Ładowanie
×

Gwarantowane 50 PLN dla każdego za obstawienie meczy w eWinner

Gwarantowane 50 PLN dla każdego za obstawienie meczy w eWinner

Specjalną akcję promocyjną każdemu użytkownikowi oferuje bukmacher eWinner PL, w którym to można liczyć za obstawienie meczy z piłki nożnej. Na konto każdego typera co weekend może trafić 50 PLN.

Freebety co weekend o 50 PLN dla każdego typera

Freebety co weekend o 50 PLN dla każdego typera

Dodać jest warto, że ciekawych rywalizacji w piłce nożnej nie brakuje, ponieważ rozgrywane są mecze cały czas w czołowych ligach, gdzie zespół walczą o ostatecznie rozstrzygnięcia. A w najbliższych dniach czekają nas takie mecze, jak Premier League, Bundeslidze, Serie A, LaLidze, Ligue 1, czy też PKO Ekstraklasie.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Futbol totalny” i liczyć na darmowe freebety koniecznie musi do tej oferty dołączyć na stronie www.eWinner.pl, a jest ona dostępna wyłącznie w każdą sobotę i niedzielę, aż do odwołania.

Bonusy do 50 PLN za obstawienie meczy od eWinner:

Warunek podstawowy, a zaraz konieczny, jaki trzeba spełnić jest to zagranie kuponu wielozdarzenioweog, tzw. AKO za dokładną kwotę 49 PLN.

Istotne w tym wszystkim jest to, że na zakładzie muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej, ale z dowolnych rozgrywek. Do tego kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na damrowy zakład bez ryzyka 100 PLN

Za zagrany kupon w KAŻDY DZIEŃ promocji użytkownik otrzyma freebet o wartości 25 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Legalny bukmacher eWinner PL online oferuje każdemu użytkownik specjalne bonus na start, w których to łącznie można otrzymać 610 PLN.

Niezywkle ważne jest to, aby wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, ze pakiet powitalny automatycznie zostanie aktywowany.

Wówczas pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem do 110 PLN. W momencie przegranej gracz może liczyć na zwrot stawki. Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu gracz otrzyma premię jej równowartości do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.