Ładowanie
×

Liga typerów dla początkujących

Liga typerów dla początkujących

Liga typerów dla początkujących

Obstawianie meczów w lidze typerów to świetna zabawa, a do tego możliwość wygrania ciekawych, cennych nagród. Który z konkursów polecany jest przede wszystkim początkującym?

Liga typerów dla początkujących

Liga typerów dla początkujących

Obstawianie meczów to niełatwa sztuka, dlatego też nauka skutecznego typowania zajmuje sporo czasu. Niestety, początki bywają trudne dla naszego portfela, bo przecież w bukmacherce żeby coś wygrać, trzeba najpierw zainwestować.

Liga typerów to zabawa skierowana do wszystkich rodzajów graczy, ale nie ma co ukrywać, że biorą w niej udział głównie ci dopiero rozpoczynający zabawę w typowanie.

Nie ma w tym nic skomplikowanego – chodzi o to, by zdobywać punkty za prawidłowe obstawianie, a na koniec konkursu zgarnąć przygotowaną nagrodę. Sponsorami lig zazwyczaj są bukmacherzy, którzy mają dla graczy bonusy oraz upominki pieniężne. W niektórych sytuacjach pula wynosi nawet 1000 PLN i więcej.

Rejestracja w lidze typerów jest darmowa, a przynajmniej tak być powinno. Nie potrzebny jest też w niej żaden kod promocyjny ani nic podobnego. Założenie konta trwa bardzo szybko, natomiast w zależności od wysokości oferowanych nagród, sama zabawa dostępna jest przez miesiąc, dwa albo nawet cały sezon.

Pamiętajcie, że nigdy nie powinno się korzystać z usług stron, które ewidentnie próbują wyłudzić pieniądze, na przykład, poprzez kody SMS i tym podobne. Dobre ligi typerów nie potrzebują tego typu środków, by zachęcić kogokolwiek do gry!

———-

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.