Nowa odsłona bukmachera Totolotek. Bonus 1000 PLN!

108

Zakłady Bukmacherskie Totolotek dostępne są od 7 czerwca w zupełnie nowej odsłonie. Dodatkowo, każdy nowy klient tego bukmachera może liczyć na odmieniony bonus w wysokości aż 1000 PLN!

Nowa odsłona bukmachera Totolotek. Bonus 1000 PLN!
Nowa odsłona bukmachera Totolotek. Bonus 1000 PLN!

Nowa promocja powitalna obowiązuje tylko i wyłącznie te osoby, które jeszcze nie rejestrowały się na stronie www.Totolotek.pl. Aby dokonać rejestracji trzeba być osobą pełnoletnia. Totolotek to legalna firma, tak więc obstawianie w niej jest zgodne z obowiązującym w Polsce prawem!

Bonus powitalny przygotowany przez Zakłady Bukmacherskie Totolotek pozwala na zyskanie nawet 1000 PLN za pierwszy depozyt. Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty na konto, a bukmacher powiększa ją o 100%, czyli dostarcza na profil drugie tyle!

Oferta powitalna Totolotek 2018:

  • Bonus powitalny 100% do 1000 PLN za pierwszą wpłatę
  • 20 PLN freebet, czyli Zakład Bez Ryzyka ze zwrotem za pierwszy przegrany kupon
  • Obstawianie bez podatku!

Oferta jest dostępna do odwołania. Szczegółowy regulamin można znaleźć na oficjalnej stronie firmy bukmacherskiej, czyli www.Totolotek.pl.

Totolotek nowa strona internetowa
Totolotek nowa strona internetowa

Warto odwiedzić portal chociażby po to, by sprawdzić jego najnowszą odsłonę. Pracownicy Totolotka przygotowali odmienioną witrynę internetową, która charakteryzuje się teraz prostym, aczkolwiek nowoczesnym, wyglądem oraz funkcjonalnością na najwyższym poziomie.

Jeżeli szukacie dobrego bukmachera na mundial 2018 i nie tylko, zobaczcie Ranking Bukmacherów Czerwiec 2018.

Posiadając konto w Totolotku, można obstawiać wydarzenia sportowe nie tylko przez stronę internetową, ale także w aplikacji mobilnej!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa odsłona bukmachera Totolotek. Bonus 1000 PLN!
5 (100%) 1 vote