Ładowanie
×

Extra 100 PLN na Ligę Mistrzów od STS.

Extra 100 PLN na Ligę Mistrzów od STS.

Już w najbliższą sobotę, tj. 28 maja o godzinie 21:00 zostanie rozegrane spotkanie finałowe w ramach piłkarskiej Ligi Mistrzów. A o te trofeum powalczą ekipy Liverpoolu i Realu Madryt, zaś każdy z graczy natomiast może liczyć na dodatkowe środki za obstawienie meczy.

Finał Ligi Mistrzów 2022. Gwarantowane 100 PLN od STS

Finał Ligi Mistrzów 2022. Gwarantowane 100 PLN od STS

Warto jest dodać, że spotkanie finałowe pomiędzy Liverpoolem z Realem Madryt cieszy się dużą popularnością i na pewno w nim nie zabraknie żadnych emocji.

Natomiast każdy z graczy, który ma zamiar typować ten mecz może liczyć na bonus do 100 PLN od bukmachera STS w ramach oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 100 PLN”, a jest ona dostępna w dniach do 28 maja do godziny 23:59.

Jednak każdy z graczy koniecznie musi do tej akcji dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Bonus do 100 PLN na mecz Liverpool – Real Madryt

Zadaniem graczy w promocji „Obstaw i odbierz do 100 PLN” jest zawarcie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO za co najmniej 20 PLN, na którym to musi znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z spotkania finałowego pomiędzy Liverpoolem z Realem Madryt.

Dodać trzeba również inny bardzo ważny aspekt. A mianowicie nie ważny, jaki rodzaj kuponu wybierze użytkownik to kurs zakładu nie może być mniejszy niż 2.50.

promocje za darmo superbet
Nowe promocje na start w Superbet z kodem: BETONLINE

W przypadku, gdy kupo będzie spełniał powyższe warunki promocji, typer otrzyma premię o wartości 50% wpłaty do 100 PLN. To wszystko sprawia, że STS opinie ma bukmachera niezwykle atrakcyjnego dla nowych graczy.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu nowemu graczowi specjalny pakiet powitalny na start, w którym to można liczyć na extra kasę.

Bowiem za każdy z trzech pierwszych depozyt typer może liczyć na extra środki o łącznej wartości nawet 1500 PLN. Dodatkowo pierwszy zakład z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem.

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod jednym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest trzeba fakt, że później możliwości wpisania tego kodu nie będzie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.