Ładowanie
×

Jaki jest najlepszy kod na bonus w STS?

Jaki jest najlepszy kod na bonus w STS?

Jaki jest najlepszy kod na bonus w STS?

Wielu graczy chce znać najlepszy kod pozwalający na otrzymanie bonusu w STS. Czy można pomóc im na tyle, by uzyskali satysfakcjonującą odpowiedź? Właśnie tym tematem zajmiemy się w tym materiale.

Jaki jest najlepszy kod na bonus w STS?
Jaki jest najlepszy kod na bonus w STS?

Zakładanie konta u bukmachera – o tym nie można zapominać!

Aby obstawiać mecze u bukmachera internetowego, potrzebne jest założenie darmowego konta. Tylko w ten sposób można zapewnić sobie dostęp do pełnej oferty zakładów, jaka jest oferowana w danym miejscu. Gracz sam wybiera, gdzie chce zawierać zakłady – nie wszyscy wybierają tak samo, chociaż najczęściej wybór pada na te najpopularniejsze portale jak chociażby STS czy Fortuna.

Przeglądając internet nie jest trudno dostrzec to, że STS kod vouchera, sposoby na rejestrację u tego bukmachera czy też listy promocji są tym, czego szuka się wyjątkowo często. To pokazuje najlepiej, że mamy do czynienia z naprawdę znaną marką. Nie bez powodu. Mówimy o firmie, która oferuje tysiące możliwości obstawiania każdego dnia, a sport to nie wszystko, co można znaleźć i na czym da się zarabiać pieniądze.

promocje za darmo superbet
Nowe promocje na start w Superbet z kodem: BETONLINE

Aby rejestracja u bukmachera przebiegła bezproblemowo, powinniśmy pamiętać o tym, by:

  • grać tylko w legalnych firmach bukmacherskich
  • rejestrować się na prawdziwe dane (nawet jeśli chcemy „tylko” wypróbować bukmachera bez weryfikacji)
  • nie zakładać więcej niż jednego konta w danym miejscu
  • zapoznać się z tym, jaki jest kod promocyjny do wpisania

Początkujący często zapominają o tym, że w Polsce przepisy prawa wyraźnie regulują to, gdzie można zawierać zakłady, a gdzie to nie jest możliwe. Na szczęście, firm bukmacherskich jest już ponad 20, dlatego można wybrać coś skrojonego pod siebie. To, co jednak też ważne, to z pewnością kod promocyjny. Jeżeli występuje na jakiejś stronie internetowej, musimy wiedzieć, że możemy podać go zazwyczaj tylko na samym początku.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kod promocyjny dla nowych a stałych klientów – jaka jest różnica?

U bukmacherów można znaleźć kody promocyjne, które przygotowano dla nowych klientów, ale są także i takie, co działają jedynie w przypadku osób posiadających już profil w danym serwisie. Czym się od siebie różnią? W zasadzie niczym, bo działają na podobnej zasadzie. Jeżeli jednak podawany jest jakiś kod promocyjny dla tych, którzy mają już konto, nie będzie można wpisać go w formularzu rejestracyjnym. Działa to też w drugą stronę – kiedy już jesteśmy zarejestrowani u bukmachera, nie będziemy mogli wykorzystać kodu dla nowych.

W zasadzie kody promocyjne u bukmacherów wykorzystuje się w taki sam sposób. W naszym portalu opisywane były różne promocje, gdzie można było podawać chociażby kod vouchera STS, specjalne hasła promocyjne w Betfan, Superbet i tak dalej.

Niektórzy urządzają swego rodzaju polowania na możliwie jak najkorzystniejsze promocje dla nowych klientów. Tym samym nie chcą wykorzystywać premii na start dopóki, dopóty nie nadarzy się ku temu wyjątkowo dobra okazja. Takich, na szczęście, nie brakuje.

Oczywiście, jeżeli już utworzymy profil na konkretnej stronie internetowej, drugi raz nie będzie dla nas dostępny kod promocyjny dla nowych klientów. Nie można mieć dwóch kont w jednym portalu. To jednak nie oznacza, że nie można grać u kilku bukmacherów – to jak najbardziej jest możliwe i często praktykowane.

Najlepszy kod na bonus w STS. Co należy wpisać?

Legalny bukmacher STS - oficjalna strona
Legalny bukmacher STS – oficjalna strona

Jak już zdążyliśmy napisać, legalny bukmacher STS jest tym, który wybierany jest bardzo chętnie. Na stronie internetowej www.STS.pl założenie konta to kwestia kilku chwil. Warto jednak na chwilę zatrzymać się przy kodzie promocyjnym. Jaki jest najlepszy, co dokładnie daje?

Gracze szukają informacji, jaki najlepszy kod promocyjny STS, jednak zapominają, że nie wszyscy mają dokładnie takie same potrzeby. Na pewno znajdą się osoby, które niekoniecznie interesują się tym, co opisywana marka ma do zaoferowania.

Na stronie www.STS.pl dla nowych klientów przygotowano na dobry początek zakład bez ryzyka. Dzięki niemu można otrzymać do 100 zł zwrotu w przypadku niepowodzenia w pierwszym kuponie, jaki został postawiony. Brzmi ciekawie? Jeżeli tak, to trzeba wiedzieć o tym, że można tę premię otrzymać jedynie z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Na wielu forach można przeczytać, że jest to najlepszy kod do wpisania, ale to, rzecz jasna, kwestia czysto indywidualna.

Każdy sam decyduje, co wpisze na start w STS online. Poniżej pokazujemy, gdzie dokładnie taki kod należy podać oraz w jaki sposób. Dobra wiadomość jest przy tym taka, że w pakiecie powitalnym od STS otrzymać można nie tylko 100 zł jako zakład bez ryzyka, ale także i trzy premie od depozytu. Łącznie jest to 1500 zł.


Nowo zarejestrowani w STS, którzy wpiszą kod promocyjny „BETONLINE„, do odebrania mają zakład bez ryzyka oraz:

  • 100% do 300 zł przy pierwszej wpłacie
  • 50% do 500 zł przy drugim depozycie
  • 50% do 700 zł przy trzeciej wpłacie

Marka STS co jakiś czas proponuje też kody vouchera dla swoich aktywnych klientów. Dzięki tego typu prezentom do odebrania są środki na zawieranie zakładów – często z typami na popularne wydarzenia, a niekiedy po prostu na całą ofertę dostępną na tradycyjnej stronie internetowej, ale także i w aplikacji mobilnej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.