Ładowanie
×

Nowa odsłona bukmachera Totolotek. Bonus 1000 PLN!

Nowa odsłona bukmachera Totolotek. Bonus 1000 PLN!

Nowa odsłona bukmachera Totolotek. Bonus 1000 PLN!

Nowe logo bukmachera i odświeżony bonus powitalny 100% aż do kwoty 1000 PLN. Jak zgarnąć premię na start na Totolotek.pl?

Nowa odsłona bukmachera Totolotek. Bonus 1000 PLN!
Nowa odsłona bukmachera Totolotek. Bonus 1000 PLN!

Totolotek bonusy bukmacherskie

Nowa promocja powitalna obowiązuje tylko i wyłącznie te osoby, które jeszcze nie rejestrowały się na stronie www.Totolotek.pl. Aby dokonać rejestracji trzeba być osobą pełnoletnią. Totolotek to legalna firma, tak więc obstawianie w niej jest zgodne z obowiązującym w Polsce prawem!

Bonus powitalny przygotowany przez Zakłady Bukmacherskie Totolotek pozwala na zyskanie nawet 1000 PLN za pierwszy depozyt. Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty na konto, a bukmacher powiększa ją o 100%, czyli dostarcza na profil drugie tyle!

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Logo Totolotka przedstawiające słońce to symbol zmian, jakie pojawiły się u tego bukmachera. Jedną z nich jest właśnie odmieniony bonus powitalny dla nowo zarejestrowanych.

Niestety, nie jest już dostępny Totolotek bonus bez depozytu – niewykluczone, że wkrótce znów zostanie on dodany. Będziemy was o tym informować na bieżąco!

Oferta powitalna Totolotek 2020
💰🏆💰

  • Bonus powitalny 100% do 1000 PLN za pierwszą wpłatę
  • Obstawianie bez podatku przy okazji najważniejszych wydarzeń sportowych!

Oferta jest dostępna do odwołania. Szczegółowy regulamin można znaleźć na oficjalnej stronie firmy bukmacherskiej, czyli www.Totolotek.pl.

1000 PLN na start na Totolotek.pl!

Jeżeli ktoś jeszcze nie posiada konta na stronie internetowej www.Totolotek.pl, może założyć je w każdej wolnej chwili. REjestracja jest banalnie prosta i nie trzeba w niej podawać żadnych kodów promocyjnych.

Aktualnie na start można w Totolotku otrzymać nawet 1000 PLN. Wszystko zależy od tego, jaką kwotę przelejemy na swoje konto w pierwszym przelewie. 300 złotych wpłaty to 600 złotych na obstawianie i tak dalej, i tak dalej.

💰 Jak odebrać bonus w Totolotku? 💰

  1. Wejście na www.Totolotek.pl
  2. Rejestracja konta
  3. Dokonanie pierwszej wpłaty
  4. Bonus 100% do 1000 PLN już czeka! 🙂

Totolotek. Nowy-stary bukmacher

Jeżeli ktoś dawno nie odwiedzał bukmachera Totolotek, na pewno bardzo szybko zauważy zmiany w wyglądzie portalu marki i nie tylko. Zmieniło się nie tylko logo firmy, ale także sposób logowania, rejestrowania konta czy przeglądania oferty bądź najnowszych promocji.

Mimo że strona wygląda zupełnie inaczej, cały czas jest to ten sam legalny bukmacher Totolotek, u którego można grać bez obaw o kary finansowe czy inne nieprzyjemności wynikające z łamania prawa.

Totolotek.pl rejestracja konta. Bonus powitalny 2020
Totolotek.pl rejestracja konta. Bonus powitalny 2020

Sam bonus powitalny dostępny u bukmachera to jeszcze nie wszystko – nie ma tygodnia, by nie pojawiło się na jego stronie internetowej coś nowego, a wśród ofert także takie, które pozwalają na obstawianie bez podatku.

„Gram w totolotku od dawna, często są różne promocje i darmowe bonusy dla graczy. Szczególnie ciekawe są na mecze z lig europejskich.” – opinia z forum betonline.net.pl

Posiadając konto w Totolotku, można obstawiać wydarzenia sportowe nie tylko przez stronę internetową, ale także w aplikacji mobilnej! Na ten moment dostępna jest ona tylko w wersji na Androida, co wymusza na graczach pobranie instalki Totolotek apk.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.