Ładowanie
×

STS – czy warto się zarejestrować i zarabiać w tej firmie bukmacherskiej?

STS - czy warto się zarejestrować i zarabiać w tej firmie bukmacherskiej?

STS – czy warto się zarejestrować i zarabiać w tej firmie bukmacherskiej?

W Polsce cały czas przybywa zarówno zawodników, jak i firm bukmacherskich. Coraz większa konkurencja na tym rynku wśród firm bukmacherskich skutkuje tym, iż gracze mogą zarabiać na obstawianiu zakładów na naprawdę dobrych warunkach. Przy rozpoczynaniu swojej przygody z obstawianiem zakładów bukmacherskich trzeba jednak pamiętać o tym, aby zawsze korzystać wyłącznie z legalnych firm bukmacherskich. Legalna firma bukmacherska musi posiadać specjalne zezwolenie od Ministerstwa Finansów. Jeśli go nie posiada, to oznacza to, iż za korzystanie z jej usług może nam grozić odpowiedzialność karna. Dzisiejszy artykuł dedykujemy zarówno początkującym jak i doświadczonym graczom. Prezentujemy w nim ofertę jednego z popularnych legalnych polskich bukmacherów, a mianowicie STS.

STS - czy warto się zarejestrować i zarabiać w tej firmie bukmacherskiej?
STS – czy warto się zarejestrować i zarabiać w tej firmie bukmacherskiej?

STS – najważniejsze informacje na temat bukmachera

STS bukmacher internetowy to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Tę markę znają praktycznie wszyscy doświadczeni typerzy w Polsce. Firma ta istnieje od 1997 roku. Od tego czasu udało jej się zdobyć pokaźne grono oddanych zawodników. Wyróżnikiem STS jest także jedna z najlepszych ofert dla zawodników na całym rynku zakładów bukmacherskich. STS opinie wśród graczy ma naprawdę znakomite. Poniżej pokrótce opisujemy najistotniejsze aspekty oferty tego bukmachera oraz bonusy dla nowo zarejestrowanych użytkowników. 

Jaką ofertę zakładów ma bukmacher STS? Sprawdziliśmy! 

Bukmacher STS ma tak dobrą ofertę, że jego opinie zamieszczane w internecie są naprawdę znakomite. Gracze doceniają, iż bukmacher cały czas podejmuje działania mające na celu uatrakcyjnienie oferty. Oferta zakładów jest dostępna na stronie internetowej bukmachera po lewej stronie.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Na górze jest lista polecanych wydarzeń, których najczęściej szukają gracze. Ta opcja jest naprawdę przydatna. Jeśli w danym dniu grają jakieś dwie wielkie drużyny, to tę informację znajdziemy od razu z poziomu strony głównej tego bukmachera. W STS możemy obstawiać zakłady na około 30 różnych dyscyplin sportowych, a oprócz tego także STS Betgames, czyli legalny poker i inne gry karciane na pieniądze!

Ponadto, STS stara się także spełniać oczekiwania fanów rozrywki i polityki, ponieważ zakłady na wydarzenia z tej tematyki także są u niego dostępne. W STS jest niezwykle urozmaicona oferta dyscyplin, zakładów pobocznych, zakładów łączonych oraz rynków zdarzeń. Tak duża liczba atutów powoduje, że STS opinie ma bardzo dobre. Zakładów na piłkę nożną w STS jest około 100. Jest to niezwykle dobry wynik. Im dany mecz cieszy się większą popularnością, tym oczywiście bukmacher wystawia więcej zdarzeń.

Sporty wirtualne w STS 

Poważnym mankamentem oferty bukmachera STS jest ilość oferowanych sportów wirtualnych. Wszyscy użytkownicy zwracają uwagę, iż bukmacher ma zbyt małą liczbę virtuali. Można tam typować generowane komputerowo rozgrywki tenisa, koszykówki oraz piłki nożnej.

Większość bukmacherów ma w swojej ofercie minimum 5 takich sportów. Jakość tych meczów w STS nie jest najgorsza, jednak inni bukmacherzy pod tym względem radzą sobie znacznie lepiej. STS ma jednak tutaj mimo wszystko duży plus za mocno rozbudowane statystyki oraz dużą liczbę zdarzeń do obstawiania.

E-sporty w STS – przegląd oferty

STS Betgames, czyli legalne kasyno
STS Betgames, czyli legalne gry karciane

STS chwali się, że ma najlepszą ofertę sportów elektronicznych. Jest w tym stwierdzeniu wiele prawdy, ponieważ u tego bukmachera można obstawiać aż 11 gier. Wśród nich znajduje się między innymi League of Legends, Counter Strike, FIFA czy też Dot2. W ofercie e-sportów w STS możemy znaleźć codziennie nawet kilkadziesiąt zdarzeń oraz 10 rynków zdarzeń. 

Jakie są bonusy dla nowych użytkowników w STS? Sprawdziliśmy to!

Bonusy powitalne to magnes, który ma na celu przyciągnąć do danego bukmachera jak największą liczbę użytkowników. Trzeba przyznać, że w STS oferta dla nowych graczy jest bardzo interesująca. Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Bonus od pierwszej wpłaty w STS – zasady

Pierwszy depozyt w STS można podwoić nawet o 1200 złotych! Chodzi o to, że każdy pierwszy depozyt do kwoty 1200 złotych jest powiększany o 100% przez STS. Jeśli zdecydujemy się na wpłatę 500 złotych, otrzymamy drugie 500 złotych całkiem za darmo. Aby wypłacić bonus, trzeba obrócić jego kwotą trzykrotnie po kursie minimalnym w wysokości 1,85. 

Zakład bez ryzyka dla nowych użytkowników w STS – zasady

Następne 35 złotych można otrzymać w zakładzie bez ryzyka w STS. Aby tak się stało, należy wpłacić 20 złotych pierwszego depozytu oraz postawić jakikolwiek zakład. Jeśli przegramy, nie stracimy wówczas wydanych środków. Z kolei jeśli trafimy, nagroda trafi na nasze konto bonusowe.

STS bonus bez depozytu

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Darmowy zakład 29 złotych w STS (inaczej jest to STS bonus bez depozytu) to kolejna świetna propozycja dla wszystkich nowych użytkowników tego popularnego bukmachera. Aby skorzystać z tej promocji, podczas rejestracji należy wpisać kod BETONLINE. Darmowe środki od razu po utworzeniu konta znajdą się na naszym koncie bonusowym. Oferta darmowego zakładu w STS zaliczana jest przez ekspertów do najlepszych na całym rynku polskich zakładów bukmacherskich. Warunki obrotu w tej ofercie nie są wygórowane – wystarczy obrócić trzykrotnie po kursie minimalnym 1,91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.