Jak odebrać bonus w Etoto? Niedzielna oferta specjalna!

Niedzielna oferta specjalna u bukmachera Etoto daje każdemu graczowi okazję do odebrania bonusu w wysokości 30 PLN. Chcesz poznać szczegóły? Trafiłeś w dobre miejsce!

Jak odebrać bonus w Etoto? Niedzielna oferta specjalna!
Jak odebrać bonus w Etoto? Niedzielna oferta specjalna!

Bonus bukmacherski Etoto przygotowany został dla każdej osoby, która jest zarejestrowana w tym portalu. Nie trzeba zapisywać się do akcji, by otrzymać ewentualne 30 PLN premii. 

Dodatkowe środki trafiają jedynie do osób, którym nie uda się postawić zwycięskiego kuponu o konkretnych kryteriach kwalifikacyjnych. Poniżej prezentujemy wam warunki, jakie musi spełnić dany zakład, by można było dzięki niemu otrzymać 30 PLN. 

Etoto w niedzielnej promocji bierze pod uwagę kupony, które zostały postawione za minimum 100 PLN. Pojedyncze typy nie są zaliczane, tak więc musi być to zakład wielokrotny. Co bardzo ważne, rozliczenie kwalifikacyjnego kuponu musi nastąpić do końca 16 grudnia. W przeciwnym wypadku premia nie zostanie zaksięgowana na profilu klienta. 

Bukmacher przygotował bonus tylko dla tych, którzy przegrają w tę niedzielę. Jeżeli zatem będziesz miał szczęście i zainkasujesz same wygrane, nie zostaną one powiększone o 30 PLN.

Co w przypadku, gdy nie posiadam konta w Etoto, a chciałbyś korzystać z tego typu promocji? Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny na stronie bukmachera, a także wyrazisz chęć odbierania bonusów.

Rejestracja w Etoto zajmuje dosłownie chwilę i dostępna jest dla każdego, kto ma ukończone 18 lat. Oczywiście, opisywany buk jest legalny, a granie w nim zgodnie z polskim prawem! 


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Oferta Polskich bukmacherów Bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Cashback 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

Maks
Stary, bukmacherski wyjadacz. Zaczynał w punktach stacjonarnych, obecnie gra głównie Live. Lubi piłkę nożną i futbol amerykański. Nie cierpi obstawiania tenisa, a szczególnie meczów Radwańskiej i Janowicza!

Zakłady bukmacherskie

Najlepsi bukmacherzy

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 20 000 PLN

Bukmacher Betclic Polska online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy ekstra bonusami. Typerzy podczas najbliższego weekendu za typowanie angielskiej Premier League mogą zyskać nawet 20...

Pewniaki na Ligę Mistrzów. Co obstawiać?

Pewniaki na Ligę Mistrzów to najpopularniejszy sposób na wygrywanie u bukmachera. Co obstawiać, by liczyć zyski zamiast płakać nad stratami? Obstawianie Ligi Mistrzów u bukmachera Liga...

Oglądanie Ligue 1 w Eleven Sports!

Polscy kibice będą mogli ponownie emocjonować się rywalizacją najlepszych francuskich drużyn i występujących w nich gwiazd światowego futbolu. ELEVEN SPORTS (główny nabywca praw od...

Najlepszy bukmacher 2021 w Polsce to…

Który bukmacher jest najlepszy w 2021 roku? Legalni bukmacherzy walczą o klienta i cały czas przygotowują dla niego pełno atrakcyjnych i nowych ofert specjalnych....