Ładowanie
×

Jak grać w zakładach bukmacherskich, czyli rozpocząć typowanie?

jak rozpocząć typowanie zakładów

Jak grać w zakładach bukmacherskich, czyli rozpocząć typowanie?

Jak grać u bukmacherów, czyli tak naprawdę grać bukmacherskie zakłady? Temat, którego opisaniem zamierzamy się zająć w poniższym artykule jest jednym z najważniejszych dla początkujących graczy, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z typowaniem. Chodzi tutaj o to, jak dokładnie grać u bukmacherów. Postaramy się opisać, w jaki sposób można to zrobić nie tylko pod technicznym względem, ale również tym praktycznym, przedstawiając tutaj przykłady wybranych buków i ewentualne zakłady.

jak rozpocząć typowanie zakładów
Jak grać w zakładach bukmacherskich, czyli rozpocząć typowanie?

Typowanie meczy – jak właściwie je rozpocząć?

Na pierwszy ogień, postaramy się wziąć rozpoczęcie przygody z zakładami bukmacherskimi u polskich legalnie działających buków. To w rzeczywistości samo przygotowanie się do typowania, będzie tutaj najtrudniejszym zadaniem. Trzeba wówczas zwracać uwagę na sporą ilość kwestii, które wbrew temu co może się nam wydawać, nie są zaliczane do aż tak oczywistych.

Zatem jak rozpocząć typowanie meczów? Po pierwsze trzeba będzie dokonać wyboru właściwej firmy bukmacherskiej, a zatem spełniającej nasze nawet bardzo wygórowane wymagania. Na myśli mamy wówczas co najmniej kilka różnych kwestii, a wśród nich między innymi:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Oferta na bukmacherskie zakłady

Jest to jedna z najważniejszych kwestii, na które gracze zwracają uwagę podczas dokonywania wyboru odpowiedniej firmy bukmacherskiej. Celem odpowiedniego opracowania strategii na to, jak rozpocząć typowanie meczów, trzeba przyjrzeć się bardzo dokładnie wszystkim dostępnym na naszym rodzimym rynku ofertom. Na pierwszy rzut oka każde spośród przedsiębiorstw bukmacherskich, ma w swojej ofercie podobne do siebie dyscypliny. Nie będzie to mieć większego znaczenia, jeśli chce się typować wyłącznie tenis czy też futbol. Dwie wymienione tutaj dyscypliny, są praktycznie za każdym razem świetnie przygotowane. Co innego, kiedy jest się fanem sportu zaliczanego do niszowych, albo po prostu mniej rozpowszechnionych. Wówczas warto będzie poddać sprawdzeniu, jak prezentuje się wybrana przez nas dyscyplina u wybranych buków. 

Promocje oraz bonusy 

Druga z kwestii, będą bonusy oraz promocje bukmacherskie. W rzeczywistości to na ich podstawie zupełnie nowi gracze, starają się podejmować decyzję ostateczną odnośnie do wyboru konkretnego bukmachera. Żeby firma bukmacherska mogła zostać uznana za solidną, to winna ona rozdawać swoje bonusy nie tylko nowym, ale również stałym graczom.

STS kod promocyjny na bonus
STS kod promocyjny na damrowy zakład bez ryzyka 100 PLN

Pośród powitalnych promocji, winien się znajdować z całą pewnością cashback, czyli zakład bez żadnego ryzyka, bonus 100 procent od pierwszego depozytu oraz freebet. Niewątpliwie istotne będzie także to, jak można dokonać ich wypłaty, gdyż każdy spośród bonusów trzeba w odpowiedni sposób obracać oraz spełniać wymogi buka, żeby w ostateczności móc je spieniężyć. Niedawno pisaliśmy o obrocie bonusem, warto się zapoznać z artykułem.

Dla stałych graczy wybrana firma bukmacherska, winna także mieć promocje, które będą ciekawe nawet dla bardzo wymagających typerów. Większość z nich oferuje na przykład happy hours, czyli granie bez podatku, dodatkowe środki na poczet gry, czy też wyższe kursy. 

Rynki zdarzeń oraz kursy 

Ostatnim spośród istotnych warunków, które spełniać musi wybrana firma bukmacherska (polecamy STS, eWinner lub Superbet), będzie pełna oraz przejrzysta oferta na rynku wydarzeń, czyli liczbę typów, które proponuje dany bukmachera na zdarzenie pojedyncze. Zależnie od wybranej dyscypliny, czy też popularności pojedynku rośnie albo maleje liczba możliwości do typowania. 

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start100 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

I tak, wybrane firmy bukmacherskie, jakie znajdziemy w rankingu bukmacherów, oferują nam ok. 150 rynków na wybrane piłkarskie spotkania, kiedy inne dają wyłącznie 90. Różnicę można dostrzec gołym okiem. Kiedy mamy już wiedzę, jak zacząć typowanie meczów i na co zwrócić szczególną uwagę, to warto będzie ponadto spojrzeć na ostatnią z kwestii, czyli po prostu kursy. 

Jeżeli chodzi o bukmacherskie kursy, to w tym przypadku sprawa będzie się prezentowała następująco. Zależnie od marży w STS online czy innej popularnej firmy albo dobrych promocji, kursy mogą się dosyć wahać. Dobrze będzie wówczas na bieżąco monitorować, czy u wybranego buka dostępna jest gra bez podatku, czy też boosty, które podwyższać mogą kursy i od razu zerowana jest marża. Niewątpliwie takie nawyki przychodzą nam po pewnym czasie i musimy złapać nieco doświadczenia. 

promocje za darmo superbet
Nowe promocje na start w Superbet z kodem: BETONLINE

Jak można się domyślić, im wyższe będą kursy i niższe marże, tym wyższe ewentualne wygrane graczy. Niby typerzy nie posiadają wpływu na tego rodzaju kwestie, niemniej jednak w wypadku tak dużej ilości przedsiębiorstw obecnych na rynku – zawsze znajdzie się coś godnego naszej uwagi. I do tego właśnie staramy się zachęcać – śledzenie różnych ofert buków na naszym rynku, jest jak najbardziej wskazane. 

Kiedy podejmiemy decyzję o tym, którą firmę bukmacherską wybrać, to powinniśmy niewątpliwie przejść przez odpowiedni proces rejestracji. Tutaj również istotna kwestią – czy firma bukmacherska oferuje nam szybką, czy wyłącznie pełną opcję rejestracji. 

Jak można wygrać u bukmachera? 

Takie pytanie stawia sobie wielu graczy, którzy zainteresowali się typowaniem zakładów bukmacherskich. W założeniu trzeba będzie poprawnie wytypować rezultaty w pojedynkach sportowych, wpłacić właściwą sumę i po prostu oczekiwać na rozliczenie. W praktyce jest jednakże znacznie trudniej. 

Według statystyk, wyłącznie ok. 1-2 procesy stałych graczy żyje z typowania i może się określić zawodowymi graczami. Poniżej jednak prezentujemy parę wskazówek, które mogą nieco pomóc. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Typowanie tego, na czym się znamy

Jeżeli chcemy się dowiedzieć, jak wygrać w firmie bukmacherskiej eFortuna, STS online czy innej popularnej, to musimy znać się przede wszystkim na sporcie, który bierzemy na warsztat. Trudno przecież znać się na wszystkim, zatem obstawianie trzech, czy też czterech sportowych dyscyplin na pojedynczym kuponie, może nie być pozytywne w skutkach. Niewątpliwie, tacy się także zdarzają, niemniej jednak są oni w zdecydowanej mniejszości. Z jakiego powodu? Celem właściwego wytypowania spotkania trzeba posiadać ogólny zasób wiedzy w tematyce sportowej, ale również jej specyfiki, czyli formy wybranych zawodników, rangi rozgrywek, czy też znajomości terminarza. Wpływ wykazuje spora ilość kwestii i jeżeli nie będziemy całkowicie zaangażowani w wybrane rozgrywki, może być nam ciężko to zrozumieć.

Bądźmy skupieni na statystykach 

Tak naprawdę jest to bardzo ważna kwestia, która dać może nam odpowiedź na ważne pytanie o to, jak wygrać w danej firmie bukmacherskiej. Chodzi tutaj o przeanalizowanie przedmeczowych statystyk. Bez tego nie warto w ogóle zaczynać typowania, gdyż to statystyki właśnie stanowią źródło wiadomości odnośnie do pojedynków.

W końcu im więcej uda się nam dowiedzieć na temat danego zawodnika, czy też drużyny, tym większe są szanse na odniesienie sukcesu. Warto będzie przyjrzeć się pojedynkom bezpośrednio, formie w danych drużynach, czy też temu, jak grają w roli gościa albo gospodarza. Aspektów jest naprawdę sporo i warto jest się z nimi zapoznawać, gdyż od tego zależeć będzie nasz sukces końcowy, a więc i potencjalna wysokość naszych wygranych. Pamiętajmy, iż nie zawsze nasza sympatia do danej drużyny może być pomocna. Najważniejsze są zawsze umiejętności.