Ładowanie
×

Piłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy

Piłkarski Jackpot w Betclic. Darmowa gotówka dla graczy

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher Betclic Polska. Wystarczy poprawnie wytypować mecze 24 kolejki PKO Ekstraklasy, aby otrzymać ekstra kasę. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 40 000 PLN.

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 40 000 PLN

Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 40 000 PLN

Przed nami niewątpliwie bardzo ciekawy weekend w najwyższej fazie rozgrywkowej w Polsce, ponieważ dojdzie do kilku bardzo ciekawych starć, jak m.in. Lech Poznań vs Legia Warszawa, Śląsk Wrocław vs Lechia Gdańsk, czy też pojedynek derbowy Piast Gliwice vs Górnik Zabrze.

Z tej okazji każdy gracz może włączyć się w walkę o 40 000 PLN w akcji „Piłkarski Jackpot”, która jest aktywna do 9 kwietnia do godziny 18:00. Jednak chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl.

Najlepszy typer PKO Ekstraklasy:

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu AKO, na którym będą same spotkania z dwudziestej czwartej kolejki PKO Ekstraklasy, tj.

  • Jagiellonia vs Cracovia
  • Wisła Kraków vs Raków
  • Pogoń vs Wisła Płock
  • Warta vs Stal
  • Śląsk vs Lechia
  • Zagłębie vs Podbeskidzie
  • Lech vs Legia
  • Piast vs Górnik
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2021

Na uwadze trzeba mieć to, iż na każde z wymienionych spotkań gracz musi oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), a dodatkowo muszą one pochodzić z oferty przedmeczowej.

Dobrą wiadomością jest to, że każdy z typerów ma prawo zagrać nawet pięć kuponów promocyjnych, a stawka każdego z nich nie może wynosić mniej niż 10 PLN.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali wymienione mecze to poza wygraną gotówką otrzymają ekstra kasę, tj. podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosić musi 40 000 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują wszystkim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną, w której to pierwszy kupon jest bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji Cashbacku.

To sprawi, że jak pierwszy zakład okaże się przegrany to typer nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. W przypadku przegranej otrzyma on zwrot 100% stawki nawet do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.