Typy na dziś. Skąd brać typy bukmacherskie, by wygrywać?

Wydarzenia sportowe organizowane są przez cały rok, dlatego typy na dziś można znaleźć dosłownie zawsze. Jak jednak to robić, by stawiając „gotowce” wygrywać, a nie tracić?

Typy na dziś. Skąd je brać, by wygrywać?
Typy na dziś. Skąd brać typy bukmacherskie, by wygrywać?

Skuteczne profesjonalne typy dnia

Nikt nie powinien mieć wątpliwości co do tego, że w bukmacherce liczy się przede wszystkim skuteczność w wybieraniu odpowiednich typów. Możemy dysponować dużymi pieniędzmi albo mieć niesamowitą wiedzę, ale bez umięjętności tworzenia kuponów z dobrymi typami trudno cokolwiek osiągnąć w tej dziedzinie.

W internecie gracze często pytają się o pewniaki na dziś i tym podobne. Powód jest dość prosty – liczą na to, że ktoś bardziej orientuje się w niektórych sprawach bądź też ma lepsze oko do typowania. Oczywiście, prawdziwi szczęściarze nie istnieją, a nawet jeśli – raczej nie chcą się tym dzielić. Nie zmienia to jednak faktu, że na pewno są takie osoby, które lepiej radzą sobie z zakładami bukmacherskimi od innych.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2022
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu dla graczy

Dobre pewniaki za darmo

W dzisiejszych czasach przyjęło się, że wszystko co, co dobre musi kosztować. Właśnie dlatego ludziom wydaje się, że skuteczne typy bukmacherskie to jedynie takie zdobyte w specjalnych abonamentach i tak dalej.

typy na dzisiaj
Darmowe i skuteczne typy na dzisiaj

Warto wziąć pod uwagę, że zarabianie na skutecznych pewniakach raczej nie jest bardzo dochodowym biznesem w porównaniu do zdobywaniu pieniędzy za dobrze wytypowane mecze. Pomyślcie, czy bawilibyście się w strony z premium SMS, gdybyście posiadali taką umiejętność, by regularnie zarabiać u bukmachera. Możemy zagwarantować wam, że nie, a nawet jeśli, to szybko by się to wam znudziło!

Typy bukmacherskie na dzisiaj

Wielu bukmacherów, na przykład marka Fortuna, przygotowuje specjalne tabelki z kursami, gdzie można znaleźć typy na dzisiaj, to jest na konkretny dzień. Niektórzy uważają, że bukmacher w ten sposób próbuje podpuścić graczy do stawiania na mecze, których wyniki są już przesądzone.

Rzecz jasna, wszystko to jedynie teorie spiskowe, ale – mimo wszystko – nie polecamy stawiania na najpopularniejsze typy. Znacznie bardziej opłaca się grać takie zakłady, które na pierwszy rzut oka są w ogóle niewidoczne. Okazji zazwyczaj trzeba naprawdę porządnie szukać. W końcu gdyby było inaczej, bukmacherzy jedynie traciliby pieniądze, zamiast je zarabiać!

Najlepsze typy bukmacherskie
Najlepsze typy bukmacherskie na dzisiaj

Profesjonalne typy bukmacherskie na mecze

W świecie rządzonym przez internet każdy może na swój temat pisać niestworzone rzeczy. Innymi słowy, jeżeli tylko chcemy możemy zupełnie anonimowo kreować się na zawodowego gracza, pracownika zakładów bukmacherskich i tak dalej. Tego typu historie, jakich nie brakuje na przeróżnych stronach tematycznych, radzimy wkładać między bajki tak szybko, jak to tylko możliwe. A szczególnie, gdy jakiś „ekspert” za swoją wiedzę każe nam płacić.

UWAGA: Polski bukmacher STS oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu! Kod promocyjny „BETONLINE„. Bonus dostępny na stronie www.STS.pl.

Jak obstawiać mecze i wygrywać pieniądze?

Nie ma złotej zasady, której trzymanie się pozwoliłoby nam na regularne wygrywanie w zakładach bukmacherskich. Niektórzy stawiają wysokie kursy, a inni przede wszystkim grają rozważnie i jedynie na znane piłkarskie marki.

Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że obstawianie za darmowymi typami nie może przynosić sukcesu każdemu, kto tylko zdecyduje się na taką metodę gry. Można jednak sprawdzać, jak grają doświadczeni typerzy i na co zwracają uwagę. W ten sposób uczymy się czegoś pożytecznego i pomagamy sobie w nauce samodzielnego obstawiania.

sts poker online za darmo
Zakłady na gry karciane poker online, wojna, bakarat

Typy bukmacherskie najlepszych typerów w Polsce

Nie jest wyjątkowo trudno znaleźć osobę, która często wygrywa u bukmachera. Gorzej jest wtedy, gdy interesują nas tylko najlepsi typerzy w Polsce. Niestety, nie da się odpowiedzieć na pytanie, kto w naszym kraju może pochwalić się najwyższą skutecznością. Nie ma rankingów na ten temat oraz podobnych zestawień.

Jak zatem wybierać strony z typami? Przede wszystkim sprawdzać, jak wygląda historia zakładów w danym portalu i czy analizy dotyczące meczów zawierając coś więcej niż jedno bądź dwa logiczne zdania.

Warto jednak przede wszystkim zająć się własną bukmacherską edukacją, tak by samemu stać się typerem o najlepszych statystykach w kraju!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 6

Oferta Polskich bukmacherów Bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks
Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

poker w polsce legalnie

Najlepsi bukmacherzy