Gdzie organizowane są konkursy bukmacherskie?

Nie każdemu wystarczają tradycyjne oferty przygotowywane przez legalnych bukmacherów. Chcecie dowiedzieć się, gdzie poza nimi organizowane są różnego rodzaju konkursy bukmacherskie?

Konkursy bukmacherskie w internecie

Kiedy pada pytanie o to, jakiego bukmachera polecacie, bardzo często pisze się o ilości pojawiających się promocji na danej stronie. Dzisiaj nie będziemy zajmować się jednak zabawami organizowanymi przez zakłady bukmacherskie, a różnego rodzaju akcjami, jakie można znaleźć na innych portalach dla typerów.

Jeżeli interesuje was chociażby liga typerów z nagrodami – wystarczy kliknąć, by wziąć w niej udział i tym samym móc zdobyć nawet 1000 PLN na obstawianie. Rejestracja na tego typu stronach zazwyczaj jest całkowicie darmowa, a nagrody przyznawane w formie specjalnych bonów, które mogą być wykorzystane na obstawianie na konkretnej stronie bukmacherskiej.

W różnego rodzaju konkursach bukmacherskich nagrodami są niekiedy także specjalne kody bonusowe VIP, które uprawniają do odebrania korzystnego bonusu lepszego od tych tradycyjnych.

freebet sts za darmo
Darmowy freebet u bukmachera STS: kod promocyjny: BETONLINE

Nie mamy wątpliwości, że korzystanie z lig typerów oraz innych podobnych zabaw podnosi umiejętności gracza, a także pozwala na sprawdzenie się w rywalizacji z innymi. Nagrody zazwyczaj są na tyle atrakcyjne, że naprawdę nie jest warto przechodzić obok nich całkowicie obojętnie.

Pamiętajcie, by nie dać się oszukać i nigdy nie rejestrować się w portalach, które już za samo założenie konta każą sobie płacić SMS-em i tak dalej. W dzisiejszych czasach nie brakuje oszustów żerujących na naiwności początkujących!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Oferta Polskich bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks
Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

poker w polsce legalnie

Najlepsi bukmacherzy