Ładowanie
×

Dwa kupony za jedną stawkę. Oferta Betfan na finał Ligi Europy!

Dwa kupony za jedną stawkę. Oferta Betfan na finał Ligi Europy!

Dwa kupony za jedną stawkę. Oferta Betfan na finał Ligi Europy!

Wystarczy zagrać jeden kupon w Betfan, by drugi móc postawić bez ryzyka. Bukmacher na finał Ligi Europy przygotował wyjątkową ofertę dla swoich klientów.

Dwa kupony za jedną stawkę. Oferta Betfan na finał Ligi Europy!
Dwa kupony za jedną stawkę. Oferta Betfan na finał Ligi Europy!

Betfan na finał Ligi Europy

W dniu 18 maja Eintracht Frankfurt zagra w Sewilli z Rangersami w meczu finałowym Ligi Europy. Pełna oferta zakładów na ten pojedynek jest już dostępna na www.Betfan.pl. Każdy, kto zagra odpowiedni kupon do godziny 20, będzie mógł otrzymać zakład bez ryzyka o wartości 49 zł.

Gracz nie musi się zapisywać do tej promocji. Wystarczy, że na www.Betfan.pl postawi kupon za dokładnie 49 złotych, w którym zawrze zakład związany z finałem Ligi Europy. Kwalifikacja odbywa się poprzez zagranie kuponu SOLO, a więc nie może być to „taśma” z wieloma propozycjami kursowymi. Czas na zagranie zakładu jest do godziny 20.

Betfan bonus na finał Ligi Europy
Betfan bonus na finał Ligi Europy

Bukmacher Betfan proponuje graczom nie freebet, a zakład bez ryzyka. Oznacza to, że można postawić kupon, a w przypadku przegranej następuje zwrot stawki. Można w ten sposób otrzymać z powrotem nawet 49 złotych.

Bonus od Betfan na finał Ligi Europy 2022:

  1. Gracz gra kupon SOLO za dokładnie 49 zł na finał Ligi Europy, Eintracht – Rangers
  2. Otrzymuje zakład bez ryzyka do wykorzystania live
  3. Może postawić na Eintracht – Rangers, nie bojąc się o ewentualna przegraną

Przypominamy, że zwrot pomniejszany jest o podatek, który w Polsce wynosi 12% od wniesionej stawki. Pojedynek Eintracht – Rangers rozpocznie się o godzinie 21. Z pewnością bonusy na finał Ligi Europy są tym, co dzisiaj w głowach typerów pojawia się z dużą częstotliwością.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zakład bez ryzyka na Eintracht – Rangers

Kto zdobędzie puchar na zapleczu Ligi Mistrzów? Aktualne kursy bukmacherskie niemieckiej drużynie dają większe szanse na sukces. Trzeba pamiętać, że Eintracht w tej edycji Europa League miał okazję rozprawić się chociażby z FC Barceloną czy West Hamem United. Z kolei Rangersi mogą czuć się pewni w starciach z niemieckimi zespołami, gdyż w fazie pucharowej w 1/16 finału wyeliminowali Borussię Dortmund, natomiast w 1/2 zwyciężyli starcie z RB Lipsk.

Jeżeli ktoś nie ma konta w Betfan, może utworzyć je ze specjalnym kodem promocyjnymBETONLINE„. W pakiecie na start do odebrania jest 600 zł jako cashback, a oprócz tego do zgarnięcia jest jeszcze 100% do kwoty 1000 zł przy zleceniu drugiej wpłaty na konto.

Każdy z graczy może w ramach promocji na finał Ligi Europy otrzymać maksymalnie jeden bonus. W ofercie nie bierze się pod uwagę kuponów, które zagrane zostały za środki bonusowe.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.