Ładowanie
×

Fortuna Kod Promocyjny 2019

Fortuna Kod Promocyjny 2018

Fortuna Kod Promocyjny 2019

Firma bukmachera Fortuna posiada ponad 600 oddziałów stacjonarnych w całej Polsce, jednak to przede wszystkim w internecie ma największe grono fanów i użytkowników. Jak zarejestrować się na tej stronie internetowej, czy trzeba podawać kod promocyjny, by otrzymać dodatkowe premie po założeniu konta?

Fortuna Kod Promocyjny 2018
Fortuna Kod Promocyjny 2019

Bukmacher Fortuna online

Fortuna działa na polskim rynku bardzo długo. Jako ciekawostkę warto podawać fakt, że jako pierwsza w naszym kraju uzyskała zgodę na oferowanie zakładów wzajemnych online. Obecnie zarejestrowanych jest w niej kilkaset tysięcy Polaków. Nie tylko dlatego, że można znaleźć w niej bogatą ofertę, ale także ze względu na dość atrakcyjne kursy, przyjazny interfejs strony oraz aplikację mobilną, która umożliwia oglądanie meczów na żywo oraz obstawianie z dowolnego miejsca na świecie!

Aby założyć konto na www.eFortuna.pl, wystarczy być osobą pełnoletnią i posiadać dowód osobisty. Marka działa w Polsce legalnie, co oznacza, że podawanie jej naszych danych jest jak najbardziej bezpieczne i nie naraża nas na żadne przykre konsekwencje prawne. Nie musimy także zastanawiać się nad płaceniem podatku. Wszystko odbywa się w sposób automatyczny, dzięki czemu wcale nie odczuwamy tego, że gramy w polskim, a nie zagranicznym portalu.

freebet sts za darmo
Darmowy freebet u bukmachera STS: kod promocyjny: BETONLINE

Jaki kod promocyjny Fortuna?

Podczas zakładania konta, znajdziecie rubrykę, w której należy wpisać hasło pozwalające na skorzystanie z ofert specjalnych. Fortuna kod promocyjny to nic innego jak jedno słowo, które pozwoli wam na zgarnięcie dodatkowych korzyści za zarejestrowanie się u bukmachera. Standardowi gracze także otrzymują bonusy, jednak tylko z kodem są one naprawdę atrakcyjne.

Statystyki bukmacherskie w Fortunie
Statystyki bukmacherskie w Fortunie

Czy można z takiego kodu skorzystać więcej niż jeden raz? Niestety, ale nie. Hasło podać można tylko i wyłącznie w momencie wypełniania formularza rejestracyjnego. Jeżeli więc ten krok wam umknie albo macie już konto w Fortunie i obstawiacie tam od kilku miesięcy czy lat, nie będziecie mogli skorzystać z tej oferty.

Early Cash Out u polskiego bukmachera 

Fortuna często wprowadza na polski rynek rozwiązania, które znakomicie sprawdziły się w przypadku konkurencji z zagranicy. Do jednej z takich nowinek z całą pewnością zaliczyć można opcję Early Cash Out. Co to takiego jest? To bardzo przydatna funkcja dostępna dla każdego klienta bukmachera, która pozwala na „zamknięcie” kuponu w dowolnym momencie.

Dzięki Early Cash Out nie musicie już drżeć o wynik w ostatnim meczu na kuponie. Wystarczy, że zdecydujecie się z niej skorzystać, a otrzymacie część wygranej z pola „EWK” bez względu na to, jakim rezultatem zakończą się pozostałe wydarzenia, które jeszcze nie zostały rozliczone.

Nie ma limitów jeśli chodzi o korzystanie z Early Cash Out. To bardzo dobra wiadomosć, gdyż ta opcja pozwala na wyeliminowanie wielu porażek oraz błędów, które zdarzają się nie tylko początkującym, ale także doświadczonym graczom.

Opinie graczy o Fortunie

Jakie zdanie na temat bukmachera Fortuna mają gracze? Większość z nich jest zadowolona głównie z metod płatności na tej stronie, kursów, bezproblemowego funkcjonowania apki mobilnej oraz Wirtualnych Sportów. Oczywiście, minusy także się w tym przypadku znajdą. Przede wszystkim Fortuna nie jest znana z organizacji zbyt wielu konkursów czy promocji. Zazwyczaj ogłaszane przez nią akcje są sporego kalibru i trwają dłużej niż parę dni.

Typy na dziś (Fortuna)
Typy na dziś (Fortuna)

Na pewno jeśli chodzi o legalne firmy bukmacherskie, to Fortuna zalicza się do najlepszych z nich. Jej głównym konkurentem jest obecnie marka STS (Jeżeli chcesz to sprawdź, Fortuna czy STS – co lepsze?) i to właśnie z nią przede wszystkim walczy o dominację na polskim rynku. Radzi sobie od wielu lat całkiem dobrze i nie dzieje się to bez powodu. Jeżeli zatem rozważacie założenie konta u naprawdę znanego bukmachera z długim stażem na rynku, Fortuna powinna być dla was doskonałym wyborem.

Fortuna Kod Promocyjny 2019

Na niektórych stronach internetowych przeczytacie błędne informacje na temat tego, że kod promocyjny lubi się zmieniać i nie zawsze można go aktywować. Jest to absolutnie nieprawda. Po pierwsze, w przypadku jakichkolwiek zmian, będziecie o tym poinformowani. Po drugie, formularz wyświetla nam informację, czy podane przez nas hasło jest prawidłowe, czy też nie. Łatwo dojść do wniosku, że nie ma takiej możliwości, by zmarnować okazję na otrzymanie bonusu tylko ze względu na źle wpisany kod promocyjny.

Tak, jak już pisaliśmy, Fortuna Kod Promocyjny w roku 2019 to BETONLINE. Na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie to hasło miało się zmienić lub też ulec przedawnieniu. Jeżeli chcecie o coś zapytać, możecie zadać nam pytanie w komentarzu bądź też napisać na oficjalnym czasie z konsultantem Fortuny, który jest dostępny na oficjalnej stronie bukmachera.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.