Ładowanie
×

Forbet karty online. Co to jest TVbet? Aktualna oferta

Forbet karty online. Co to jest TVbet? Aktualna oferta

Forbet karty online. Co to jest TVbet? Aktualna oferta

ForBET to bukmacher, którego wciąż uznaje się za świeżego na polskiej scenie tematycznej. Swoją działalność Internetową rozpoczynał jeszcze niedawno, w 2016 roku (dwa lata później dołączył do tego punkty stacjonarne) i od tego czasu godnie konkuruje z najpotężniejszymi rywalami na rynku, stale uatrakcyjniając swoją ofertę pod względem kursów, ale też wprowadzając do niej usługi rzadko spotykane u polskich konkurentów. Jedną z nich są gry karciane, których typowanie stało się dostępne stosunkowo niedawno.

Forbet karty online. Co to jest TVbet? Aktualna oferta
Forbet karty online. Co to jest TVbet? Aktualna oferta

Czym są gry karciane w forBET?

Gry karciane forBET stanowią możliwe do typowania symulacje prawdziwych gier karcianych. Nie biorą w niej udział prawdziwi gracze, a jedynie wirtualni, a nad przebiegiem rozdań czuwa prawdziwy krupier (a zazwyczaj krupierka), który nie tylko rozdaje karty, ale też tłumaczy każdą z gier na kolejnych ich fazach. Typowanie odbywa się w modelu na żywo i jest możliwe 24 godziny na dobę.

Fakty na temat gier karcianych forBET

 • Gry karciane to tak właściwe symulacje gier, w których nie bierzemy udziału ani my, ani żadna inna osoba. Nie są więc imitacją kasyna. Nasza rola jest tutaj taka, jak przy typowaniu spotkań sportowych – obserwujemy i wybieramy odpowiadającą nam opcję.
 • Prowadzone są nie przez algorytm komputerowy, ale przez prawdziwego krupiera – nie są więc czymś na kształt rozgrywek wirtualnych.
 • Choć usługa obstawiania należy do forBET, same gry są kontrolowane przez TVBet i bukmacher nie ma na niego wpływu. Nie może więc modyfikować nic w obrębie samych gier.
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Przegląd gier karcianych w ofercie forBET

Na ten moment usługa gier karcianych w forBET obejmuje trzy rodzaje gier – Pokera, Wojnę (War of Elements) oraz Blackjacka. Poniżej przedstawiamy zarys każdej z nich, wraz z zaznaczeniem, jak wygląda ich typowanie.

Typowanie Wojny w forBET

Wojna, tutaj występująca pod nazwą War of Elements, jest klasyczną grą karcianą, w której udział bierze dwóch graczy (jednym z nich jest tutaj krupier). Rozgrywka przebiega szybko, bo składa się z zaledwie dwóch etapów – na pierwszym gracz otrzymuje jedną kartę, a na drugim swoją dostaje krupier. Wygrywa ten, którego karta będzie miała wyższą wartość, przy czym remis doprowadza do tytułowej wojny. W wersji gier karcianych stanowi ona trzeci wynik, równoznaczny z remisem.

W Wojnie dostępnej u bukmachera forBET stawiać możemy na wygraną któregoś z graczy lub właśnie na wojnę – zrobimy to przed rozpoczęciem rozdania. Istnieje też możliwość wskazania dokładnej karty gracza lub krupiera (pod względem jej koloru czy rodzaju). Ta opcja pojawia się również po pierwszym etapie.

Typowanie Pokera w forBET

Poker w ramach nowej usługi bukmachera forBET (podobnie jak w przypadku STS Betgames) rozgrywa się na najbardziej klasycznych jego zasadach, a zatem Texas Hold’em. Nie pozostawia wątpliwości to, że jest on najpopularniejszą grą karcianą na świecie. Bierze w niej udział sześciu graczy, a wygrywa ten z najwyższym układem pięciu kart z siedmiu dostępnych dla siebie. Na środku stołu finalnie pojawia się pięć kart, a każdy z wirtualnych graczy dysponuje dwiema swoimi własnymi, unikalnymi. Z nich wszystkich są składane układy. 

Forbet legalne karty online
Forbet legalne karty online

Jedno rozdanie podzielone jest na cztery etapy (na pierwszym każdy z graczy dostaje po dwie swoje własne karty, drugi zakłada trafienie trzech kart wspólnych na środek, trzeci i czwarty – po jednej kolejnej karcie wspólnej). Z perspektywy typera możemy postawić na zwycięstwo konkretnego gracza (niezależnie od tego, jakim układem się posłuży), albo też na układ, który wygra (niezależnie od tego, który gracz będzie jego posiadaczem).

Typowanie Blackjacka w forBET

Blackjack jest grą, która – obok Pokera – jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie. Rządzi się prostymi zasadami, ale też cechuje się bardzo wciągającą rozgrywką. Ta odbywa się między dwoma graczami (żaden z nich nie jest krupierem) – wygrywa ten, który najbardziej zbliży się wartością swoich kart do liczby 21. Zanim przejdziemy do opisania samych kart, warto wspomnieć o owej wartości. Podczas gdy karty od 2-10 dają tyle samo punktów, co ich wartość (dziesiątka to 10 punktów), as daje 1 punkt, walet 2, królowa 3, a król 4 punkty. Zdobywając dwa asy w pierwszej rundzie pozyskuje się tak zwany „złoty punkt”, który gwarantuje wygraną, jeśli przeciwnik nie będzie go miał (dzieje się do niezwykle rzadko).

Przebieg rozgrywki w Blackjacku w forBET

 • Obaj gracze dostają po dwie pierwsze karty – sumowana jest ich wartość punktowa.
 • Dobierane są dodatkowe karty, ale tylko wtedy, gdy którykolwiek z graczy ma mniej niż 17 punktów oraz żaden z nich nie ma złotego punktu, którego działanie wyjaśniliśmy powyżej (jeśli jest inaczej, następuje rozwiązanie).
 • Jeśli dobranie trzeciej karty nie przyniesie obu graczom punktacji powyżej 17, dobrana zostaje czwarta.
 • Ostatnia runda to dobranie piątej karty, jeśli żaden z graczy na trzecim etapie jeszcze nie przegrał, a któryś nie ma jeszcze 17 punktów na koncie

Co obstawiać w Blackjacku w forBET?

 • Zwycięstwo pierwszego gracza.
 • Zwycięstwo drugiego gracza.
 • Wygraną dwiema kartami (dowolnego gracza).
 • Wygraną trzema kartami (dowolnego gracza).
 • Wygraną „oczkiem”, a zatem 21 punktami.
 • Bust – sytuację, w której któryś z graczy przekroczy 21 punktów (i tym samym przegra).
 • No bust – sytuację, w której żaden z graczy nie przekroczy 21 punktów (albo będzie remis).

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.