Ładowanie
×

Obstawiasz US Open 2020 – dostajesz 20 PLN od Fortuny!

Obstawiasz US Open 2020 - dostajesz 20 PLN od Fortuny!

Obstawiasz US Open 2020 – dostajesz 20 PLN od Fortuny!

US Open 2020 to chyba najbardziej wyczekiwana impreza tenisowa tego roku. Bukmacher Fortuna każdemu swojemu graczowi przyznaje obecnie 20 PLN za obstawianie. Jak dokładnie działa najnowsza promocja dla typerów online?

Obstawiasz US Open 2020 - dostajesz 20 PLN od Fortuny!
Obstawiasz US Open 2020 – dostajesz 20 PLN od Fortuny!

Kasa za obstawianie, czyli to, co każdy typer i tak robi!

Typerzy obstawiają często więcej niż raz dziennie, dlatego ci najwięksi zapaleńcy nie powinni mieć szczególnych problemów ze spełnieniem warunków przygotowanych przez Fortunę. Bukmacher w swojej najnowszej promocji proponuje graczom bonus 20 PLN, który można otrzymać za regularnie typowanie od 31 sierpnia do 2 września. Wystarczy zagrać jeden zakład na dobę!

Do akcji specjalnej wliczają się wszystkie kupony AKO, MAXIKOMBI oraz SOLO. Nie trzeba się do niej zapisywać, ale ważne jest to, by grać tylko zakłady, które:

  • zagrane zostały za co najmniej 20 złotych
  • zawierają przynajmniej jeden typ z tenisa
  • postawione zostały w dziale z zakładami na żywo, a nie przedmeczowo
  • utworzono w aplikacji mobilnej Fortuny lub na stronie internetowej www.eFortuna.pl.
freebet w fortunie
Freebet bez depozytu w Fortunie. Kod: BETONLINE

Wszystkie kupony kwalifikacyjne muszą być rozstrzygnięte do dnia 3 września do godziny 9 rano.

20 PLN od Fortuny na US Open 2020. Jak to działa?

W jaki sposób można otrzymać 20 PLN od bukmachera Fortuna na US Open 2020? Zadanie jest mało skomplikowane, co wiecie już z warunków opisywanych powyżej. Warto przy tym jedynie dodać, że każdy może otrzymać maksymalnie jeden bonus o wartości 20 PLN – nie ma możliwości powiększenia premii.

Bukmacher przyznaje pieniądze automatycznie, a gracz musi je jedynie aktywować na swoim koncie, co może zrobić w ciągu 7 dni od zakończenia okresu promocyjnego. Wszystkie nieaktywowane pieniądze zostaną anulowane, co jest jednoznaczne z ich usunięciem z salda. Raz nieodebranych środków nie można w żaden sposób odzyskać.

Dodatkowe środki na obstawianie powinny zostać dołączone do odpowiednich kont w dniu 3 września do końca dnia, czyli do 23.59.

To jak, macie już jakieś pewniaki na tenis? 😉

Bonus powitalny w eFortuna.pl. Premia bez wpłaty, a potem nawet ponad 2000 PLN ekstra!

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Jeżeli ktoś jeszcze nie posiada konta do obstawiania na stronie internetowej www.eFortuna.pl, może założyć je bez wychodzenia z domu albo z poziomu telefonu z dostępem do sieci.

Za wypełnienie formularza online (aktywny kod promocyjny brzmi „BETONLINE„) otrzymuje się niemal od razu 20 PLN jako Fortuna bonus bez depozytu. Jakby tego było mało, dla nowo zarejestrowanych przygotowano też prezenty ekstra w formie:

  • 100% bonusu od pierwszej wpłaty do 2000 złotych
  • zakładu bez ryzyka o wartości 200 zł

Już teraz każdy może sprawdzić, jak zakłada się darmowe konto z bonusem w Fortunie:


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.