Ładowanie
×

STS bonus powitalny na zakład bez ryzyka na start do 200 PLN.

STS bonus powitalny na zakład bez ryzyka na start do 200 PLN.

Bukmacher STS przewidział najnowszą promocję powitalną z okazji powrotu Ekstraklasy. Na wstępie można otrzymać zakład bez ryzyka, a co jeszcze ten operator oferuje swoim graczom!

Bukmacher STS 200 PLN cashback na start!

Bukmacher STS 200 PLN cashback na start!

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich typerów, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera STS. chcąc z niej skorzystać nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Promocja dostępna jest graczom do 21 lipca do godz. 23:59.

Warunek podstawowy tej akcji jest to dokonanie rejestracji online konta na stronie bukmachera STS. To wszystko nie zajmuje zbyt wiele czasu, bowiem wystarczy uzupełnić formularz, w którym trzeba podać swoje podstawowe dane jak, m.in. imię i nazwisko.

Istotne jest wpisanie kodu KODU promocyjnego BETONLINE z dwóch powodów. Po pierwsze aktywuje on bonus zakładu bez ryzyka, a dodatkowo na koncie gracza znajdą się darmowe środki w wysokości 29 PLN na zakłady bukmacherskie.

Następnymi krokami jest to dokonanie wpłaty i zagranie kuponu. Warto jest pamiętać, że bukmacher STS przyznaje bonus w wysokości wpłaty. Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN. Jednak należy pamiętać, że jedynie kupon zagrany za środki własne jest objęty promocją.

Wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do poniedziałku 22 lipca do godz. 23:59.

freebet w fortunie
Freebet bez depozytu w Fortunie. Kod: BETONLINE

Jeżeli się okaże, że zagrany przez Ciebie kupon został rozliczony jak przegrany otrzymasz zwrot stawki. Maksymalnie 200 PLN. W przypadku wygranego kuponu cała kwota trafi na Twoje konto.

STS – legalny bukmacher:

Nie da się ukryć, że warto jest posiadać konto u tego operatora, ponieważ oferuje on szeroką ofertę spotkań na żywo jak i przedmeczową.

Poza tym gracze, którzy posiadają konto u tego bukmachera mogą korzystać za darmo z TV STS, gdzie można obejrzeć wydarzenia sportowe online.

Dodatkowo dostępna jest aplikacja mobilna tego operatora, którą można pobrać ze strony internetowej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.