Ładowanie
×

Fortuna – kod promocyjny dla obecnych klientów. Gdzie i co wpisać?

Fortuna - kod promocyjny dla obecnych klientów. Gdzie i co wpisać?

Fortuna – kod promocyjny dla obecnych klientów. Gdzie i co wpisać?

Gdzie i jaki kod promocyjny dla obecnych klientów wpisać u legalnego bukmachera Fortuna? Garść informacji z naszego portalu powinna przydać się każdemu, kto gra lub planuje grać w tym miejscu!

Fortuna - kod promocyjny dla obecnych klientów. Gdzie i co wpisać?
Fortuna – kod promocyjny dla obecnych klientów. Gdzie i co wpisać?

Fortuna – legalny bukmacher online

Firma bukmacherska Fortuna powinna być kojarzona przez każdą osobą, która nawet jeśli nie miała do czynienia z typowaniem meczów, to chociaż interesuje się sportem. Marka ta sponsoruje wiele wydarzeń, a także drużyn piłkarskich i nie tylko. Co więcej, posiada ogromną liczbę punktów stacjonarnych w naszym kraju, a do tego mocno rozwija się w kwestii nowoczesnych rozwiązań. To właśnie www.eFortuna.pl był portalem, który jako pierwszy otrzymał w naszym kraju licencję na prowadzenie działalności internetowej.

Najważniejsza wiadomość dla każdego jest zatem na pewno taka, że marka Fortuna działa zgodnie z przepisami. Nie tylko możemy więc u niej ze spokojem zawierać zakłady, ale również odbierać bonusy. Te ostatnie to nienudzący się graczom temat, którzy zarówno przed, jak i po rejestracji chcą otrzymywać możliwie jak najwięcej dodatkowych środków na grę.

STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na damrowy zakład bez ryzyka 100 PLN

Jaki u bukmachera Fortuna kod promocyjny dla nowych graczy?

Jeżeli ktoś nie ma konta u bukmachera Fortuna, w szybkim czasie może to zmienić. Wypełnienie formularza rejestracyjnego nie trwa na stronie www.eFortuna.pl długo, a jednocześnie można sobie tym zapewnić otrzymanie bonusów na obstawianie. Do zgarnięcia jest już na samym początku 20 złotych bez depozytu, co jest wyjątkową premią w polskich realiach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obowiązujący u bukmachera Fortuna kod promocyjny to słowo „BETONLINE„. W pakiecie powitalnym po rejestracji odebrać można:

  • bonus bez depozytu w wysokości 200 zł
  • zakład bez ryzyka do kwoty 600 zł
  • premię 100% do 2000 zł przy drugim depozycie na konto typerskie

Mimo że bardzo często uważa się, iż kody promocyjne to coś, co powinno interesować jedynie nowych klientów, warto wspomnieć, że przygotowany został też przez bukmachera Fortuna kod promocyjny dla obecnych graczy. Gdzie można go wpisać i co właściwie daje? To interesujący temat, któremu na pewno warto poświęcić więcej niż tylko jedną czy dwie linijki.

Fortuna kod promocyjny dla obecnych klientów. Co to jest?

Jeżeli mamy już konto na stronie internetowej www.eFortuna.pl, nie jesteśmy skazywani tylko i wyłącznie na obstawianie bez możliwości odbierania rozmaitych bonusów. Premii na start jest wiele, ale to nie oznacza, że tych dla już zarejestrowanych w ogóle nie ma. Te także są dostępne, a ich odebranie to już tylko i wyłącznie wybór samych zainteresowanych.

Fortuna na bieżąco informuje swoich klientów o tym, jakie promocje dla nich przygotowała. Wystarczy śledzić to, co dzieje się na jej stronie internetowej, by nie przegapić żadnej premii do zgarnięcia. Dla kogoś żywo interesującego się typowaniem nie powinno to stanowić większego problemu, bo prawdopodobnie i tak nierzadko odwiedza portale bukmacherskie.

Kod promocyjny dla klientów Fortuny najczęściej pozwala na otrzymanie bonusu, który odbiera się za kolejną wpłatę. Najczęściej przy zleceniu przelewu można wpisać słowo promocyjne, dzięki któremu otrzymuje się większe wygrane itp. Tutaj trudno jest podać informacje o tym, co dokładnie jest do wpisania, bo wszystko zależy od aktualnie trwającej akcji.

Najprościej rzecz ujmując, kod promocyjny to hasło do podania w odpowiedniej rubryce. Daje ono możliwość zgarnięcia dodatkowych środków na typowanie. Niestety, nie zawsze istnieje możliwość skorzystania z takiego bonusu i warto to podkreślić. W takiej sytuacji należy dokonać wpłaty, jak normalnie.

Gdzie wpisuje się kod promocyjny w Fortunie?

To, gdzie wpisać kod promocyjny w Fortunie, zależy od tego, czy mamy już konto u tego bukmachera, czy może dopiero je zakładamy. Jeżeli chodzi o proces rejestracji to podobnie jak w STS online, rubryka do wpisania hasła bonusowego nie jest w żaden sposób ukryta. Każdy odnajdzie ją bez problemu, a miejsce jej występowania pokazujemy na obrazku poniżej:

Fortuna kod promocyjny dla nowych klientów
Fortuna kod promocyjny dla nowych klientów

Z kolei w przypadku osób już zarejestrowanych u bukmachera, Fortuna kod promocyjny dla obecnych pozwala podać w momencie zlecania wpłaty pieniędzy. Wchodzi się zatem do stosownej zakładki, a następnie wpisuje odpowiedni kod.

Bezpieczny bukmacher STS czy Fortuna to przykłady firm, które mają ogromne zaufanie wsród typerów. Nie ma zatem żadnych obaw o dokonywanie przelewów do tych portali. Korzystanie z nich jest legalne, a dokonywanie wpłat z dodatkowymi bonusami – możliwe.

Pokazujemy na screenie poniżej to, jak przykładowo wygląda wpisywanie kodu promocyjnego w Fortunie, kiedy mamy już konto u tego bukmachera i chcemy skorzystać z jakiejś okazjonalnej promocji:

Fortuna kod promocyjny dla obecnych klientów
Fortuna kod promocyjny dla obecnych klientów

Czy warto mieć konto u bukmachera Fortuna?

Sporo osób zastanawia się, jakiego bukmachera wybrać na dobry początek typowania. Fortuna czy STS to najczęstszy dylemat polskich graczy. Fortuna to na pewno bukmacher, który nie zawodzi w kwestii organizowanych promocji. Na stronie www.eFortuna.pl zawsze można znaleźć premie do zgarnięcia, a to świadczy o tym, że bukmacher nie zapomina o swoich stałych bywalcach. Taką postawę mocno się ceni na forach typerskich, dlatego też nic nie wskazuje na to, aby bukmacher Fortuna miał stać się w najbliższym czasie mniej popularną marką, niż ma to miejsce obecnie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.