BetClic Polska. Jak wypłacić wygrane? Zweryfikuj konto!

1624

Nie możesz wypłacić wygranych zdobytych na stronie BetClic Polska? Prawdopodobnie jeszcze nie zweryfikowałeś swojego konta gracza! Dowiedz się, jak to się robi!

BetClic Polska. Jak wypłacić wygrane? Zweryfikuj konto!
BetClic Polska. Jak wypłacić wygrane? Zweryfikuj konto!

BetClic weryfikacja konta

Proces, w którym możliwe jest zakładanie konta BetClic, jest krótkotrwały i raczej nieskomplikowany. Po rejestracji możemy od razu obstawiać wydarzenia sportowe, ale to nie znaczy, że możemy też wypłacać wygrane.

Nieważne, czy przy rejestracji podawałeś BetClic kod promocyjny, czy może zacząłeś „od zera”, bez przesłania swoich dokumentów nie będziesz mógł przelać środków z profilu gracza na konto bankowe.

betclic dokumenty do weryfikacji
betclic dokumenty do weryfikacji

Wypłata wygranych Betclic PL

Weryfikacja dla niektórych może brzmieć urzędowo, a tym samym – strasznie. Nie ma się jednak czego obawiać, bo tak naprawdę wszystko sprowadza się tutaj jedynie do przesłania dokumentów.

BetClic do wglądu potrzebuje jakiegoś dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz informacji o numerze konta do wypłaty wygranych pieniędzy. W przypadku tego pierwszego punktu akceptowany jest nie tylko dowód osobisty, ale także paszport.

Przed weryfikacją możesz obstawiać mecze, dokonywać wpłat na konto typerskie, a nawet odebrać BetClic bonus powitalny. Potwierdzenie danych na twój temat będzie ci jednak potrzebne, gdy zdecydujesz się wypłacić nieco pieniędzy z bukmachera.

A ile to wszystko trwa? W teorii zawsze mówi się o wielu godzinach, ale w praktyce wszystko sprowadza się w zasadzie to kilku, kilkunastu minut!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Betclic bez dowodu

Prawdą jest to, że można w Betclic obstawiać mecze bez dowodu. Sporo osób wyobraża to sobie jednak nieco inaczej, niż jest w rzeczywistości. A fakty są takie, że granie w Betclic bez dowodu możliwe jest tylko do momentu, gdy będziemy chcieli wypłacić pieniądze.

Obstawianie bez weryfikacji to bardzo wygodna opcja, dlatego że formalności często przeszkadzają w szybkim postawieniu kuponów na upatrzone przez nas zakłady. Na pewno wielu typerów przekonało się już o tym osobiście i doskonale wie, co mamy na myśli.

UWAGA: Polski bukmacher STS oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu! Kod promocyjny na bonus to „BETONLINE” Po rejestracji na stronie www.sts.pl bonus 29 PLN zostanie dopisany do konta gracza.

Nie ma się czego obawiać, jeśli chodzi o kwestię przesyłania dokumentów do Betclic Polska. Bukmacher działa legalnie i bez zawahania możemy pokazać mu swój dowód czy paszport. Pamiętajmy jednak, by zawsze robić to na oficjalnej stronie, a nie podejrzanymi kanałami.

Betclic Polska bonus na start – 550 PLN do odebrania!

Jak wygląda obstawianie w Betclic Polska? ZOBACZ VIDO:

Rozpoczęcie przygody z Betclic to nie tylko wypełnianie formularzy czy przesyłanie skanów, ale również bonus powitalny na start! W chwili obecnej bukmacher ten oferuje nawet 550 PLN do zgarnięcia jako cashback! O co w tym wszystkim chodzi?

Podczas rejestracji gracz może wpisać kod promocyjny „KOD550” i tym samym zyskać do 550 PLN premii w przypadku nietrafienia kuponu numer jeden. Jeżeli zakład okaże się wygrany, kasa ląduje normalnie na koncie. W przeciwnym wypadku – następuje bonusowy zwrot, który może wynieść nawet ponad pół tysiąca złotych!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl