LvBet zwiększa wygrane o 14% na kupony z tenisa

Od 29 lipca do 4 sierpnia odbywać się będzie turniej w Waszyngtonie. Z okazji tej imprezy bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%.

Oferta skierowana jest do tych użytkowników, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 29 lipca do 4 sierpnia, a swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Wystarczy zagrać kupon pojedynczy lub wielozdrzeniowe, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju w Waszyngtonie z oferty ATP i WTA.

Dozwolone są również zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Kupony systemowe są wykluczone z tej akcji.

Stawka minimalna jak i maksymalna nie jest określona. Jednak w tej promocji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Betfan darmowy kod promocyjny

Limit kuponów na jednego gracza jest dowolny.

Gracz, który dokona zagrania kuponu i spełnia powyższe warunki promocji, a kupon został rozliczony jako wygrany bukmacher automatycznie zwiększy wygraną graczowi o 14%.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera LvBet

Warto jest wiedzieć, że bukmacher LvBet oferuje dla swoich graczy darmowy bonus bez wpłaty własnej.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym i cieszyć się z darmowej gotówki.

Dodatkowo można liczyć na darmowe bonusy za dokonanie dwóch pierwszych wpłat, gdzie można otrzymać nawet 1500 PLN w formie bonusu.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Bonusy bukmacherskie
Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo często oferują graczom świetne promocje i darmowe bonusy bukmacherskie. Zakłady bukmacherskie online to także darmowe zakłady, freebety i bonusy bez depozytów za darmo.

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bezpieczne 50% w STS na Puchar Świata w Zakopanem

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy weekend w skokach narciarskich, ponieważ odbędą konkursy w Zakopanem. Na tą okazję bukmachera STS oferuje graczom...

Piłka nożna. Typy dnia i pewniaki

Piłka nożna typy bukmacherskie daje graczom w zasadzie każdego dnia. Jakie pewniaki wybierać i co zrobić, by jak najwięcej wygrywać? Systematyczność w wygrywaniu następnych bukmacherskich...

Wysokie kursy bukmacherskie. Skuteczna strategia gry

Im wyższy kurs, tym pokaźniejsza potencjalna wygrana. Czy jednak opłaca się przy wyborze typów kierować tylko i wyłącznie wartością kursu, a może należy zwracać...

Pewne 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy w Betclic

Specjalną okazję na ostatnie dni roku 2020 oferuje bukmachera Betclic. Wystarczy typować mecze z piłki nożnej, aby otrzymać extra kasę. Maksymalna premia, na jaką...