Jak odebrać bonus w Etoto? Niedzielna oferta specjalna!

166

Niedzielna oferta specjalna u bukmachera Etoto daje każdemu graczowi okazję do odebrania bonusu w wysokości 30 PLN. Chcesz poznać szczegóły? Trafiłeś w dobre miejsce!

Jak odebrać bonus w Etoto? Niedzielna oferta specjalna!
Jak odebrać bonus w Etoto? Niedzielna oferta specjalna!

Bonus bukmacherski Etoto przygotowany został dla każdej osoby, która jest zarejestrowana w tym portalu. Nie trzeba zapisywać się do akcji, by otrzymać ewentualne 30 PLN premii. 

Dodatkowe środki trafiają jedynie do osób, którym nie uda się postawić zwycięskiego kuponu o konkretnych kryteriach kwalifikacyjnych. Poniżej prezentujemy wam warunki, jakie musi spełnić dany zakład, by można było dzięki niemu otrzymać 30 PLN. 

Etoto w niedzielnej promocji bierze pod uwagę kupony, które zostały postawione za minimum 100 PLN. Pojedyncze typy nie są zaliczane, tak więc musi być to zakład wielokrotny. Co bardzo ważne, rozliczenie kwalifikacyjnego kuponu musi nastąpić do końca 16 grudnia. W przeciwnym wypadku premia nie zostanie zaksięgowana na profilu klienta. 

Bukmacher przygotował bonus tylko dla tych, którzy przegrają w tę niedzielę. Jeżeli zatem będziesz miał szczęście i zainkasujesz same wygrane, nie zostaną one powiększone o 30 PLN.

Co w przypadku, gdy nie posiadam konta w Etoto, a chciałbyś korzystać z tego typu promocji? Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny na stronie bukmachera, a także wyrazisz chęć odbierania bonusów.

Rejestracja w Etoto zajmuje dosłownie chwilę i dostępna jest dla każdego, kto ma ukończone 18 lat. Oczywiście, opisywany buk jest legalny, a granie w nim zgodnie z polskim prawem! 


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod promocyjny: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl