Ładowanie
×

Jak wypłacić wygrane pieniądze z Betclic? Weryfikacja konta wymagana?

BetClic Polska. Jak wypłacić wygrane? Zweryfikuj konto!

Jak wypłacić wygrane pieniądze z Betclic? Weryfikacja konta wymagana?

Nie możesz wypłacić wygranych zdobytych na stronie BetClic Polska? Prawdopodobnie jeszcze nie zweryfikowałeś swojego konta gracza! Dowiedz się, jak to się robi!

BetClic Polska. Jak wypłacić wygrane? Zweryfikuj konto!
Jak wypłacić wygrane pieniądze z Betclic? Weryfikacja konta wymagana?

BetClic weryfikacja konta do wypłaty pieniędzy?

Proces, w którym możliwe jest zakładanie konta BetClic, jest krótkotrwały i raczej nieskomplikowany. Po rejestracji możemy od razu obstawiać wydarzenia sportowe, ale to nie znaczy, że możemy też wypłacać wygrane. Bardzo szybko się o tym przekona ten, kto zapisał się do gry, zagrał kilka kuponów, a kiedy już udało mu się zebrać sporą sumkę i zdecydował się na jej wypłatę… no, właśnie. Screen pokazany na początku naszego materiału wszystko wyjaśnia najlepiej. Jeżeli ktoś nie ma zweryfikowanego konta, nie może liczyć na to, że po skutecznym obstawianiu będzie mógł cieszyć się wygraną przelaną do banku. W pierwszej kolejności trzeba udowodnić bukmacherowi, iż jesteśmy tymi osobami, za które się podawaliśmy.

Nieważne, czy przy rejestracji podawałeś BetClic kod promocyjny, czy może zacząłeś „od zera”, bez przesłania swoich dokumentów nie będziesz mógł przelać środków z profilu gracza na konto bankowe.

Bardzo często można usłyszeć głosy, że bukmacherzy legalni celowo utrudniają życie graczom, by ci nie mogli cieszyć się z wygranych. To absolutnie nie jest prawda – weryfikacja konta Betclic czy w innej firmie nie ma nic wspólnego z tym, czego chce dana marka, a są to działania, które wymusza na stronie prawo. Obowiązujące u nas przepisy podchodzą bardzo restrykcyjnie do obstawiania, co nie znaczy, że na Zachodzie jest z tym lepiej.

Dlaczego w ogóle trzeba weryfikować konto, skoro przy rejestracji podaje się już informacje na swój temat? Powód jest bardzo prosty – bukmacher nie może nikomu uwierzyć na słowo, że jest osobą pełnoletnią i ma pełne prawo do tego, by grać online na swoich sportowych faworytów. To trochę tak jak ze sprzedażą alkoholu w sklepie – aby go kupić, trzeba okazać dowód tożsamości, o ile istnieje jakiekolwiek podejrzenie, że możemy nie być osobami pełnoletnimi. Nikt w sieci nie widzi naszej twarzy, więc to jedyny sposób na weryfikację roku urodzenia czy po prostu wpisanych danych przy rejestracji.

Weryfikacja danych u bukmachera. Czy tak jest tylko w Polsce?

Bardzo często podnosi się to, że zagraniczni bukmacherzy nie każą graczowi potwierdzać danych. To nieprawda i wydaje się, że są to mity, które są po prostu powielane przez tych, co o obstawianiu ciągle wiedzą niewiele. Prędzej czy później każdy bukmacher jest zobowiązany do tego, by sprawdzić, czy oferuje swoje usługi komuś, komu powinien. Najczęściej sprawdzanie ma miejsce w sytuacji, gdy dana osoba decyduje się wypłacić pieniądze z konta. Dokładnie tak samo jest w Betclic.

Zalety bukmacherówBukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalnaSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna330 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Nielegalni bukmacherzy nie przestrzegają polskich przepisów, ale także i u nich dozwolona jest gra dopiero po ukończeniu 18. roku życia. W Polsce dodatkowo każda firma z licencją musi baczyć na to, co mówi prawo. I jesteśmy przekonani, że gdyby tylko była jakaś „furtka” w ustawie do zmiany sposobu weryfikacji, bukmacherzy zaczęliby z niej szybko korzystać.

Wypłata wygranych pieniędzy z Betclic PL

Weryfikacja dla niektórych może brzmieć urzędowo, a tym samym – strasznie. Nie ma się jednak czego obawiać, bo tak naprawdę wszystko sprowadza się tutaj jedynie do przesłania dokumentów.

BetClic do wglądu potrzebuje jakiegoś dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz informacji o numerze konta do wypłaty wygranych pieniędzy. W przypadku tego pierwszego punktu akceptowany jest nie tylko dowód osobisty, ale także paszport. Nie musimy obawiać się, że nie posiadamy w domu skanera, więc nie uda nam się przejść pozytywnie przez ten proces. Wystarcza zrobienie dobrej jakości zdjęcia, na którym widoczny jest każdy róg dokumentu. Oczywiście, może zdarzyć się sytuacja, gdy z jakiegoś powodu nasz załącznik nie zostanie zaakceptowany, ale można sobie z tym poradzić, a support bukmachera jest po to, by pomagać między innymi w takich sytuacjach.

Przed weryfikacją możesz obstawiać mecze, dokonywać wpłat na konto typerskie, a nawet odebrać BetClic bonus powitalny. Potwierdzenie danych na twój temat będzie ci jednak potrzebne, gdy zdecydujesz się wypłacić nieco pieniędzy z bukmachera. Tutaj nie ma szczególnej filozofii, chociaż wiele osób zdaje się specjalnie komplikować całą sprawę w internecie. Można jednak o wszystkim przekonać się na własnej skórze – nikt nikomu nie każe w cokolwiek wierzyć na słowo.

betclic dokumenty do weryfikacji
betclic dokumenty do weryfikacji

Bukmacher Betclic weryfikacja – ile trwa?

Załóżmy, że mamy już wgrane zdjęcia dokumentów i teraz pozostaje nam już czekać jedynie na pozytywne rozpatrzenie naszej sprawy. Ile to może potrwać? Pytanie jest bardzo ważne, dlatego że przecież w dzisiejszych czasach wszystkim zależy na tym, by nie tracić cennych minut. Na szczęście, tutaj nawet dla zabieganych mamy dobrą wiadomość.

Jeżeli ktoś posiada konto w Betclic i zdecydował się na jego weryfikację, to prawdopodobnie już po kilku minutach będzie mógł w pełni korzystać z wszystkiego, co zostało przygotowane na www.Betclic.pl. W szczególnych przypadkach może to trwać nieco dłużej. Wiele zależy między innymi od pory dnia oraz tego, jak wiele pracy mają do załatwienia pracownicy bukmachera.

Nie warto zostawiać weryfikacji na ostatnią chwilę, czyli na moment, w którym będzie nam ona niezbędna do „typerskiego funkcjonowania”. Dobrą praktyką jest to, by wypróbować ofertę bukmachera, a następnie od razu dopełnić w nim formalności. To nie zajmuje wiele czasu, lecz jednak mimo wszystko daje już spokojną głowę. A to powinno być przecież najważniejsze.

Betclic bez dowodu, czyli dla niepełnoletnich?

Prawdą jest to, że można w Betclic obstawiać mecze bez dowodu. Sporo osób wyobraża to sobie jednak nieco inaczej, niż jest w rzeczywistości. A fakty są takie, że granie w Betclic bez dowodu możliwe jest tylko do momentu, gdy będziemy chcieli wypłacić pieniądze.

Obstawianie bez weryfikacji to bardzo wygodna opcja, dlatego że formalności często przeszkadzają w szybkim postawieniu kuponów na upatrzone przez nas zakłady. Na pewno wielu typerów przekonało się już o tym osobiście i doskonale wie, co mamy na myśli.

Nie ma się czego obawiać, jeśli chodzi o kwestię przesyłania dokumentów do Betclic Polska. Bukmacher działa legalnie i bez zawahania możemy pokazać mu swój dowód czy paszport. Pamiętajmy jednak, by zawsze robić to na oficjalnej stronie, a nie podejrzanymi kanałami.

Oficjalna strona Betclic Polska
Oficjalna strona Betclic Polska

To, że o jakimś bukmacherze mówimy, iż pozwala na granie bez dowodu, nie oznacza, że jego oferta jest przeznaczona dla osób niepełnoletnich. Zresztą, najlepiej potwierdza to fakt, iż Betclic wymaga pełnej weryfikacji danych, więc nie ma mowy o tym, by niepowołana osoba rozpoczęła u niego wygrywanie pieniędzy.

Tak samo jak w kwestii bezpieczeństwa dokumentów, nie trzeba martwić się o to, że Betclic w jakiejkolwiek innej sprawie działa niezgodnie z prawem. To bukmacher z licencją, więc nawet nie może w żaden sposób próbować omijać przepisów.

Betclic Polska bonus na start – 200 PLN do odebrania!

Rozpoczęcie przygody z Betclic to nie tylko wypełnianie formularzy czy przesyłanie skanów, ale również bonus powitalny na start! W chwili obecnej bukmacher ten oferuje nawet 200 PLN do zgarnięcia jako cashback! O co w tym wszystkim chodzi?

Jak wygląda obstawianie w Betclic Polska? ZOBACZ VIDO:

Dzięki cashbackowi można zgarnąć do 200 złotych zwrotu w razie niepowodzenia w pierwszym kuponie. Po tym, jak zakłada się konto, można spróbować swoich sił w obstawianiu i nie martwić się o to, że ewentualnie coś nie pójdzie po naszej myśli. Tylko dwa scenariusze mogą mieć miejsce:

  • Gracz stawia kupon i udaje mu się wygrać = zarabia tyle, ile zwykle
  • Gracz stawia kupon i coś nie pójdzie po jego myśli = otrzymuje zwrot stawki do 550 złotych!

W przeciwieństwie do wielu innych stron bukmacherskich, w Betclic otrzymuje się bonus powitalny w wysokości 100% zagranej stawki. Zdarzają się takie portale, gdzie graczom przyznawana jest tylko połowa postawionych przez nich pieniędzy. Tutaj trzeba pamiętać jednak jeszcze o… podatku. Jeżeli stawiamy 100 złotych, to w Polsce gramy de facto za 88 złotych, gdyż 12% zagranych środków trafia automatycznie do Skarbu Państwa.

Warto przy tym zwrócić uwagę również na to, że tylko i wyłącznie przy pierwszym kuponie można otrzymać zwrot. Innymi słowy – drugi czy kolejny kupon nie jest brany pod uwagę i to nawet jeśli ten pierwszy okazał się wygrany, a już drugi czy trzeci – nie.

💰💰 Jak odebrać bonus powitalny 200 zł w Betclic Polska? 💰💰

  1. Gracz wchodzi na stronę internetową www.Betclic.pl
  2. Wypełnia krótki formularz rejestracyjny, wpisując kod promocyjny KOD550
  3. Gra pierwszy kupon
  4. Odbiera nawet 200 złotych, gdy nie uda mu się wygrać

Po bonusie powitalnym na graczy w Betclic czekają także inne promocje. Bukmacher ten cały czas organizuje coś dla swoich klientów, więc nawet ci zarejestrowani nie mogą w tym wypadku czuć się w jakikolwiek sposób pokrzywdzeni.

Obstawianie bez weryfikacji. U jakich bukmacherów?

Żyjemy w czasach, w których rejestracja konta nie jest szczególnie skomplikowanym procesem. Mimo to, chcemy, żeby wszystko było jeszcze wygodniejsze, dlatego bardzo często szuka się bukmachera, u którego nie ma weryfikacji. Czy taki w ogóle istnieje? Oczywiście, że nie, a po przeczytaniu naszego materiału dla każdego powinno być już jasne, dlaczego tak się dzieje.

To jednak nie znaczy, że nie mamy bukmacherów, gdzie do weryfikacji podchodzi się nieco swobodniej. Są takie strony, gdzie możliwe jest typowanie nawet przez miesiąc od założenia konta i to bez dowodu. Nie brakuje również stron, gdzie dostępne są bonusy na start bez depozytu!

Często można usłyszeć, że bukmacherzy traktują dobrze dopiero takich graczy, którzy wpłacą cokolwiek i zaczną za te środki obstawiać. Niekoniecznie tak jest, a oferty specjalne podane poniżej pokazują najlepiej, że mamy również wielu bukmacherów, gdzie zdobyć można wiele bonusów na start:

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.