Ładowanie
×

Hit Napoli – Liverpool ze zwrotem w Milenium. Jak otrzymać 20 zł od bukmachera?

Hit Napoli – Liverpool ze zwrotem w Milenium. Jak otrzymać 20 zł od bukmachera?

Wtorkowy hit Ligi Mistrzów Napoli – Liverpool nie musi popsuć graczowi kuponu! Bukmacher Milenium przygotował zwrot 20 złotych na to spotkanie. Poznaj szczegóły już teraz!

Promocje bukmacherskie w Milenium. Liga Mistrzów ze zwrotem!

Mecz Napoli – Liverpool powinien dostarczyć wielu emocji. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem polskich fanów i nie tylko, a więc na pewno bukmacherzy otrzymają na niego dużą dawkę typów.

Liga Mistrzów to starcia gigantów, a wraz z nimi – niespodzianki. Aby już na starcie jedna nie popsuła nam kuponu, Milenium przygotowało specjalny zwrot w wysokości 20 złotych.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Promocję organizuje legalny bukmacher Milenium, a więc wszystko odbywa się zgodnie z przepisami. Zadaniem gracza jest postawienie kuponu za 20 złotych, w którym znajdzie się typ na mecz Napoli – Liverpool.

Specjalny cashback na Ligę Mistrzów!

Do oferty specjalnej nie trzeba się zapisywać. Cashback przygotowano dla osób, które w dniu 17 września zagrają łącznie za co najmniej 40 złotych.

Zwrot można otrzymać tylko jeden raz. Liczy się tylko i wyłącznie pierwszy kupon kwalifikacyjny zagrany na stronie Milenium. W przypadku wygranej, gracz dostaje wygrane na normalnych zasadach.

A jakie są twoje typy bukmacherskie na Ligę Mistrzów? Wykorzystasz je we wtorkowej promocji czy nie? 😉

Przypominamy, że rejestracja Milenium jest dostępna cały czas. Aktualny kod promocyjny to „BETONLINE„, a premia na start pozwala na zdobycie nawet 1000 złotych na obstawianie meczów przez internet!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.