Ładowanie
×

Fortuna – Pewniak na Puchar Polski. Darmowe 30 PLN dla typerów

Fortuna – Pewniak na Puchar Polski. Darmowe 30 PLN dla typerów

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje bukmacher eFortuna na zmagania piłkarskiej w Pucharze Polski. Wystarczy zagrać minimum trzy kupony, aby otrzymać pewne 30 PLN.

Promocja bukmachera Fortuna na Puchar Polski. Darmowa gotówka dla graczy

Promocja bukmachera Fortuna na Puchar Polski. Darmowa gotówka dla graczy

Warto jest wiedzieć, że na tym etapie rozgrywek nie ma spotkań rewanżowych, więc przygrywający odpada. To wszystko sprawia, że na pewno kalkulacji nie będzie. W dodaktu dojdzie do ciekawych potyczek, jak m.in. ŁKS Łodź vs Legia Warszawa, Warta Poznań vs Cracovia, Pogoń Szczecin vs Piast Gliwice.

Użytkownik, który chce wziąć udział w ofercie „Pewniak na Puchar Polski” nie musi nigdzie się zapisywać, ani zgłaszać. Jednak trzeba pamiętać, że jest ona dostępna jedynie na portalu www.eFortuna.pl do 12 lutego do godziny 23:59.

Pewne 30 PLN dla typerów na Puchar Polski:

Bukmacher Fortuna w ramach wspomnianej promocji dopuszcza wyłącznie zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMBI o kursie łącznym nie mniejszym niż 2.00 i stawka minimalne 30 PLN. Wymagane jest od gracza, aby na kuponie znajdował się minimum jeden typ z oferty przedmeczowej z rozgrywek Pucharu Polski.

Betfan kod promocyjny na bonus
Kod promocyjny Betfan na zakład bez ryzyka

Jeśli użytkownik zagra minimum po jednym kuponie w czasie trwania tej promocji otrzyma pewne 30 PLN. I to bez znaczenia, jak jego kupony zostały rozliczone.

Bonus bez depozytu w Fortunie 2021:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można otrzymać extra kasę:

  • darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Trzeba jednak mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne typerom wyłącznie wtedy, gdy wpiszą oni hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


__
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.