BetClic wraca, a co z Expekt?

Kilka dni temu pojawiła się w mediach branżowych informacja o powrocie BetClic do Polski. Czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się, że w naszym kraju będzie możliwe legalne granie w Expekt!

BetClic wraca, a co z Expekt?
BetClic wraca, a co z Expekt?

Legalny bukmacher Betclic

Marki BetClic i Expekt są silnie ze sobą powiązane, dlatego nic dziwnego, że wielu graczy od pewnego czasu zastanawia się, kiedy Expekt wróci do naszego kraju.

Podobnie jak BetClic, bukmacher Expekt w Polsce oferował swoje usługi, korzystając z domeny europejskiej i korzystając z międzynarodowej licencji wydanej przez rząd Malty. Co ciekawe, strona tej marki nadal dostępna jest w polskim języku i pozwala na dokonanie rejestracji z IP z naszego kraju.

Niestety, na ten moment brakuje szczegółów na temat ewentualnego powrotu Expekt do Polski. Mowa tu – oczywiście – o procedurze całkowicie legalnej, a nie takiej działającej w tak zwanej szarej strefie.

Cały czas polscy gracze nie wiedzą też co z Cherry Online. Spółka uzyskała licencję od Ministerstwa Finansów już kilka miesięcy temu, a nadal nie ogłosiła swoich planów na przyszłość. Nie podała nawet nazwy, pod jaką będzie działać na naszym rynku!

Czy w tym roku pojawi się w Polsce jeszcze jakiś legalny bukmacher? Przekonamy się w swoim czasie. Nie ma co jednak raczej liczyć na to, by wystartowała jakaś znana marka jak chociażby Unibet. MF jakiś czas temu informowało, że tylko jeden bukmacher zagraniczny stara się o koncesję. Prawdopodobnie tym bukmacherem był BetClic.


BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Sokolnicza 5 lok. 19, 53-676 Wrocław (KRS:0000573383) – zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bezpieczne 50% w STS na Puchar Świata w Zakopanem

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy weekend w skokach narciarskich, ponieważ odbędą konkursy w Zakopanem. Na tą okazję bukmachera STS oferuje graczom...

Piłka nożna. Typy dnia i pewniaki

Piłka nożna typy bukmacherskie daje graczom w zasadzie każdego dnia. Jakie pewniaki wybierać i co zrobić, by jak najwięcej wygrywać? Systematyczność w wygrywaniu następnych bukmacherskich...

Wysokie kursy bukmacherskie. Skuteczna strategia gry

Im wyższy kurs, tym pokaźniejsza potencjalna wygrana. Czy jednak opłaca się przy wyborze typów kierować tylko i wyłącznie wartością kursu, a może należy zwracać...

Pewne 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Betclic

Specjalną okazję na ostatnie dni roku 2020 oferuje bukmachera Betclic. Wystarczy typować mecze z piłki nożnej, aby otrzymać extra kasę. Maksymalna premia, na jaką...