Ładowanie
×

Czy bukmacher jest otwarty w święta 2020?

Czy bukmacher jest otwarty w święta 2020?

Czy bukmacher jest otwarty w święta 2020?

Święta Bożego Narodzenia 2019. Warto się dowiedzieć, czy bukmacher jest otwarty w te wyjątkowe dni, a jeśli tak – od której do której godziny będzie przyjmował zakłady!

Czy bukmacher jest otwarty w święta 2020?
Czy bukmacher jest otwarty w święta 2020?

Bukmacherzy w Boże Narodzenie 2019

Legalni bukmacherzy w Polsce otwarci są przez większość dni w roku. Nie podlegają nawet przepisom o niedzielach bez handlu. Problem polega jednak na tym, że godziny otwarcia bukmacherów stacjonarnych nie są jasne dla wszystkich, a szczególnie kłopotliwa jest sytuacja podczas świąt.

W święta 2019 punkty przyjmowania zakładów bukmacherskich będą w większości przypadków zamknięte. Mowa tu przede wszystkim o Wigilii Bożego Narodzenia (24 grudnia) oraz Bożym Narodzeniu (25 grudnia).

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Zupełnie inaczej wygląda kwestia godzin otwarcia drugiego dnia świąt. 26 grudnia punkty bukmacherów naziemnych w większości przypadków będą otwarte. Oczywiście, jest jeszcze trochę czasu na to, by poszczególne firmy ogłosiły oficjalne informacje w tej sprawie.

Warto śledzić

Godziny otwarcia bukmacherów Święta 2019
🎄🎅🏼💰

  • 24 grudnia 2019 – W większości przypadków ZAMKNIĘTE
  • 25 grudnia 2019 – ZAMKNIĘTE
  • 26 grudnia 2019 – Otwarte na kilka godzin (krócej niż w niedziele!)

Jak na pewno się domyślacie, zmiany świąteczne nie dotyczą obstawiania przez internet. Jeżeli nie macie jeszcze konta u legalnego bukmachera online, możecie proces rejestracyjny rozpocząć w każdej chwili. Pamiętajcie, by sprawdzić, jaki jest aktualny kod promocyjny!

Fortuna obstawianie w święta 2019

Fortuna to jeden z bukmacherów stacjonarnych, który w naszym kraju cieszy się największym zainteresowaniem typerów. Czy obstawianie w święta 2019 będzie u niego możliwe?

W internecie nie ma świąt – zakłady online dostępne są przez całą dobę i to bez względu na co konkretnie chcemy postawić. Normalnie też będą działały zakłady na żywo i inne produkty, które są na nich oparte.

Podczas Bożego Narodzenia 2019 można też bez problemu założyć konto typerskie i tym samym zainkasować bonus na start. Aktualny kod promocyjny w Fortunie brzmi „BETONLINE” i może być wpisany jedynie przy rejestracji konta.

Jak wykorzystać kod na bonus i zgarnąć kasę od Fortuny? ZOBACZ VIDEO:


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.