Ładowanie
×

Obstawianie KSW 44. Najlepsze typy na galę!

Obstawianie KSW 44. Najlepsze typy na galę!

9 czerwca odbędzie się w Ergo Arenie Konfrontacja Sztuk Walki numer 44. W walce wieczoru Karol Bedorf zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. Na kogo najlepiej obstawiać, by wygrać? Gdzie można w internecie zobaczyć to wydarzenie?

Obstawianie KSW 44. Najlepsze typy na galę!
Obstawianie KSW 44. Najlepsze typy na galę!

Typy na KSW 44 zmieniały się wraz z kolejnymi tygodniami. Zmieniła się także nieco karta walk, gdyż doszło do pewnych niespodziewanych sytuacji spowodowanych kontuzjami. Jak obecnie prezentują się kursy? Oto przegląd tych najważniejszych, które powinny wam się przydać przy obstawianiu najbliższego KSW.

W walce wieczoru zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego i Karola Bedorfa. Mimo że ten drugi od dawna nie występował oficjalnie na oktagonie, uważany jest za faworyta. Dlaczego? Warto pamiętać, że „Pudzian” zaczynał od freak fightów i nadal nie jest uważany za stuprocentowego zawodnika MMA. Inaczej jest w kwestii Bedorfa. W jego przypadku trudno uważać, by mogło być inaczej.

Bukmacher eToto nie stawia też na innego znanego polskiego celebrytę, Tomasza Oświecińskiego. Popularny „Strachu”, który ma za sobą debiut w MMA, w którym wygrał z Popkiem, tym razem zmierzy się z inną twarz show-biznesu. Rywalem aktora znanego z filmów Patryka Vegi będzie trener personalny i piosenkarz, Erko Jun. Kurs na gościa z zagranicy to około 1,40, natomiast na reprezentanta naszego kraju – 2,50.

Największe emocje powinny mieć miejsce przy okazji pojedynku Łukasza Rajewskiego z Leo Zuliciem. Bukmacherzy bardzo ostrożnie podchodzą do stawiania któregokolwiek z nich wśród faworytów. Podobnie ma się sprawa w przypadku starcia Gracjan Szadziński vs Paul Redmond.

Gala KSW 44 online

Gala KSW 44 dostępna będzie w telewizji, jednak tylko i wyłącznie w systemie PPV. Osoby, które chcą zobaczyć tę imprezę online, mogą to uczynić, klikając na stronę podaną poniżej. Warto uzyskać sobie dostęp do streamu już w tym momencie, tak aby mieć pewność, że obejrzy się całe wydarzenie, startujące już 9 czerwca o godzinie 19.

GALA KSW 44 ONLINE – KLIKNIJ TUTAJ!

Czy internetowa transmisja gali dostępna będzie w języku polskim? Oczywiście, że tak, ale dla prawdziwych koneserów istnieje także możliwość uruchomienia streamu w wersji anglojęzycznej czy po niemiecku. Jakość obrazu w głównej mierze zależy od zainteresowania, ale nie powinniście mieć powodów do tego, by na nią narzekać.

https://www.youtube.com/watch?v=E2Av333l1Bg

Na KSW 44 czeka cała polska branża MMA. Będzie to już trzecia gala największej polskiej organizacji w tym roku. A na tym nie koniec, gdyż włodarze zapowiadają jeszcze dwie kolejne! Na pewno wkrótce poznamy szczegóły na ich temat, a bukmacherzy udostępnią nam ofertę na walki!

A kto waszym zdaniem najlepiej zaprezentuje się na Konfrontacji Sztuk Walki w Ergo Arenie?


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.