Ładowanie
×

Bonus 50% do 100 PLN na KSW 42 i nie tylko!

Bonus 50% do 100 PLN na KSW 42 i nie tylko!

Bonus 50% do 100 PLN na KSW 42 i nie tylko!

Legalny bukmacher forBET ma dla swoich graczy na czwartek specjalny bonus, dzięki któremu można zdobyć za darmo nawet 100 PLN na obstawianie zbliżającego się KSW 42 i nie tylko!

Bonus 50% do 100 PLN na KSW 42 i nie tylko!

Oferta obowiązuje tylko i wyłącznie 1 marca. Mogą skorzystać z niej osoby, które są zarejestrowane na oficjalnej stronie legalnego bukmachera na www.iForBET.pl. Rejestracja jest darmowa i można jej dokonać w stu procentach online!

Bonus w tej promocji wynosi 50% sumy zdeponowanych środków na konto u bukmachera. Liczy się tylko i wyłącznie pierwsza wpłata dokonana w ciągu dnia. Minimalna kwota depozytu to 20 PLN.

Dodatkowe środki z czwartkowej oferty mogą być wykorzystane na obstawianie:

  • KSW 42
  • IEM 2018 Katowice
  • Skoki Narciarskie
  • I nie tylko!

Kibice już czekają na marcową galę Konfrontacji Sztuk Walki. Transmisja online PPV KSW 42 już teraz jest dostępna dla wszystkich. Jeżeli chcecie obejrzeć wszystkie zaplanowane pojedynki, warto byście już teraz aktywowali stream internetowy. Transmisja dostępna jest w kilku językach, również w polskim, w bardzo dobrej jakości obrazu i dźwięku.

KSW 42 u legalnego bukmachera forBET

KSW 42 u legalnego bukmachera forBET

Aby otrzymać maksymalny bonus w czwartkowej promocji trzeba wpłacić na swoje konto na www.iForBET.pl przynajmniej 200 PLN. Oczywiście, można skorzystać z mniejszej premii i tym samym również otrzymać darmowe środki na obstawianie!

Nie wiesz, jaki bukmacher oferuje dobre kursy i promocje? Zobacz ranking Najlepszy Bukmacher 2018!

Sprawdź aktualną ofertę na MMA i KSW 42 na www.iForBET.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.