Ładowanie
×

Jak zacząć (wreszcie) wygrywać u bukmachera?

Jak zacząć (wreszcie) wygrywać u bukmachera?

Jak zacząć (wreszcie) wygrywać u bukmachera?

Grasz od dłuższego czasu u bukmachera i chociaż obstawianie meczów bardzo cię „wkręciło”, nie zawsze udaje ci się zamknąć miesiąc z zyskiem? Przeczytaj, co możesz z tym zrobić!

Jak zacząć (wreszcie) wygrywać u bukmachera?
Jak zacząć (wreszcie) wygrywać u bukmachera?

Wszyscy z nas kiedyś zaczynali i wiedzą, że początki przy obstawianiu nie należą do najłatwiejszych. Czasem rozpoczynamy w dobrym stylu, a później przychodzi mniejszy bądź większy kryzys, a czasem na starcie od razu lądujemy w poważnym dołku. Czy da się coś w ogóle z tym zrobić? Na ciągłe wygrywanie metody nie ma, ale na pewno są pewne sposoby na to, aby wygrywanie u bukmachera nie było w naszym przypadku prawdziwym świętem.

Jak zarabiać na obstawianiu?

Początkującym graczom bardzo często wydaje się, że wygrywanie u bukmachera to bułka z masłem. Później przychodzi im zderzyć się z rzeczywistością, a wtedy zaczynają wierzyć, iż tylko ustawione mecze oraz inne „szemrane” interesy pozwalają na zarabianie. Jak to zazwyczaj bywa – prawda leży po środku.

Aby zacząć zarabiać na obstawianiu, przede wszystkim musimy zająć się edukacją. Czytanie artykułów i różnego rodzaju poradników bardzo się przydaje. Jeżeli dotarliście do tego momentu, na pewno nie trzeba wam nic na ten temat pisać. Cieszymy się, że chcecie się dokształcać czysto bukmachesko i poświęcacie na to swój wolny czas. Jeżeli tylko będziecie cierpliwi, na pewno prędzej czy później wasze starania zostaną wynagrodzone.

Legalny bukmacher i najwyższy bonus powitalny na rynku!

Dobrym sposobem na sprawdzanie zdolności bukmacherskich w praktyce są konkursy bukmacherskie, takie jak ligi typerów. Możemy w nich obstawiać za darmo i zgarniać nagrody za poradzenie sobie z przeciwnikami. Mamy także możliwość porównania się z innymi, co bywa motywujące (chociaż nie dla wszystkich i nie we wszystkich okolicznościach).

Co zrobić, by zacząć wygrywać?

Może właśnie przeżyłeś większą zniżkę formy, a może po prostu zacząłeś się zastanawiać co zrobić, gdy taki gorszy moment nadejdzie? Bez względu na to, jak aktualnie wygląda twoja sytuacja, musisz pamiętać, że wygrywanie nie bierze się z nikąd. Owszem, można mieć ponadprzeciętne szczęście i parę razy trafić naprawdę dobre typy. Do osiągania regularnych zarobków droga wygląda jednak zupełnie inaczej

Trzeba mieć na uwadze, że nawet najlepsi typerzy mają gorsze chwile i nie trafiają swoich typów. Grunt to się nie załamywać i nie próbować odgrywania się „na siłę”. Jeżeli czujecie, że nie dajecie sobie rady z emocjami, zapomnijcie o obstawianiu na parę dni i to bez względu na to czy właśnie trwa jakaś ważna sportowa impreza, czy próbujecie dorobić do wypłaty.

Nie zawsze udaje się wygrywać takie kwoty!
Nie zawsze udaje się wygrywać takie kwoty!

Bonusy a obstawianie za darmo

Niektórzy z nas wpadają w swego rodzaju pułapkę ściśle związaną z premiami bukmacherskimi oraz innymi promocjami. Rejestrujemy się u bukmachera, odbieramy bonus powitalny i staramy się dokonać odpowiedniego obrotu. Gdy nam to nie idzie, poszukujemy nowego portalu do obstawiania i sytuacja się powtarza. Skutek jest taki, że wydajemy duże pieniądze na pierwsze depozyty, a następnie pod wpływem chwili tracimy cały bonus.

Jeżeli chcecie wygrywać u bukmachera, nie skupiajcie się na promocjach czy innych akcjach bonusowych, a po prostu starajcie się grać według z góry ułożonego planu. Nigdy więc nie próbujcie odbierać kolejnych premii tylko po to, by odrobić straty w szybszym czasie.

Oczywiście, wszystkie bonusy są dla ludzi i nie jest też tak, że trzeba je z góry ignorować. Zawsze jednak odbierajcie je wtedy, gdy czujecie się na siłach.

A co gdy zdarzy się kryzys?

Jeżeli przeżywacie mniejszy bądź większy kryzys formy, musicie znaleźć sposób na to, by z niego wyjść. Niektórym pomaga skupienie się na czymś innym, a niektórym granie na mniejsze stawki. Wszystko zależy od charakteru typera i nie ma chyba złotego środka pomagającego w takich sytuacjach.

Niekiedy trzeba odpuścić sobie nawet typ dnia!
Niekiedy trzeba odpuścić sobie nawet typ dnia!

Na pewno trzeba nauczyć się, jak radzić sobie z emocjami. Nigdy nie mogą brać nad nami góry, gdy obstawiamy prawdziwe pieniądze. Jeżeli czujemy, iż w tym aspekcie jeszcze nie jesteśmy zbyt silni, lepiej będzie, gdy po prostu odpuścimy sobie typowanie na pewien czas. Może właśnie taki moment przerwy wykorzystać na lekcje radzenia sobie ze stresem? To już pozostawiamy wam!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.