Ładowanie
×

Bukmacher eWinner online – bonusy i promocje 2023

kod promocyjny ewinner 2022

Bukmacher eWinner online – bonusy i promocje 2023

Legalny bukmacher eWinner nie ma zbyt długiego stażu na rynku zakładów sportowych w Polsce, a pomimo to już zdążył zaskarbić sobie sympatię wśród graczy. Z pewnością wpływ na to ma bogata oferta zakładów, ale nie tylko.

kod promocyjny ewinner 2023
Bukmacher eWinner online – bonusy i promocje 2023

Podejrzewamy, że nie bez znaczenia są również atrakcyjny bonus dla nowych graczy oraz regularne promocje okolicznościowe w późniejszym okresie. Postanowiliśmy wziąć je wszystkie pod lupę i przekonać się na jaką pulę darmowych środków może liczyć każdy klient bukmachera eWinner. 

Legalny bukmacher eWinner – dwa bonusy na start

Bukmacher eWinner to jeden z najmłodszych bukmacherów w Polsce. Serwis otrzymał bowiem wymaganą licencję i zadebiutował na rynku dopiero w 2019 roku, a pomimo to już zdążył zapracować na przychylne opinie graczy. 

Rejestrując się w eWinner typerzy mogą liczyć na szeroką ofertę zakładów i bardzo przyzwoite kursy, które są niezbędne w kontekście czerpania regularnych profitów w dłuższej perspektywie czasu. Polski bukmacher oferuje sporo ciekawych zakładów nie tylko na wydarzenia sportowe, ale również na popularne turnieje e-sportowe oraz sporty wirtualne. 

eWinner oddaje w ręce graczy sprawnie działającą aplikację mobilną, dzięki której każdy kupon możecie postawić na ekranie swojego smartfona. Z pewnością do gustu przypadnie Wam również opcja Custom Bet, dzięki której każdy z graczy może zaproponować swój zakład, a jeśli będzie on ciekawy, to bukmacher wystawi na niego kursy. 

My jednak nie o tym! Postanowiliśmy bowiem wziąć pod lupę wszystkie bonusy od eWinner i chcemy sprawdzić na jaką kwotę darmowych środków może liczyć każdy nowy klient tego legalnego bukmachera oraz z jakich promocji można skorzystać w późniejszym czasie. Jak można preczytać na forum bukmacherskim Betonline, bukmacher ten ma opinie firmy dającej atrakcyjne warunki obrotu tymi bonusami. A zatem, do dzieła!

Bonus powitalny eWinner – pierwszy zakład bez ryzyka 110 zł

Zakład bez ryzyka to jeden z najpopularniejszych bonusów powitalnych, na jakie mogą liczyć nowi klienci legalnych w Polsce bukmacherów. Zarazem są one jednymi z ulubionych promocji przez samych graczy, a wszystko to za sprawą mało skomplikowanego regulaminu. Gracz rejestruje nowe nowe konto, wpłaca depozyt i obstawia pierwszy kupon – jeśli trafi to wygrana jest jego, a jeśli nie, wówczas stawka wraca z powrotem na jego konto. 

Na taki bonus powitalny mogą liczyć nowi klienci bukmachera eWinner. Wystarczy zwykła rejestracja konta na stronie www.eWinner.pl (kod promocyjny: BETONLINE) i wpłacenie depozytu o wartości min. 20 zł oraz postawienie pierwszego kuponu za co najmniej taką samą kwotę. Bukmacher nie stawia warunków co do ilości zdarzeń oraz kursu minimalnego na kuponie, natomiast należy mieć świadomość tego, że w przypadku takiego zakładu niedostępna będzie funkcja cashout. 

Jeśli kupon będzie poprawny, wówczas wygrana w mgnieniu oka pojawi się na koncie gracza. Gdyby jednak tym razem zabrakło mu szczęścia i zakład okazał się przegrany to zainwestowana stawka wróci do niego na konto.

Maksymalny cashback bonus od eWinner to 110 zł, natomiast należy mieć z tyłu głowy, że kwota zwrotu zostanie pomniejszona o 12% podatek obrotowy. To oznacza, że marząc o maksymalnym bonusie gracz powinien zagrać swój pierwszy kupon w eWinner za min. 113,64 zł. 

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start100 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Z kolei znakomita z punktu widzenia gracza wiadomość jest taka, że bukmacher nie wymaga obrotu darmowych środków. Cashback bonus powitalny eWinner trafia od razu na saldo depozytowe, więc można go natychmiast wypłacić na konto bankowe. A zatem w teorii obstawiając pierwszy kupon w eWinner gracz ryzykuje tylko 13,64 zł w przypadku niepowodzenia, a resztę środków może natychmiast odzyskać. 

Promocja na start od eWinner – bonus 50% od drugiego depozytu 500 zł

Nowi klienci eWinner mogą liczyć na bonus nie tylko od pierwszego, ale również od drugiego depozytu. Wszystko to za sprawą promocji od drugiej wpłaty, dzięki której depozyt zostanie powiększony o 50% bonus. Również w tym przypadku zasady są dość proste. 

Wystarczy wpłacić drugi depozyt w eWinner o wartości min. 20 zł, a następnie postawić zakłady za równowartość depozytu po kursie min. 1.50 (może to być jeden kupon, a może być kilka zakładów). Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe oraz zakłady na sporty wirtualne. Automatycznie po spełnieniu tego warunku bukmacher odblokuje bonus o wartości 50% wpłaconej kwoty. 

Maksymalny bonus od drugiego depozytu w eWinner to 500 zł, a zatem jak nietrudno policzyć, aby zgarnąć pełną pulę darmowych środków należy dokonać drugiej wpłaty na poziomie 1000 zł lub więcej. Bonusu nie można jednak wypłacić, dopóki gracz nie dokona obrotu darmowych środków. 

Póki co w eWinner nie ma freebetów bez depozytu, ale z uwagi w jaki sposób rozwija się ta firma, niewykluczone, że zostaną takie zaoferowane nowym graczom.

eWinner kod promocyjny
eWinner kod promocyjny

Bukmacher eWinner wymaga obrotu bonusem aż 6x na zakładach z kursem min. 2.50 (mogą to być pojedyncze zakłady SOLO, a mogą być wielokrotne kupony AKO). Na wykonanie obrotu gracz ma nie więcej niż 30 dni, a do obrotu nie będą zaliczane kupony, które gracz zamknął przed czasem za pomocą funkcji cashout. 

Warto mieć z tyłu głowy, że jeśli w trakcie dokonywania obrotu bonusem gracz zleci wypłatę środków ze swojego konta w eWinner na wskazane konto bankowe darmowe środki przepadną bezpowrotnie i nie będzie możliwości ich odzyskania. 

Promocje eWinner – cotygodniowy bonus 50 zł na piłkę nożną

eWinner to nie tylko dwa atrakcyjne bonusy już na starcie przygody z tym bukmacherem, ale również mnóstwo promocji okolicznościowych w późniejszym okresie. Po rejestracji i wpisaniu kodu bonusowego eWinner (kod: BETONLINE)do dyspozycji graczy jest wiele ciekawych bonusów. Jedna z nich szczególnie przypadnie do gustu graczom, których specjalnością jest obstawianie piłki nożnej. 

To właśnie z myślą o nich został stworzony bonus, dzięki któremu na kontach aktywnych typerów co tydzień pojawi się całkiem spora pula darmowych środków. Aby skorzystać z promocji należy w dowolną sobotę za co najmniej 49 zł postawić kupon AKO z min. kursem łącznym 2.50, na którym znajdą się min. 2 selekcje z oferty zakładów na piłkę nożną. 

Niezależnie od tego, czy kupon będzie trafiony czy przegrany na koncie gracza automatycznie pojawi się darmowy freebet bonus 25 zł. Bonus można wykorzystać w ciągu 24 godzin i można za niego zagrać dowolny kupon SOLO lub AKO z maksymalnym kursem nie przekraczającym 10.00. Zakład musi zostać postawiony za pomocą aplikacji mobilnej eWinner. 

Identyczny scenariusz można powtórzyć również w niedzielę, a zatem w każdy weekend można zgarnąć darmowe bonusy o łącznej wartości aż 50 zł. Ewentualne wygrane z kuponów obstawionych za freebet trafiają na saldo depozytowe, skąd można je natychmiast wypłacić bez konieczności obrotu. 

Promocje dla stałych graczy eWinner – cashback bonus 100 zł na NBA i NHL

Jednym z flagowych produktów bukmachera eWinner są doskonałe zakłady na sporty amerykańskie, które są w Polsce popularne i mecze na żywo cieszą się ogromnym wzięciem. Nie może być inaczej, skoro twarzą tego serwisu jest były gwiazdor NBA, Marcin Gortat. Fani sportów amerykańskich doczekali się nawet specjalnej promocji dedykowanej właśnie im. 

Promocja obowiązuje co tydzień od piątku do niedzieli i dotyczy wyłącznie kuponów, na których znajdą się zakłady dotyczące NBA, NHL, MLB oraz NFL. Aby wziąć w niej udział należy zalogować się swoje konto gracza i zapisać się do promocji na stronie bukmachera eWinner, a następnie postawić wielokrotny kupon AKO, na którym znajdą się min. 4 typy dotyczące ww. dyscyplin po kursie min. 1.30. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli kupon okaże się przegrany z powodu tylko JEDNEGO niecelnego typu, wówczas połowa stawki wraca do gracza jako bonus cashback, a maksymalna kwota darmowych środków do zgarnięcia w ramach tej promocji to 100 zł. Każdy klient eWinner może w ten sposób zgarnąć jeden darmowy bonus tygodniowo. 

Niestety darmowych środków nie można od razu wypłacić na konto bankowe. Bukmacher eWinner wymaga obrotu bonusem 4x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 2 typami i minimalnym kursem łącznym na poziomie 2.50. Na dokonanie obrotu bonusem gracz ma nie więcej niż 10 dni od momentu otrzymania darmowych środków. 

Zakłady na sporty wirtualne oraz e-sporty bez podatku w eWinner

Równie ważną pozycję w ofercie zakładów bukmachera eWinner zajmują kursy dotyczące sportów wirtualnych oraz e-sportów. Także i dla takich graczy ten serwis przygotował specjalną promocję. 

Promocja e-sportowa przewiduje grę bez podatku 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Aby cieszyć się grą bez podatku należy postawić wielokrotny kupon AKO, na którym znajdą się co najmniej 3 selekcje e-sportowe po kursie min. 1.20 każda. Bukmacher automatycznie zmieni współczynnik stawki na kuponie z 0.88 na 1.00, co będzie równoznaczne z grą bez podatku. 

Bez podatku można obstawiać w eWinner również zakłady na sporty wirtualne. Różnica polega na tym, że promocja nie obowiązuje codziennie, lecz tylko w każdy poniedziałek. Wystarczy wówczas zalogować się na swoje konto gracza w eWinner i postawić dowolny kupon AKO z min. 3 selekcjami dotyczącymi sportów wirtualnych, a bukmacher automatycznie weźmie podatek na siebie i wygrana na kuponie z miejsca stanie się zauważalnie wyższa.