Pewne 100 PLN od STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Bukmacher STS online rozdaje darmowa gotówkę dla swoich graczy. Wystarczy spełnić dwa proste kroki, aby otrzymać dodatkową darmową kasę, która może wynieść nawet 100 PLN. I to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Darmowa gotówka na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od STS

Darmowa gotówka na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od STS

Warto jest mieć na uwadze, że promocja „Bonus od depozytu” wynika z powrotu rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy. I trzeba śmiało powiedzieć, że emocji piłkarskich w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie, ponieważ przed nami niezwykle ciekawe starcia.

Użytkownik, który chce skorzystać z wyżej wymieniony oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Dodać jest warto, że oferta dostępna jest do 18 lutego do godziny 23:59.

Pewne 100 PLN dla graczy

Zadaniem graczy w promocji „Bonus od depozytu” jest dokonanie depozytu, a następnie zagranie dowolnego kupony AKO za minimum 30 PLN i kursem łącznym nie mniejszym niż 1.85. Jednak trzeba dodać, że na zakładzie muszą znajdować się same zdarzenia z piłkarskiej Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy. A na pewno jest co typować, ponieważ oferta bukmachera STS na te rozgrywki jest niezwykle bogata.

Bonus bez depozytu w Superbet

Po spełnieniu powyższych warunków gracz otrzyma bonus w wysokości 50% dokonanego depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 100 PLN. Jednak warto jest mieć na uwadze, że w promocji bierze udział jedynie pierwsza dokonana wpłata po dołączeniu do tej oferty.

Bonus bez depozytu w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują wszystkim swoim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną na start. Wystarczy wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji pakiet powitalnego.

Już na sam początek gracz otrzyma 29 PLN na obstawienie meczy i to bez żadnej wpłaty. Po dokonaniu pierwszego depozytu na konto użytkownika „wpadnie” premia równowartości wpłaty, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

UFC 259 online za darmo u bukmachera Fortuna!

Każdy zainteresowany obejrzeniem transmisji UFC 259 za darmo może uruchomić transmisję online u bukmachera Fortuna. Jak to dokładnie działa? Pora poznać usługę Fortuna TV! Transmisja...

Betfan opinie. Czy to dobry bukmacher dla typerów?

Jakie są aktualne opinie na temat bukmachera Betfan? Czy gracze sądzą, iż jest to dobry, legalny wybór dla obstawiających typerów w internecie? W każdej...

Czy obstawianie koszykówki jest opłacalne?

Bardzo duża różnorodność dotycząca oferty to jeden ze znaków rozpoznawczych najlepszych firm bukmacherskich w Polsce. Nic nie stoi na przeszkodzie, by regularnie obstawiać tam...

Pewne 100 PLN od STS na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Bukmacher STS online rozdaje darmowa gotówkę dla swoich graczy. Wystarczy spełnić dwa proste kroki, aby otrzymać dodatkową darmową kasę, która może wynieść nawet 100...