecard?
Jak płacić Paysafecard?

Korzystanie z PSC jest na tyle proste, że poradzi sobie z nim dosłownie każdy. Wszystko działa tak, jak zasilanie kont na karcie u operatora komórkowego. Innymi słowy, szybko, łatwo i przyjemnie. Czy można chcieć czegoś więcej?

Paysafecard cały czas wprowadza wiele nowości dla swoich użytkowników. Warto zatem naprawdę być na bieżąco z tą marką. Na jej oficjalnej stronie zawsze jest dostęp do najświeższych informacji.

Wygodne metody płatności u bukmacherów online

Płatności internetowe to coś, obok czego nie da się przejść obojętnie w kwestii gry u bukmacherów online. Jaka metoda jest najwygodniejsza, jaka cieszy się największym zainteresowaniem typerów?

Na pewno przy wpłatach pieniędzy największą zaletą jest szybka realizacja i wygodna obsługa transakcji. Coraz więcej osób rezygnuje z tradycyjnych przelewów, gdyż one nie potrafią zagwarantować żadnego z tych dwóch punktów.

Wypłaty STS
Wypłaty STS

Prym z kolei wiodą ostatnio karty płatnicze czy takie systemy jak PayU bądź opisywane przez nas Paysafecard. Dzięki tego rodzaju opcjom dostaje się dokładnie to, co się chce, a to wszystko w kilka chwil!

Chcemy wpłacić szybko duże pieniądze bądź małe? Nie ma to żadnego znaczenia – realizacja odbywa się ten sam szybki sposób i to bez żadnych prowizji od transakcji!

Szybkie wypłaty u bukmachera

Szybkie wpłaty pieniędzy nie są już obecnie żadną nowością, ale cały czas niekoniecznie tak samo jest w przypadku wypłat wygranych. Na szczęście, zaczyna to zmierzać w dobrym kierunku – coraz więcej stron decyduje się na wprowadzenie ekspresowych transakcji wypłat.

Najczęściej obsługiwane banki w zakładach bukmacherskich
Najczęściej obsługiwane banki w zakładach bukmacherskich

Już teraz z szybkich wypłat skorzystać można, między innymi, u najbardziej znanego bukmachera w Polsce – STS. Tego rodzaju usługa dostępna jest też w LvBET czy Totalbet, o których możecie na naszej stronie przeczytać znacznie więcej, niż kilka zdań.

Niestety, cały czas są pewne ograniczenia dotyczące wypłat. Szybkie transakcje dostępne są tylko do kwot rzędu 5000 złotych. Wyższe wygrane idą więc cały czas tą samą, mozolną drogą.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.