Konkurs na Wirtualne Sporty Fortuna! Wygraj smartfona!

300

Wirtualne sporty Fortuna teraz dostępne również w wersji mobilnej. Z tej okazji ten legalny bukmacher przygotował specjalny konkurs, w którym można wygrać aż 20 smartfonów nowej generacji! 

wirtualne sporty fortuna konkurs

Nagrodami głównymi w zabawie są telefony Huawei P9. W sumie Fortuna przygotowała dwadzieścia tego typu gadżetów. Poza tym, uczestnicy promocji mają także szanse na wygranie 300 PLN!

Co zrobić, by wziąć udział w zabawie? To proste! Wystarczy mieć konto w Fortunie (Zobacz ranking najlepszych polskich bukmacherów 2018!), pobrać aplikację mobilną i grać w niej w dziale Wirtualne Sporty.

Do konkursu kwalifikuje się każdy, kto do 26 grudnia 2017 postawi co najmniej 10 kuponów na Virtual Sports za co najmniej 2 PLN i kursem min. 1.60.

Organizator nagrodzi 30 graczy, którzy postawią najlepsze kupony w trakcie trwania promocji. Miejsca 1-20 to wspomniane już smartfony, a 21-30 – pieniądze na obstawianie w wysokości 300 PLN!

Bukmacher Fortuna to doświadczona firma, która jest polskim, legalnie działającym bukmacherem. Kliknij TUTAJ i załóż konto, by otrzymać darmowe 100 PLN na start, a później nawet 400 PLN bonusu!

Konkurs na Wirtualne Sporty Fortuna! Wygraj smartfona!
Oceń