Ładowanie
×

Zakłady na wybory prezydenckie 2020. Kursy, kto wygra, gdzie obstawiać?

Zakłady na wybory prezydenckie 2020

Zakłady na wybory prezydenckie 2020. Kursy, kto wygra, gdzie obstawiać?

Wybory prezydenckie 2020 to bez wątpienia największe wydarzenie politycznego tego roku. Kto jest faworytem bukmacherów? Gdzie można znaleźć zakłady na politykę?

Zakłady na wybory prezydenckie 2020
Zakłady na wybory prezydenckie 2020

Obstawianie wyborów prezydenckich 2020

Polacy kochają politykę, a jednocześnie jej nienawidzą. Jakby na to nie patrzeć, zakłady na wybory prezydenckie 2020 będą bez wątpienia cieszyły się u nas ogromną popularnością.

Kandydatów do piastowania najważniejszego urzędu w państwie jest wielu, ale który z nich tak naprawdę będzie miał realne szanse na zwycięstwo? Wydaje się, że tylko bardzo nieliczni. Aktualny prezydent, to jest  Andrzej Duda, wydaje się być głównym faworytem, chociaż z biegiem czasu jeszcze może co nieco się w tej kwestii zmienić.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Ważne jest to, że obstawianie wyborów prezydenckich 2020 jest już dostępne w polskim internecie. Można robić to legalnie, ponieważ ofertę wystawiły strony z licencją Ministerstwa Finansów, czyli takie, u których na sto procent można grać bez obaw o łamanie prawa!

Najlepsi bukmacherzy do obstawiania wyborów

Najlepsi legalni bukmacherzy zawsze przygotowują oferty na zakłady polityczne i tym razem nie mogło być inaczej. Pierwsze notowania pojawiły się jeszcze zanim w mediach rozpoczęła się mania sondaży. O tych będzie jeszcze mowa za chwilę, bo przy typowaniu są niezwykle istotne.

Podobnie jak miało to miejsce przy okazji ostatnich politycznych wydarzeń, dużo różnego rodzaju zakładów można znaleźć na stronie www.eFortuna.pl. Bukmacher ten pozwala na granie na politykę od bardzo dawna i zawsze jest wśród graczy uważany za jednego z najlepszych w kraju.

Bukmacherzy do obstawiania wyborów to nic nowego, ale przy wybieraniu tego jedynego trzeba zawsze patrzeć na aktualne promocje i oferty. Może się okazać, że na stronie X da się zarobić znacznie więcej, niż na Y i to nawet wtedy, gdy kursy nieznacznie się od siebie różnią.

Kto wygra wybory 2020? Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na wybory 2020 to jeden z tematów, które są niezwykle popularne w ostatnim czasie. Gracze jeszcze na wiele miesięcy przed rozpoczęciem ostatecznej walki o Belweder szukali spekulacji, aktualnych notowań oraz bieżących informacji, które mogłoby mieć wpływ na kursy.

Dla nikogo nie powinno być wielkim zaskoczeniem, że największe szanse na wygrane wybory 2020 daje się Andrzejowi Dudzie. Obecny prezydent wydaje się mieć na tyle dużą przewagę nad konkurencją, że jego porażkę można by było uznać za ogromną niespodziankę.

Warto zwrócić uwagę, że zwycięstwo jakiegokolwiek kandydata w I turze wyceniane jest na 2.90, a w II – 1.30. Oznacza to, że większe szanse, mimo wszystko, daje się na dogrywkę, chociaż ten pierwszy scenariusz, jak na zakłady na politykę, wcale nie ma jakiegoś piorunująco pokaźnego kursu.

Zakłady na wybory 2020. Kursy bukmacherskie

Zakłady na wybory prezydenckie 2020 w dużej ilości znaleźć można na stronie www.Betfan.pl. To także jeden z pierwszych portali, który opublikował pełną ofertę kursową na najważniejsze polityczne wydarzenie roku w naszym kraju!

Wybory Prezydenta RP 2020 – Czy Prezydent zostanie wybrany w I turze?

 • TAK – 2.90
 • NIE – 1.30

Wybory Prezydenckie w Polsce 2020 – kto wygra?

 • Andrzej Duda – 1.23
 • Małgorzata Kidawa-Błońska – 4.50
 • Szymon Hołownia – 25
 • Władysław Kosiniak-Kamysz – 20
 • Robert Biedroń – 23
 • Krzysztof Bosak – 45

Wynik Szymona Hołowni w I turze wyborów prezydenckich 2020

 • Poniżej 6.50% – 1.80
 • Powyżej 6.51% – 1.80

Wynik Roberta Biedronia w I turze wyborów prezydenckich 2020

 • Poniżej 8.75% – 1.80
 • Powyżej 8.76% – 1.80

Przypominamy: obstawianie wyborów 2020 oraz innych tego typu wydarzeń jest jak najbardziej legalne. Żadna ustawa nie zabrania nam tego. Wcale nie jest to tak oczywiste, ponieważ w wielu krajach granie na politykę jest zakazane i grożą za to surowe konsekwencje.

Kursy bukmacherskie cały czas się zmieniają. Wpływ na nie mają sondaże, ale i nie tylko. By zrozumieć ich wahania, na pewno trzeba być w miarę na bieżąco z tym, co dzieje się w polityce. Bez tego o to bardzo trudno!

Obstawianie wyborów z bonusem

Jeżeli nie mamy jeszcze konta u bukmachera, nic nie szkodzi – cały czas dostępne jest dla nas obstawianie wyborów! Jakby tego było mało, wiele firm oferuje nowym klientom bonusy na start!

Na stronie www.STS.pl wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE przy rejestracji, by na start otrzymać 29 PLN bez wpłaty. Takie obstawianie z bonusem na pewno dla wielu to wyjątkowo atrakcyjne rozwiązanie!

Jak zakłada się konto z bonusem w STS? ZOBACZ VIDEO:

Inny legalny bukmacher, dostępny pod adresem www.Betclic.pl, umożliwia granie na starcie z cashbackiem od przegranej w pierwszym kuponie. Jeżeli wpiszemy przy zakładaniu konta KOD550, będziemy mogli otrzymać z powrotem nawet 550 złotych!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.