Ładowanie
×

Gdzie organizowane są konkursy bukmacherskie?

Gdzie organizowane są konkursy bukmacherskie?

Gdzie organizowane są konkursy bukmacherskie?

Nie każdemu wystarczają tradycyjne oferty przygotowywane przez legalnych bukmacherów. Chcecie dowiedzieć się, gdzie poza nimi organizowane są różnego rodzaju konkursy bukmacherskie?

Konkursy bukmacherskie w internecie

Kiedy pada pytanie o to, jakiego bukmachera polecacie, bardzo często pisze się o ilości pojawiających się promocji na danej stronie. Dzisiaj nie będziemy zajmować się jednak zabawami organizowanymi przez zakłady bukmacherskie, a różnego rodzaju akcjami, jakie można znaleźć na innych portalach dla typerów.

Jeżeli interesuje was chociażby liga typerów z nagrodami – wystarczy kliknąć, by wziąć w niej udział i tym samym móc zdobyć nawet 1000 PLN na obstawianie. Rejestracja na tego typu stronach zazwyczaj jest całkowicie darmowa, a nagrody przyznawane w formie specjalnych bonów, które mogą być wykorzystane na obstawianie na konkretnej stronie bukmacherskiej.

W różnego rodzaju konkursach bukmacherskich nagrodami są niekiedy także specjalne kody bonusowe VIP, które uprawniają do odebrania korzystnego bonusu lepszego od tych tradycyjnych.

freebet sts za darmo
Darmowy freebet u bukmachera STS: kod promocyjny: BETONLINE

Nie mamy wątpliwości, że korzystanie z lig typerów oraz innych podobnych zabaw podnosi umiejętności gracza, a także pozwala na sprawdzenie się w rywalizacji z innymi. Nagrody zazwyczaj są na tyle atrakcyjne, że naprawdę nie jest warto przechodzić obok nich całkowicie obojętnie.

Pamiętajcie, by nie dać się oszukać i nigdy nie rejestrować się w portalach, które już za samo założenie konta każą sobie płacić SMS-em i tak dalej. W dzisiejszych czasach nie brakuje oszustów żerujących na naiwności początkujących!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.