Ładowanie
×

Bonus dla stałych klientów! 50% aż do 300 zł!

Bonus dla stałych klientów! 50% aż do 300 zł!

Bukmacher eWinner PL nagradza wszystkich swoich aktywnych typerów za spełnienie dwóch prostych warunków. Na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 300 PLN w formie środków bonusowych.

Bonus za depozyt. 300 PLN dla każdego gracza

Bonus za depozyt. 300 PLN dla każdego gracza

Śmiało trzeba powiedzieć, że bukmacher eWinner PL ma ciekawą ofert ukmacherską, w której na pewno jest z czego wybierać. Poza tym regularnie wspomniany operator nagradza typerów freebetami.

A podczas najbliższych dni można skorzystać z specjalnej akcji promocyjnej „Bonus za depozyt do 300 PLN”, która jest dostępna u bukmachera www.eWinner.pl a jest ona aktywna wyłącznie w dniach od 26 kwietnia do 1 maja do godziny 23:59.

Premia 50% za depozyt do 300 PLN

Zadaniem graczy w akcji promocyjnej „Bonus za depozyt do 300 PLN” jest w pierwszej kolejności dokonania depozytu na swoje konto.

Dodatkowo od typera jest wymagane to, iż musi zagrać on kupon wielozdarzeniowy, tzw. AKO, na którym to mogą znajdować się dowolne zdarzenia. Jednak trzeba mieć na uwadze, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na damrowy zakład bez ryzyka 100 PLN

Użytkownicy, którzy spełnili powyższe warunki promocji otrzymają premię o wartości 50% dokonanej wpłaty, aż do 300 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL na sam start każdemu graczowi oferują dosyć ciekawy pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na extra bonusy w następującej postaci.

Pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 110 PLN. Dodatkowo użytkownik, który dokona drugiej swojej wpłaty otrzyma premię do 500 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania specjalnego kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać jest koniecznie, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.