Finał Ligi Mistrzów ze zwrotem w LV BET!

419

Legalny bukmacher Lv BET na finał tegorocznej edycji Ligi Mistrzów przygotował pełny zwrot stawki w przypadku rzutów karnych! 

Finał Ligi Mistrzów ze zwrotem w LV BET!
Finał Ligi Mistrzów ze zwrotem w LV BET!

Liga Mistrzów typy bukmacherskie

Na finał Ligi Mistrzów tym razem piłkarze wybiorą się do Kijowa. Patrząc na kursy bukmacherskie, faworytem starcia jest Real Madryt. Mimo wszystko, warto pamiętać, że Liverpool na swojej drodze pokonał już wiele znakomitych zespołów i na pewno zrobi wszystko, by zdobyć w tym roku tytuł najlepszej drużyny w Europie.

Przegrałeś? Otrzymasz zwrot! 

W ramach najnowszej oferty przygotowanej dla osób, które są zarejestrowane na stronie www.LvBET.pl, każda osoba może otrzymać pełny zwrot postawionych pieniędzy na finał Ligi Mistrzów. Jest, oczywiście, kilka warunków, jakie należy spełnić!

  • Minimalna stawka kwalifikująca to 10 PLN
  • Maksymalny zwrot to 75 PLN
  • Bonusowe środki przyznawane tylko w przypadku zakładów na zwycięzcę Ligi Mistrzów!
  • Czas na obrót bonusem to 30 dni!
freebet sts za darmo
Darmowy freebet u bukmachera STS: kod promocyjny: BETONLINE

Promocja skierowana jest do każdego klienta bukmachera, również tego, który niedawno (a nawet dzisiaj!) założyć konto umożliwiające obstawianie meczów!

Szczegółowy regulamin oferty jest dostępny na oficjalnej stronie firmy Lv BET. W przypadku jakichkolwiek pytań, można udać się do Biura Obsługi Klienta.

Dodatkowe środki trafią na odpowiednie profile graczy maksymalnie do 28 maja do godziny 17.00. Na jedno konto może być przelany tylko jeden bonus, zawsze ten związany z pierwszym zakładem zagranym w okresie promocyjnym!

Kto wygra Ligę Mistrzów?
Kto wygra Ligę Mistrzów?

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl