Ładowanie
×

Pewne 100 PLN od STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Pewne 100 PLN od STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Bukmacher STS online rozdaje darmowa gotówkę dla swoich graczy. Wystarczy spełnić dwa proste kroki, aby otrzymać dodatkową darmową kasę, która może wynieść nawet 100 PLN. I to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Darmowa gotówka na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od STS

Darmowa gotówka na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od STS

Warto jest mieć na uwadze, że promocja „Bonus od depozytu” wynika z powrotu rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy. I trzeba śmiało powiedzieć, że emocji piłkarskich w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami niezwykle ciekawe starcia.

Użytkownik, który chce skorzystać z wyżej wymieniony oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Dodać jest warto, że oferta dostępna jest do 18 lutego do godziny 23:59.

Pewne 100 PLN dla graczy

Zadaniem graczy w promocji „Bonus od depozytu” jest dokonanie depozytu, a następnie zagranie dowolnego kupony AKO za minimum 30 PLN i kursem łącznym nie mniejszym niż 1.85. Jednak trzeba dodać, że na zakładzie muszą znajdować się same zdarzenia z piłkarskiej Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy. A na pewno jest co typować, ponieważ oferta bukmachera STS na te rozgrywki jest niezwykle bogata.

Bonus bez depozytu w Superbet

Po spełnieniu powyższych warunków gracz otrzyma bonus w wysokości 50% dokonanego depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 100 PLN. Jednak warto jest mieć na uwadze, że w promocji bierze udział jedynie pierwsza dokonana wpłata po dołączeniu do tej oferty.

Bonus bez depozytu w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim swoim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną na start. Wystarczy wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji pakiet powitalnego.

Już na sam początek gracz otrzyma 29 PLN na obstawienie meczy i to bez żadnej wpłaty. Po dokonaniu pierwszego depozytu na konto użytkownika „wpadnie” premia równowartości wpłaty, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.