Ładowanie
×

Konkurs na Wirtualne Sporty Fortuna! Wygraj smartfona!

wirtualne sporty fortuna konkurs

Konkurs na Wirtualne Sporty Fortuna! Wygraj smartfona!

Wirtualne sporty Fortuna teraz dostępne również w wersji mobilnej. Z tej okazji ten legalny bukmacher przygotował specjalny konkurs, w którym można wygrać aż 20 smartfonów nowej generacji! 

wirtualne sporty fortuna konkurs

Sporty wirtualne w Fortunie

Nagrodami głównymi w zabawie są telefony Huawei P9. W sumie Fortuna przygotowała dwadzieścia tego typu gadżetów. Poza tym, uczestnicy promocji mają także szanse na wygranie 300 PLN!

Co zrobić, by wziąć udział w zabawie? To proste! Wystarczy założyć konto na stronie bukmachera www.efortuna.pl, pobrać aplikację mobilną i grać w niej w dziale Wirtualne Sporty.

Do konkursu kwalifikuje się każdy, kto obstawi co najmniej 10 kuponów na Virtual Sports za co najmniej 2 PLN i kursem min. 1.60. Jak więc widać warunki promocji są bardzo proste, dla graczy którzy obstawiają sporty wirtualne u Polskich bukmacherów nie będzie to na pewno trudne.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Legalny bukmacher Fortuna nagrodzi 30 graczy, którzy postawią najlepsze kupony w trakcie trwania promocji. Miejsca 1-20 to wspomniane już smartfony, a 21-30 – pieniądze na obstawianie w wysokości 300 PLN!

Sporty wirtualne popularne do obstawiania w Polsce

Bukmacher Fortuna to doświadczona firma, która jest polskim, legalnie działającym bukmacherem. Na stronie www.efortuna.pl można założyć darmowe konto, by otrzymać darmowy zakład 100 PLN na start, a później nawet 1000 PLN bonusu!

Obecnie aktualny kod promocyjny na dodatkowy bonus bez depozytu to „BETONLINE„, gracz po wpisaniu kodu promocyjnego podczas zakładania konta otrzyma freebet w kwocie 20 PLN, które może wykorzystać na obstawianie pełnej oferty bukmachera, w tym oczywiście sporty wirtualne, które są w Polsce bardzo popularne.

Jeżeli dopiero zaczynamy swoją przygodę w sportach wirtualnych to możemy skorzystać z typów bukmacherskich raczy, którzy znają się na tej dyscyplinie sportu i obstawiają go już od dawna. Skuteczne typy bukmacherskie ze sportów wirtualnych czy e-sportu zobaczyć można na stronach:

  • betonline.net.pl
  • virtualbet.pl