Ładowanie
×

Sporty Alternatywne – czym jest nowość w ofercie STS?

Sporty Alternatywne - czym jest nowość w ofercie STS?

Sporty Alternatywne – czym jest nowość w ofercie STS?

W kwietniu 2020 roku, w odpowiedzi na zawieszenie rozgrywek piłkarskich w większości regionów świata, u bukmachera STS pojawiła się zupełnie nowa funkcjonalność – sporty (i ligi) alternatywne. Symulujące prawdziwe wydarzenia sportowe, zawierające odpowiedniki realnych drużyn i bazujące na prawdziwych statystykach historycznych, przypominają znane już wszystkim bardzo dobrze z oferty polskich bukmacherów Sporty Wirtualne. Pod jakimi względami? Jak rozpocząć obstawianie sportów alternatywnych i o czym powinniśmy wiedzieć w jego trakcie?

Sporty Alternatywne - czym jest nowość w ofercie STS?
Sporty Alternatywne – czym jest nowość w ofercie STS?

Czym są sporty alternatywne w STS?

Sporty alternatywne są specjalną usługą w ramach oferty bukmachera STS. Możemy w niej obstawiać symulowane mecze piłki nożnej – w przeciwieństwie do Sportów Wirtualnych, które działają w bardzo podobnym modelu, w sportach alternatywnych mecze odwzorowane są w dokładnie takiej samej formule, co w rzeczywistości. Trwają więc dokładnie 90 minut.

Spotkania w ramach lig alternatywnych odbywają się na podstawie symulacji komputerowej. Ta nie działa jednak w sposób losowy – jako że w zmaganiach biorą udział „wirtualne wersje” prawdziwych drużyn, a całość ma jak najbardziej odwzorować rzeczywistość, symulacja bierze pod uwagę historyczne dane z przeszło 50 tysięcy poprzednich spotkań, to właśnie na ich podstawie ustalając formę i poziom zespołów, zapewne z pewną rolą losowości, mającą dawać szansę również oczywiście słabszym zespołom. Co ważne, spotkania rozgrywają się zgodnie z pierwotnym harmonogramem rzeczywistych meczów ligowych, o dokładnie tych samych porach i w tych samych dniach, co jeszcze bardziej przybliża je ku rzeczywistości.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2022
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Co trzeba wiedzieć o sportach alternatywnych w STS?

  • są usługą w obrębie STS – nie wymagają dodatkowej rejestracji i korzystają z tego samego salda gotówkowego;
  • są symulacją komputerową – pomimo, że widzimy w nich nazwy prawdziwych drużyn, nie są to rzeczywiste rozgrywki;
  • formułą przypominają Sporty Wirtualne – też są symulacjami, również możemy je śledzić na żywo, także nie mają odbicia w rzeczywistości; w przeciwieństwie do „wirtualki”, biorą pod uwagę dane historyczne dotyczące prawdziwych odpowiedników wirtualnych drużyn;
  • dostępne są do obstawiania w modelu przedmeczowym i na żywo – można je obstawiać dokładnie tak, jak całą resztę spotkań piłkarskich w ofercie bukmachera STS.

Co można obstawiać w ramach sportów alternatywnych?

Sporty alternatywne są innowacyjną usługą w ofercie bukmachera STS online, znajdującą się wciąż w fazie pilotażowej – w związku z tym można liczyć na stały jej rozwój. W tym momencie w jej obrębie dostępne są wyłącznie topowe ligi piłki nożnej, w tym:

  • Liga Mistrzów,
  • liga angielska,
  • liga niemiecka,
  • liga włoska,
  • liga hiszpańska,
  • liga turecka.
Najważniejsze cechy sportów alternatywnych STS
Najważniejsze cechy sportów alternatywnych STS

Bonusy i promocje od STS działające w sportach alternatywnych

Warto powiedzieć, że wszystkie bonusy, które dodają środki na nasze konto działają również w obrębie sportów alternatywnych – bez problemu można więc grać za wszystkie środki bonusowe, a jednocześnie realizować wymagany przez bukmachera obrót. Najlepszą promocją, z której w tym przypadku możemy skorzystać jest bonus powitalny.

W jego ramach STS jest w stanie dać nam nawet 1500 złotych na darmową grę – wystarczy, że dopiero zakładamy konto i odznaczymy odpowiednią opcję w formularzu rejestracyjnym. Środki, które dostaniemy są równowartością pierwszej wpłaty – najlepiej więc dokonać depozytu jak najbardziej zbliżonego 1500 złotych. Pieniądze bonusowe trafią na specjalne konto bonusowe i będą podlegać konieczności trzykrotnego obrotu na z góry określonych przez bukmachera warunkach.

Podczas rejestracji na www.STS.pl, w odpowiednim polu przeznaczonym na kod promocyjny, warto wpisać takowy, by pozyskać dostęp do dodatkowych środków na grę. Wpisując tam, dajmy na to, BETONLINE otrzymamy aż 100 PLN bez ryzyka – bez żadnych zobowiązań!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny na darmowy bonus

Z uwagi na to, że sporty alternatywne STS są usługą stosunkowo nową, można śmiało przypuszczać, że w niedługim czasie w ofercie promocyjnej bukmachera niedługo może pojawić się akcja promocyjna związana typowo z nią. Warto więc śledzić promocje i odpowiednio reagować na te nowo pojawiające się.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.