Ładowanie
×

Nietrafiony typ na Belgia – Polska? STS daje 100 zł zwrotu!

Nietrafiony typ na Belgia - Polska? STS daje 100 zł zwrotu!

Nietrafiony typ na Belgia – Polska? STS daje 100 zł zwrotu!

Jakim wynikiem zakończy się mecz Belgia – Polska? STS przygotował do 100 zł zwrotu dla tych, którym nie powiedzenie się typowanie najbliższego spotkania Biało-Czerwonych!

Nietrafiony typ na Belgia - Polska? STS daje 100 zł zwrotu!
Nietrafiony typ na Belgia – Polska? STS daje 100 zł zwrotu!

Zwrot od STS. Kod promocyjny nie jest wymagany!

Nie jest wymagany przez bukmachera STS kod do tego, by skorzystać z opisywanej oferty. Krokiem pierwszym jest zapisanie się do bonusu, co uczynić można tylko i wyłącznie na stronie internetowej www.STS.pl.

Jak zarejestrować się w promocji? Po wejściu do portalu STS należy zalogować się na konto, a następnie przejść do zakładki „Bezpieczne 100 PLN”. Jeżeli ktoś nie jest jeszcze klientem tego bukmachera, ma szansę utworzyć konto nawet teraz – wystarcza wypełnienie krótkiego formularza online. Do wpisania jest specjalny kod promocyjny „BETONLINE” na dobry początek – dzięki niemu otrzymać można 100 zł jako zakład bez ryzyka i do 1500 zł przy trzech pierwszych wpłatach.

freebet w fortunie
Freebet bez depozytu w Fortunie. Kod: BETONLINE

W ramach promocji uczestnik zagrać może kupon AKO lub SOLO. Nie ma wymaganej minimalnej stawki kwalifikacyjnej, ale trzeba mieć na uwadze to, że zaliczany jest tylko pierwszy kupon po zarejestrowaniu się do akcji. Im więcej ktoś postawi, tym pokaźniejszy ewentualny zwrot będzie mógł zgarnąć na konto.

Belgia – Polska bez ryzyka? STS daje zwrot 50%!

Marka STS przyznaje graczom 50% zwrotu zagranej stawki. Gracze otrzymać mogą pieniądze w przypadku niepowodzenia po zagraniu kuponu, który będzie składał się z przynajmniej jednego typu związanego ze spotkaniem Belgia – Polska. Start tego meczu już 8 czerwca o godzinie 20.45. To będzie pierwszy pojedynek obu tych reprezentacji w najnowszej edycji Ligi Narodów UEFA.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Uwaga! Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Nie można otrzymać większych środków pieniężnych i to bez względu na to, na jaką stawkę zdecydujemy się przy kuponie na Belgia – Polska. Bukmacher STS przyzna wszystkim odpowiednim klientom bonus w sposób automatyczny.

Zwrot na Belgia – Polska krok po kroku:

  1. Zapisanie się do promocji na www.STS.pl
  2. Zagranie kuponu SOLO lub AKO z oferty przedmeczowej lub live
  3. Na kuponie musi znaleźć się przynajmniej jeden zakład związany ze spotkaniem Belgia – Polska
  4. W przypadku przegranej bukmacher STS przyznaje graczom zwrot do 100 zł
  5. Wygrana trafia normalnie na konto typerskie

Według aktualnych kursów bukmacherskich w STS online, faworytem środowego pojedynku z udziałem Biało-Czerwonych są ich rywale. Nawet jeśli Polacy nie przegrają, bardzo szybko będą mieli okazję do rewanżu, ponieważ już 14 czerwca na PGE Narodowym odbędzie się kolejny pojedynek podopiecznych Czesława Michniewicza z popularnymi Czerwonymi Diabłami.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Ranking bukmacherów obejmuje wyłącznie legalne firmy.