Ładowanie
×

Bonus weekendowy w STS. Do 1459 PLN z kodem promocyjnym

Bonus weekendowy w STS. Do 1459 PLN z kodem promocyjnym

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim graczom już na sam początek najnowszy pakiet powitalny. Typerzy już na początek będą mogli liczyć na zakład bez ryzyka do 230 PLN, bonus bez depozytu 29 PLN i premię za wpłatę własną do 1200 PLN. Jednak nie można zapominać o wpisaniu specjalnego hasła promocyjnego w formularzu rejestracyjnym. A znajduje się ono poniżej w artykule.

Bonus powitalny w STS

Bonus powitalny w STS

Po dłuższej przerwie Świat bukmacherki wraca do „normy”. Coraz więcej dyscyplin zaczyna wznawiać mecze. Przede wszystkim ma to miejsce w piłce nożnej, bowiem przed nami chociażby pojedynki w Premier League, Serie A, LaLidze, Bundeslidze oraz polskiej PKO Ekstraklasie.

Na to okazję bukmacher STS oferuje limitowaną ofertę promocyjną skierowaną do wszystkich graczy, w której to na start typerzy mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 230 PLN, bonus bez depozytu 29 PLN i premię za wpłatę własną do 1200 PLN.

Wymienione bonusy będą aktywne graczom, którzy dokonają rejestracji konta na www.STS.pl. Warto jest mieć na uwadze, że trzeba tego dokonać najpóźniej do 21 czerwca do godziny 23:59.

Kod promocyjny na bonus bez depozytu w STS:

Warunek konieczny, jaki trzeba spełnić, aby liczyć na te bonusy jest to wpisanie specjalnego hasła promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Gracz, który przejdzie pomyślnie weryfikację danych w nagrodę otrzyma pewne środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie, tj. 29 PLN. Ta kwota znajdzie się na koncie gracza w dodatku bez dokonywania żadnej wpłaty i będzie mógł ją wykorzystać na typowanie meczów z całej oferty STS.

W Betfan online bonus 3000 PLN + obstawianie bez podatku legalnie

STS zwiększa wpłatę, premia do 1200 PLN za depozyt.

Gracze, którzy dokonają swojej pierwszej wpłaty na konto u bukmachera STS mogą liczyć na darmowe środki równowartości dokonanego depozytu. Najwyższa kwota, jaka może trafić na konto typera to, aż 1200 PLN:

Przykład: Typer dokonał depozytu w kwocie 700 PLN. Dokładnie taka suma, ale w formie środków bonusowych otrzyma w prezencie od bukmachera STS.

Warto jest widzieć, że środki automatycznie pojawią się na koncie gracza po tym, jak bukmacher STS dokona zaksięgowania wpłaty.

Zakład bez ryzyka w STS. Nowość dla graczy w STS online:

Dodatkowo w skład najnowszego pakietu powitalnego wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka. Promocją objęte są zarówno kupony SOLO, ale i AKO.

Jeśli zagrany przez gracza kupon okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na jego konta. W przypadku przegranej typer nie straci gotówki, bowiem otrzyma zwrot całej stawki, aż do 230 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.