Obniżony podatek bukmacherski na mecz Polski!

297

Reprezentacja Polski zmierzy się we wtorek (12 czerwca) z Litwą. Bukmacher LV BET na tę okazję przygotował obniżony podatek bukmacherski!

Obniżony podatek bukmacherski na mecz Polski!
Obniżony podatek bukmacherski na mecz Polski!

Biało-Czerwoni rozegrają we wtorek ostatni sparing przed zbliżającą się imprezą, jaką jest mundial 2018. Mecz zaplanowano na godzinę 20.45. Wydarzenie odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Firma bukmacherska LV BET przygotowała na wtorek podatek w wysokości 6 procent, zamiast standardowych 12. Oznacza to, że grając za 100 PLN, suma kursów mnożona jest przez 94, a nie 88.

Z promocji można skorzystać, grając przedmeczowo bądź live. Warto podkreślić, że liczą się nie tylko zakłady stawiane na stronie www.LvBET.pl, ale także za pomocą aplikacji mobilnej czy strony przygotowanej z myślą o użytkownikach urządzeń przenośnych.

Oferta obowiązuje także na inny wtorkowy mecz towarzyski przed MŚ 2018, czyli Japonia – Paragwaj.

Kursy bukmacherskie LV BET
Kursy bukmacherskie LV BET

W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości związanych z tą promocją, można napisać do pracownika Biura Obsługi Klienta bukmachera LV BET.

Obniżony podatek dostępny jest do 12 czerwca do godziny 20! Szczegółowy regulamin tej oferty można znaleźć na oficjalnej stronie LV BET.

Polska w sparingu z Litwą jest wyraźnym faworytem, ale trzeba podkreślić, że podopiecznych Adama Nawałki czekają w najbliższym czasie trudne spotkania. Kibice nie powinni więc zatem szykować się we wtorek na grad goli!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl