Ładowanie
×

Kowalkiewicz ambasadorką marki forBET

karolina kowalkiewicz forbet

Kowalkiewicz ambasadorką marki forBET

Była mistrzyni świata federacji KSW, a obecnie zawodniczka prestiżowego UFC Karolina Kowalkiewicz została ogłoszona kolejną ambasadorką polskiego bukmachera forBET. 

To już druga znakomita postać ze świata polskiego sportu, która postanowiła wesprzeć firmę forBET. Jakiś czas temu kontrakt ambasadorski z tym bukmacherem podpisał polski bramkarz Artur Boruc.

karolina kowalkiewicz forbet
Karolina Kowalkiewicz mistrzyni MMA

Karolina Kowalkiewicz w Forbet

Karolina Kowalkiewicz jest jedną z najlepszych zawodniczek MMA na świecie, dlatego można spodziewać się, że forBET zorganizuje z nią wiele promocji dla miłośników sportów walki i nie tylko. Być może już wkrótce będzie można wygrać u bukmachera rękawice z podpisem zawodniczki oraz wiele innych cennych nagród!

ForBET to jeden z lepszych graczy na polskim rynku bukmacherskim. Znalazł się na trzecim miejscu rankingu Najlepszy Bukmacher 2018, z którym warto się zapoznać, by wybrać dla siebie najlepszą stronę do obstawiania wydarzeń sportowych!

freebet sts za darmo
Darmowy freebet u bukmachera STS: kod promocyjny: BETONLINE

Firma forBET to nie tylko mnóstwo zakładów sportowych na popularne, tradycyjne dyscypliny, lecz również e-sport. Jeżeli planujecie obstawianie CS GO 2018, to będzie to dla was doskonały wybór!

Wkrótce forBET ma ogłosić kolejnego ambasadora marki. Ciekawi jesteście, kto to będzie?