Paysafecard u polskich bukmacherów

94

Paysafecard to bardzo wygodna i jednocześnie popularna metoda płatności. Gdzie u polskich bukmacherów można z niej korzystać i czy wiąże się to z jakimiś dodatkowymi opłatami?

Paysafecard u polskich bukmacherów
Paysafecard u polskich bukmacherów

Paysafecard a Zakłady Bukmacherskie

Skąd popularność Paysafecard? Przede wszystkim chodzi o wygodę oraz anonimowość. Gracz nie musi podawać swoich danych, skąd przelewa środki. Wystarczy, że pójdzie do sklepu i kupi kartę-zdrapkę o odpowiedniej wartości. Kolejnym krokiem jest wpisanie kodu doładowującego porfel u bukmachera i gotowe!

Bukmacherzy polecani przez graczy to bardzo często właśnie tacy, którzy oferują wiele metod płatności, w tym Paysafecard. Nie ma co ukrywać, że z tradycyjnego konta bankowego mało kto chce korzystać, a przynajmniej nie ma zamiaru robić tego zbyt często. Korzystanie z nieco mniej pospolitych sposobów na depozyt pozwala nam na bezpieczne zarządzanie budżetem.

Jaki legalny bukmacher z Paysafecard?

Niegdyś lista legalnych bukmacherów z Paysafecard nie zawierała ani jednej nazwy. Teraz się to wyraźnie zmienia i prawdopodobnie do końca roku firm akceptujących tę metodę będzie jeszcze więcej. Na ten moment bez najmniejszych problemów z korzystacie z PSC w nastepujących portalach:

W podanych Zakładach Bukmacherskich korzystanie z Paysafecard odbywa się bardzo sprawnie i nie można mieć na ten temat złego zdania. Niektóre marki dopiero tę formę testują i dlatego na ten moment nie warto o tym za bardzo pisać.

Jednocześnie warto przypomnieć i podkreślić, że u legalnego bukmachera wypłata wygranych zawsze musi odbywać się na konto bankowe w polskiej instytucji finansowej. Inne metody po prostu nie wchodzą w grę, gdyż są zabronione stosownymi normami prawnymi.

Czy warto korzystać?

Niektóre osoby mogą podchodzić do Paysafecard z ostrożnością. Nie ma jednak ku temu żadnych podstaw. Jest to bardzo znany sposób na doładowywanie różnego rodzaju kont czy robienie zakupów online. Zdrapki można dostać w bardzo wielu miejscach, między innymi, sklepach spożywczych, na stacjach benzynowych, a nawet w internecie (chociaż tutaj radzimy rozwagę, czy kupujemy na pewno w bezpiecznym miejscu!).

Jak płacić Paysafecard?
Jak płacić Paysafecard?

Korzystanie z PSC jest na tyle proste, że poradzi sobie z nim dosłownie każdy. Wszystko działa tak, jak zasilanie kont na karcie u operatora komórkowego. Innymi słowy, szybko, łatwo i przyjemnie. Czy można chcieć czegoś więcej?

Paysafecard cały czas wprowadza wiele nowości dla swoich użytkowników. Warto zatem naprawdę być na bieżąco z tą marką. Na jej oficjalnej stronie zawsze jest dostęp do najświeższych informacji.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Paysafecard u polskich bukmacherów
5 (100%) 2 votes