Ładowanie
×

Bonus do 100 PLN na mecz Węgry – Polska od Betclic

Bonus do 100 PLN na mecz Węgry – Polska od Betclic

Specjalną ofertą promocyjną wszystkim użytkownikom na pojedynki eliminacyjne do Mistrzostw Świata w piłce nożnej pomiędzy Węgrami, a Polską przygotował bukmacher Betclic Polska. Wszyscy typerzy mogą liczyć tutaj na większą wygraną nawet o 100%.

Betclic zwiększa wygrane za obstawienie meczy o 100%

Betclic zwiększa wygrane za obstawienie meczy o 100%

A nie da się ukryć, że jest to bardzo ważny mecz dla ułożenia tabeli grupy I, w której to obie drużyny grają. Bowiem wszystko wskazuje, że to właśnie Węgrzy z Polską powalczą o drugie miejsce w tej grupie, gdyż Anglia jest poza zasięgiem.

Graczy, którzy mają zamiar typować ten pojedynek mogą liczyć mogą skorzystać z promocji „Chose your Boost”, a jest ona aktywa do dnia 25 marca do godziny 23:59. Jednak chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.Betclic.pl.

100 PLN na mecz Węgry – Polska

Zadaniem graczy w promocji „Chose your Boost” jest zagranie zakładu SOLO tzw. pojedynczego, na którym będzie znajdował się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej lub na żywo na pojedynek pomiędzy Węgrami z Polską. Zdarzenie może byc zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Należy mieć na uwadze, że im wyższy kurs tym automatycznie wygrana będzie większa:

  • kurs między 2.00 – 2.50 – o 25% większa wygrana
  • kurs między 2.51 – 3.50 – o 50% większa wygrana
  • równy lub wyższy niż 3.51 – 0 100% większa wygrana
superbet polska
Legalny bukmacher Superbet – Nowa oferta bonusów

Jeśli zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji i okaże się on wygrany to typer otrzyma ekstra kasę nawet 100 PLN. Bonusy na kontach użytkowników znajdą się najpóźniej do 26 marca do godziny 16:00.

Bonus dla graczy na start w Betclic:

Bukmacher Betclic Polska online wszystkim nowym graczom na start oferuje zakład bez ryzyka. Chcąc dokonać aktywacji Cashbacku należy obowiązkowo wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas, jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie sie na kontach typerów. W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot gotówki, a może maksymalnie ona wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.