Ładowanie
×

Najlepsze typy na MŚ 2018

Najlepsze typy na MŚ 2018

Najlepsze typy na MŚ 2018

Piłkarze na mistrzostwach świata 2018 będą rywalizować o tytuł najlepszej reprezentacji na naszym globie. Kto zwycięży, gdzie oglądać te spotkania, a przede wszystkim – w jakim miejscu znaleźć można najlepsze typy na MŚ 2018?

Najlepsze typy na MŚ 2018

Najlepsze typy na MŚ 2018

Mundial 2018 kto wygra?

Kibice na całym świecie zastanawiają się, kto zwycięży turniej w Rosji. Trudno się temu dziwić, w końcu jest to najważniejsza piłkarska impreza ostatnich czterech lat. Kto według bukmacherów ma największe szanse na sukces, a komu raczej nie wróży się zbyt długiej przygody na mistrzostwach?

Firma bukmacherska Fortuna przygotowała bardzo wiele zakładów na zbliżający się mundial. Nie tylko można stawiać w niej na zwycięzców rozgrywek, ale także na króla strzelców czy też reprezentacje mające szanse na występ w fazie pucharowej.

Kursy bukmacherskie to bardzo dobry wyznacznik pokazujący to, kto jest faworytem MŚ 2018. Dlaczego? Bo wpływ na jego wartość ma bardzo wiele czynników, między innymi, opinie ekspertów oraz popularność konkretnych zakładów wśród graczy. Oczywiście, prognozy i wszelkiego rodzaju przewidywania nie zawsze się sprawdzają. W końcu mundial to coś niezwykle istotnego i każda ekipa chce się w nim zaprezentować jak najlepiej. Nie było jeszcze chyba takich mistrzostw, w których nie mieliśmy do czynienia z czarnym koniem.

MŚ 2018 kto wygra?

MŚ 2018 kto wygra?

MŚ 2018 najwięksi faworyci

Kto zaliczany jest do grona największych faworytów MŚ 2018? Poniżej przedstawiamy wam zestawienie tych drużyn, na które w chwili obecnej kursy są najniższe. Oznacza to, że za każdą postawioną złotówkę na te zespoły zyskujemy najmniej, ale za to nasz typ jest znacznie pewniejszy od gry na mniej znane reprezentacje.

  • Brazylia
  • Hiszpania
  • Niemcy
  • Belgia
  • Argentyna
  • Francja
  • Anglia

Gdybyśmy mieli wziąć pod uwagę wszelkiego rodzaju zapowiedzi przed turniejem i nie tylko, to właśnie podane wyżej zespoły byłby uznawane za największych pretendentów do mistrzostwa świata. Warto podkreślić, że najwięcej ekspertów oraz kibiców stawia przede wszystkim na Brazylię oraz Niemców. W tym pierwszym zespole gra Neymar, który jednocześnie uznawany jest za poważnego kandydata do zdobycia tytułu króla strzelców MŚ 2018.

Najlepsze typy na MŚ 2018

Obstawiając mistrzostwa świata 2018, należy brać pod uwagę naprawdę wiele. Aktualna dyspozycja kluczowych piłkarzy to tylko wierzchołek góry lodowej. Nie ukrywajmy, że nikt z nas nie ma całego dnia na analizowanie pojedynczego meczu czy zespołu. Na szczęście, z pomocą przychodzą nam strony, gdzie znaleźć można najlepsze typy na MŚ 2018.

Portale bukmacherskie posiadają w swoich szeregach użytkowników z ogromnym doświadczeniem. Każdy z nich przedstawia analizy oraz rezultaty swoich starań, dzięki czemu mamy jasno pokazane, kto jest jakim graczem. Czy korzystanie z tego typu typów jest polecane? Jeżeli nie będziecie im wierzyć „na ślepo”, natomiast chociaż trochę o nich poczytacie, zdecydowanie tak!

Typy na mundial 2018

Typy na mundial 2018

Początkujący miłośnicy obstawiania bardzo często mają dylemat, jaki dokładnie typ należy wybrać. Niektórzy uważają, że najlepsza strategia to granie na wysokie kursy bukmacherskie. Mamy też jednak takich, co przede wszystkim stawiają na dość pewne typy o niekoniecznie najwyższych wartościach. Oczywiście, to już wy sami musicie podjąć decyzję, jaką strategią się kierować. Przykro nam, ale decyzji w tej kwestii nikt za was nie może podjąć! 🙂

Gdzie obstawiać mecze MŚ 2018?

No, właśnie. Możemy mieć typy, możemy mieć odpowiednią wiedzę i środki pieniężne, ale co z tego, jeżeli jeszcze nie posiadamy konta bukmacherskiego. Gdzie warto je założyć w trakcie mistrzostw świata 2018? Obstawianie Mundialu atrakcyjnie wygląda, między innymi, w Forbet. Dlaczego właśnie tam? Bo bukmacher już przed mistrzostwami na każdy dzień tygodnia ma dla graczy oferty specjalne, a do tego wszystkiego można znaleźć tu dość ciekawe typy zakładów specjalnych oraz całkiem pokaźne kursy.

Jeżeli jesteście początkujący, koniecznie musicie wiedzieć, czym jest obrót u bukmachera. Dlaczego? We wszelkiego rodzaju promocjach zawsze pojawia się to zagadnienie, a nie każdy rozumie je w odpowiedni sposób. Bonusy odbieramy natomiast po to, by przyniosły nam zysk i pozwoliły na darmowe obstawianie meczów. Właśnie dlatego warto zapoznać się z podanym przez nas artykułem na ten temat.

Polska na MŚ 2018 typy

Jak Polska wypada wśród innych finalistów, jeśli chodzi o typy bukmacherskie? Nie najgorzej, ale też i nie najlepiej. Reprezentacja Polski trafiła do grupy H, gdzie czeka na nią Senegal, Japonia oraz Kolumbia. O wyjście z grupy, według bukmacherów, Biało-Czerwoni walczyć będą głównie z Senegalem i Kolumbią, z czego to ten drugi zespół uznawany jest za faworyta do zajęcia pierwszego miejsca.

Podsumowując wszelkie kursy, prognozy i tym podobne, wydaje się, że najbardziej prawdopodobny scenariusz to awans Polski z drugiego miejsca, mecz w 1/8 finału i… koniec. W pierwszej rundzie fazy pucharowej możemy trafić już na prawdziwe potęgi, a w starciach z takimi zespołami naszych piłkarzy raczej nie stawia się po stronie faworytów.

MŚ 2018. Kto lepszy?

MŚ 2018. Kto lepszy?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.