Ładowanie
×

Opcja Early Cash Out w Fortuna online

Opcja Early Cash Out w Fortuna online

Opcja Early Cash Out w Fortuna online

Wszystkie mecze wchodzą zgodnie z planem, przychodzi ostatni na kuponie i nagle… niespodzianka. Brzmi znajomo? Taki scenariusz zdarza się niemal każdemu miłośnikowi obstawiania. Na szczęście, jest prosty, a do tego w stu procentach LEGALNY sposób na tego typu niemiłe momenty. Mowa tu o ciekawej i niezwykle pomocnej opcji Early Cash Out oferowanej przez bukmachera online Fortuna. 

Opcja Early Cash Out w Fortuna online

Co to jest Early Cash Out?

Opisywany przez nas Early Cash Out to nic innego, jak specjalna furtka awaryjna, z której możemy skorzystać za każdym razem, gdy jesteśmy niepewni danych typów na naszym kuponie. Musimy tylko pamiętać o tym, że funkcja jest dostępna tylko w przypadku, gdy żaden mecz na naszym kuponie nie jest przegrany!

Oczywiście, korzystanie z Early Cash Out wiąże się nie tylko z samymi zaletami. Trzeba podejść do sprawy obiektywnie i napisać również o wadach. Największą z nich jest to, że na pewno dzięki tej funkcji nie zarobicie tyle samo, jak w przypadku zysku uzyskanego w tradycyjny sposób. Przykładowo:

freebet sts za darmo
Darmowy freebet u bukmachera STS: kod promocyjny: BETONLINE

Gracz A postawił takie same mecze jak gracz B. Każdemu z nich pozostało na kuponie jedno nierozstrzygnięte spotkanie. A postanowił skorzystać z Early Cash Out i wypłacił wygraną 1500 złotych, natomiast B zaryzykował i ostatecznie wygrał 1800!

Przytoczona sytuacja jest, rzecz jasna, czysto obrazowa. Jeżeli bukmacher „widzi”, że na kuponie został nam jeden mecz o kursie 1.04 to z pewnością zrobi wszystko, byśmy jak najszybciej zrealizowali wygraną, ale prawdopodobnie nie będziemy chcieli tego zrobić. A co w przypadku, gdy zostanie nam jeden typ o kursie 2.50 albo wyższym? Wtedy, prawdopodobnie, Early Cash Out nie będzie już aż tak opłacalny, bo istnieje spora szansa, że ostatni zakład nie będzie wygrany.

Polski bukmacher z Cash Out

Opcja Cash Out jest znana polskim typerom głównie za sprawą zagranicznych firm jak Unibet. My bierzemy jednak pod uwagę tylko LEGALNE, polskie firmy i w tym przypadku najkorzystniej wypada właśnie Fortuna.

Polski bukmacher z Cash Out
Early Cash Out

Bukmacher Fortuna wszystkim nowym graczom daje na start nie jeden, ale aż dwa bonusy na start. Pierwszy z nich to 100 PLN Zakładu Bez Ryzyka, natomiast drugi to nawet 400 PLN za obrót pierwszego depozytu na konto bukmacherskie. Odebranie bonusu nie wiąże się żadnymi negatywnymi konsekwencjami. Należy jednak pamiętać, że wchodząc na stronę w standardowy sposób, nie możemy liczyć na wiele ofert specjalnych.

Bonus powitalny w Fortuna zakłady bukmacherskie:

 1. Oficjalna strona legalnego bukmachera www.eFortuna.pl
 2. Dokonaj depozytu i odbierz 100 PLN w przypadku porażki w pierwszym kuponie
 3. Wpłać środki i zgarnij nawet 400 PLN na swoje konto!
 4. Obstawiaj to, co lubisz najbardziej, między innymi, mecze CS:GO!

Wcześniejsza wypłata wygranych

Jak w 2018 roku wygląda opcja wcześniejszej wypłaty wygranych na jeszcze nierozstrzygniętych kuponach? W tej kwestii nic się nie zmieniło w stosunku do lat poprzednich. Warto jednak jeszcze raz przedstawić sytuacje, w jakich opcja Early Cash Out rzeczywiście może być wykorzystana. Należy podkreślić, iż nie zawsze jest taka możliwość i należy o tym pamiętać.

Early Cash Out na Fortunie

 • Kupony Live AKO lub przedmeczowe
 • Tylko kupony z samymi wygranymi zakładami
 • Kupon z przynajmniej jednym trafionym typem
 • Nierozstrzygnięte zakłady nadal muszą znajdować się w ofercie bukmachera
 • Opcja zakończenia zakładu musi zostać zaproponowana przez Fortunę!
Kupon z możliwością skorzystania z Early Cash Out
Kupon z możliwością skorzystania z Early Cash Out

Mówiąc to zupełnie inaczej: możemy z tej niezwykle pomocnej funkcji skorzystać za każdym razem, gdy zagramy live lub nie, a w kuponie mamy do tej pory wszystkie wygrane typy. Jeżeli dobierzemy do kuponu jakiś zakład długoterminowy, który nie jest już dostępny na oficjalnej stronie bukmachera, wówczas nie mamy możliwości wcześniejszej wypłaty wygranych!

Early Cash Out a Ustawa Hazardowa

Jak ustawa hazardowa 2017 ma się do opcji Early Cash Out? Wydaje się, że obie kwestie nie mają ze sobą wiele wspólnego, ale to błędne przekonanie. Otóż zgodnie ze wspomnianym wcześniej uchwalonym dokumentem pieniądze „wyjęte” z zakładu wzajemnego muszą być wyższe od zainwestowanych środków.

Co to właściwie oznacza dla gracza? Przede wszystkim to, że nie może on skorzystać z Early Cash Out, kiedy bukmacher zaoferuje mu, na przykład 92 złote w kuponie zagranym za równą „stówę”. Takie sytuacje mogą się zdarzyć, gdy do tej pory nie zawiodły same „pewniaki”, natomiast czekamy jeszcze na rozstrzygnięcie dwóch czy więcej zdarzeń z wyższymi kursami.

Early Cash Out a Ustawa Hazardowa
Cash Out w Zakładach Na Żywo

Mimo wszystko, warto podkreślić, że możliwość zamknięcia kuponu z zyskiem jest jak najbardziej akceptowana przez polskie prawo! Nie jest prawdą, że jest to coś zupełnie nielegalnego! Oczywiście, może tak być w przypadku, gdy nie gramy u bukmacherów dostępnych w Polsce.

Opcja Early Cash Out w Fortuna online

Korzystanie z opcji jest niezwykle proste, ale warto jeszcze raz napisać krótką instrukcję, jak Early Cash Out działa w praktyce. Niektórym może się to wydawać pozbawione sensu, ale tego typu informacji nigdy z wiele.

Jak zamknąć kupon w Fortunie:

 1. Sprawdź, czy w kuponie wyświetla się propozycja zamknięcia kuponu
 2. Zobacz, jaką wygraną zaproponował ci bukmacher
 3. Zaakceptuj warunki podane przez Fortunę albo czekaj na rozstrzygnięcie meczów!
 4. Pamiętaj, że klikając opcję „Wypłać teraz” nie możesz już zmienić swojej decyzji, a pieniędzy możesz po chwili spodziewać się na profilu gracza!
 5. Nie ma ograniczeń co do ilości wykorzystanych Early Cash Out w ciągu dnia!

Mimo że mówimy tutaj głównie o Fortuna online, warto nadmienić, że funkcja wcześniejszego zamknięcia kuponu możliwa jest także w punktach stacjonarnych Fortuny. Dla miłośników starego stylu obstawiania to naprawdę niezwykle korzystna opcja, którą powinni na stałe wpisać do swojej strategii.

Pamiętajcie, że Early Cash Out jest jedynie dodatkiem. Przy typowaniu meczów, nie warto za każdym razem sugerować się faktem, iż takie rozwiązanie istnieje. Na dłuższą metę znacznie bardziej opłacalne jest wygrywanie mniejszych sum, ale w kuponach całkowicie rozstrzygniętych!