Ładowanie
×

Betfan, czyli zwycięski remis na Wembley

Betfan bonus, czyli zwycięski remis na Wembley

Betfan, czyli zwycięski remis na Wembley

Mecz Anglia – Polska i specjalny bonus od Betfan. Czy i tym razem będzie miał miejsce zwycięski remis na Wembley? Jeśli tak, będzie można dobrze zarobić!

Betfan bonus, czyli zwycięski remis na Wembley
Betfan bonus, czyli zwycięski remis na Wembley

Anglia – Polska. Typy brutalne dla Biało-Czerwonych

Niewielkie szanse daje się na to, że Polacy wygrają w meczu z Anglią. Spotkanie na Wembley zaplanowane na 31 marca w ramach eliminacji MŚ 2022 może być typowym meczem do jednej bramki, ponieważ w składzie Biało-Czerwonych nie zobaczymy Roberta Lewandowskiego, a nasza kadra zmierzy się z rywalem, który jeszcze w tym roku nie przegrał i przy tym nie stracił ani jednego gola!

Kursy na Polskę zachęcają każdego, kto myśli o naprawdę pokaźnych wygranych. Wystarczy postawić 200 złotych, by zdobyć ponad 1600 złotych, a to potencjalny zysk wrasta wraz ze stawką. Żeby było jeszcze ciekawiej – na www.Betfan.pl przy graniu na wygraną Polski rozliczana jest wygrana również w przypadku remisu!

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny

Każdy gracz zarejestrowany w Betfan może postawić jeden kupon promocyjny, a to oznacza, iż każdy ma do zgarnięcia pojedynczy bonus. Aby zakwalifikować się do oferty, wystarcza zagranie odpowiedniego zakładu i nic poza tym!

Obstawianie el. MŚ 2022. Bonus za wygrany remis!

Co trzeba zagrać, by mieć szansę na wygranie kuponu nawet wtedy, gdy w meczu Anglia – Polska padnie remis, a my postawimy na gości? Tutaj nie ma nic skomplikowanego:

  • Stawka musi wynosić 49 PLN
  • W kuponie mogą znaleźć się też inne typy bukmacherskie
  • Należy zagrać na wygraną Polski z Anglią
  • Typ musi być dodany ze specjalnej, a nie głównej, oferty
  • Na postawienie kuponu promocyjnego jest czas do 31 marca do godziny 20.45.

Dodatkowe środki przyznawane są jako premia. Powinny znaleźć się na koncie w ciągu 48 godzin od momentu rozliczenia kuponu kwalifikacyjnego. W przypadku jakichkolwiek problemów można zgłosić je do supportu Betfan.

Wystarczy przejrzeć o bukmacherze Betfan opinie, by dowiedzieć się, że jego promocje organizowane są dość często, a jednocześnie otrzymanie środków nie jest niczym trudnym, nawet dla początkujących!

Anglia - Polska z bonusem specjalnym
Anglia – Polska z bonusem specjalnym

Bonusy bukmacherskie online. W Betfan aż 1600 PLN na start!

Mariusz Pudzianowski reklamuje przygotowany przez Betfan bonus powitalny. Do zdobycia w ramach tej oferty jest aż 600 PLN jako cashback oraz 100% do 1000 PLN przy wpłacie numer dwa. Łącznie zgarnąć można aż 1600 PLN, a to wszystko w stu procentach legalnie!

Założenie konta w Betfan jest darmowe. Dodatkowo, tylko przy zapisywaniu się do bukmachera istnieje możliwość wpisania Betfan kodu promocyjnegoBETONLINE” – później nie ma już takiej możliwośći!

Ktoś poszukuje freebetu albo bonusu bez depozytu? Każdy znajdzie coś dla siebie wśród najpopularniejszych premii powitalnych:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.