Ładowanie
×

Bukmacherzy dostępni w Polsce – gdzie obstawiać?

Bukmacherzy dostępni w Polsce

Bukmacherzy dostępni w Polsce – gdzie obstawiać?

W Polsce mamy do czynienia z naprawdę wieloma firmami bukmacherskimi. Pod tym względem na pewno nie jesteśmy w tyle za innymi w Europie, nie wspominając już o innych kontynentach. Gdzie jednak tak naprawdę możemy grać, bo jest to legalnie, a jakich marek powinniśmy za wszelką cenę unikać, aby nie ponieść przykrych konsekwencji prawnych? Poszukajmy wspólnie odpowiedzi na to pytanie.

Bukmacherzy dostępni w Polsce
Bukmacherzy legalni w Polsce

Jaki bukmacher legalny w Polsce

To pytanie o legalność bukmacherów w naszym kraju przewija się przez internet od dobrych kilku miesięcy, szczególnie po tym, jak w życie weszła tzw. ustawa hazardowa 2017. Konsekwencje wspomnianych zmian wprowadzonych przez rząd odczuwamy do dnia dzisiejszego. W Polsce widać nieco mniej firm bukmacherskich. Ma to swoje wady i zalety.

Nie możemy grać już, na przykład, w Unibet, gdzie nie trzeba płacić 12% podatku, co oznacza wyższe wygrane, ale z kolei wszystkie firmy, które są dla nas dostępne, to marki w stu procentach sprawdzone i bezpieczne. Granie w nich nie wiąże się z żadnym ryzykiem nagłego zamykania kont i zamrożenia środków. Podane przez nas scenariusze mogą wydawać się niektórym mało prawdopodobne, ale w przypadku zagranicznych bukmacherów naprawdę miały miejsce i to wcale nie tak rzadko, jak podpowiada to logika.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2021

Kiedy w Polsce panowała jeszcze bukmacherska samowolka, jak grzyby po deszczu wyrastały portale-krzaki. Siedziby zarejestrowane w rajach podatkowych, budzące wątpliwość metody płatności i strony internetowe modernizowane zawsze wtedy, gdy działo się coś wyjątkowego. Trzeba przyznać, że w tej kwestii wspominana przez nas ustawa wyszła wszystkim na dobre.

Popularni legalni bukmacherzy w Polsce

Czy można powiedzieć, który bukmacher jest najlepszy w naszym kraju? I tak, i nie, bo przecież każdy z nas ma nieco inne potrzeby. Mimo wszystko, porównując największe plusy i minusy danych serwisów pokusiliśmy się o stworzenie rankingu Najlepszy bukmacher online. Przed wyborem swojego pierwszego, albo kolejnego bukmachera, naprawdę warto zerknąć do tego zestawienia.

Najlepsi legalni bukmacherzy 2018
Totolotek Zakłady Na Żywo

Legalni bukmacherzy, którzy są warci uwagi:

  • Totolotek (Bonus 20 PLN + 1000 PLN) – RECENZJA
  • Fortuna (100 PLN Bez Ryzyka + 1000 PLN) – RECENZJA
  • LvBET (20 PLN bez depozytu + 1000 PLN) – RECENZJA
  • Milenium (20 PLN na start + 760 PLN) – RECENZJA
  • forBET (600 PLN za pierwszy depozyt) – RECENZJA

Ekspert bukmacherski nie ma najmniejszych wątpliwości, na co zwracać szczególną uwagę przy rejestracji w firmach dostępnych w Polsce. Czy zawsze najkorzystniej jest tam, gdzie na starcie dostajemy największy bonus za pierwszy depozyt albo samo wypełnienie formularza? Okazuje się, że nie, a oto dlaczego:

„bukmacherzy mają wiele chwytów. Warto patrzeć przede wszystkim na kursy jakie oferują na co dzień i promocje. bonus na start to często tylko dodatek. fajnie jak jest, ale to nie on pozwoli nam wygrywać więcej!”

Przytoczona wypowiedź oznacza właściwie tyle, że premia powitalna to po prostu nic innego, jak korzyść płynąca z założenia konta. Jest to, owszem, bardzo fajny prezent, który motywuje gracza do rejestracji, ale trzeba pamiętać, że przede wszystkim liczy się to, gdzie oferta jest najpokaźniejsza i gdzie znaleźć można najwyższe kursy.

Bukmacherzy online bonusy

Bukmacherzy online bonusy 2018
Bukmacherzy online 2019

Promocje bukmacherskie i bonusy ulegają ciągłym zmianom, dlatego warto śledzić na bieżąco różnego rodzaju fora oraz portale, takie jak nasz. Udostępniliśmy wam już listę aktualnych premii powitalnych, a więc powtórzenie nie miałoby sensu. Pamiętajcie po prostu o tym, aby zwracać uwagę głównie na własne potrzeby. Dobrze jest wziąć sobie do serca radę typera z przed chwilą zacytowanego postu.

Nie można zapominać o jeszcze jednej, bardzo istotnej, kwestii. W Polsce możemy zakładać konta tylko u legalnych bukmacherów. Strzeżcie się firm, które udostępniają Polakom ofertę, kombinując z osobistymi domenami o przedziwnych nazwach. Przez pewien czas być może uda wam się pograć w takim miejscu, ale na dłuższą metę możecie wpędzić się w poważne kłopoty. Przeczytaj koniecznie: Jakie konsekwencje grożą za grę u nielegalnych bukmacherów?

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Początkującym graczom może sprawić problem rozróżnianie rodzajów bonusów. A oto krótki słowniczek „podstaw podstaw” premii bukmacherskich:

  1. Bonus za pierwszy depozyt – polega na tym, że gracz otrzymuje określoną wartość swojej wpłaty na konto bukmachera w postaci dodatkowych środków na obstawianie. Taki prezent zazwyczaj trzeba obracać, czyli stawiać parokrotnie po określonym kursie.
  2. Bonus bez depozytu – najłatwiejszy do wytłumaczenia i zrozumienia. Przyznawany za samo założenie konta, ewentualnie po wysłaniu e-maila z wiadomością, że chce się skorzystać z promocji
  3. Bonus reload – to nic innego, jak premia za kolejną wpłatę do bukmachera. Jej wartość może być różna, czasem bukmacherzy oferują nawet większe bonusy reload od powitalnych!
  4. Bonus lojalnościowy – przyznawany za zapisanie się do programu lojalnościowego danej firmy, czyli swego rodzaju akcji, w której zbiera się punkty za obstawianie. W takich programach zazwyczaj czekają na nas przeróżne nagrody w postaci gadżetów, kuponów na grę i tak dalej.

Bukmacherzy dostępni w Polsce

forbet bonus powitalny 2018
forBET bukmacher online

Bukmacherzy „dostępni w Polsce” to zupełnie nie to samo, co „legalni”. To, że uda wam się wejść na jakąś stronę, a nawet założyć na niej konto, wcale nie oznacza, iż robicie wszystko zgodnie z obowiązującym u nas prawem. Dobrze jest zapoznać się z informacjami o danym bukmacherze. Firmy bardzo często udostępniają zakładkę z danymi. Sprawdźcie, w jakim kraju znajduje się siedziba konkretnej marki i czy posiada ona wszystkie stosowne licencje na prowadzenie działalności nad Wisłą.

A co w sytuacji, gdy przez przypadek założyliśmy konto tam, gdzie nie powinniśmy? Na pewno pod żadnym pozorem z takiej strony już nie korzystać i jak najszybciej zamknąć konto, wypłacając wszystkie środki. Pamiętajmy, że polskie organy przede wszystkim chcą zwalczać firmy oferujące zakłady bez zezwoleń, a nie graczy!

Nikt nie powinien nałożyć na was ogromnych kar tylko za to, że nieświadomie raz złamaliście prawo. Musicie liczyć się jednak z tym, że w przypadku regularnych „pomyłek” sprawa może już nie wyglądać tak kolorowo. Dlatego warto grać tam, gdzie bukmacherzy posiadają licencję i zezwolenie na działalność w naszym kraju.