Ładowanie
×

STS Białystok. Punkty naziemne. Bonusy, oferta, godziny pracy

STS Białystok. Punkty naziemne. Bonusy, oferta, godziny pracy

STS Białystok. Punkty naziemne. Bonusy, oferta, godziny pracy

STS (Star-Typ Sport), choć wielu ludzi nie wie, jest bukmacherem działającym nie tylko w Internecie, ale i w punktach stacjonarnych. W sumie rzecz biorąc to właśnie od nich zaczynał, nie porzucając tej formy świadczenia usług również po popularyzacji Internetu. Obecnie posiada przeszło 440 placówek w całej Polsce, w tym kilka również w Białymstoku. Co tak naprawdę oferuje mieszkańcom tego miasta i na jakie specjalne promocje mogą oni liczyć właśnie za to, że grają stacjonarnie?

STS Białystok. Punkty naziemne. Bonusy, oferta, godziny pracy
STS Białystok. Punkty naziemne. Bonusy, oferta, godziny pracy

Oferta STS w Białymstoku

Oferta punktów stacjonarnych STS Białystok pokrywa zasięgiem 18 dyscyplin sportowych oraz wiele sportów, które pojawiają się w niej sezonowo. Podobnie, jak u większości bukmacherów, tak i tutaj podstawą jest piłka nożna, oferta której jest najbardziej kompletna, bo pokrywa zarówno wydarzenia ligowe (nie tylko z polskiej Ekstraklasy, ale i wielu innych lig krajowych), turnieje międzyklubowe (w tym cieszącą się ogromnym zainteresowaniem Ligę Mistrzów), ale i mecze na poziomie reprezentacyjnym, nie tylko towarzyskie, ale te rozgrywane w ramach większych imprez (Mistrzostwa Świata, Euro i inne). Coraz bardziej popularne są również esporty, których oferta – choć typowo związana z Internetem – znajduje się również w ofercie stacjonarnego obstawiania.

Wszystkie punkty stacjonarne w Białymstoku sprzyjają osobom lubiącym obstawianie „na żywo” poprzez telewizory zainstalowane w ich wnętrzu. Naturalnie rzecz biorąc to, czy dane spotkanie da się obstawiać na żywo zależy nie tylko od jego dostępności w tym modelu, ale i od godzin otwarcia danego punktu (godziny odbywania spotkania muszą się w nich zawierać). STS stale poszerza swoją ofertę dla mieszkańców Białegostoku, starając się zachęcać ich nie tylko nią, ale i kursami oraz promocjami, o których powiemy za moment.

STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020
STS kod promocyjny. Bonus bez depozytu 2020

Oczywiście, cały czas prym w dzisiejszych czasach wiedzie obstawianie meczów online. Na stronie www.STS.pl dostępne są – między innymi – Betgames, czyli legalne karty jak poker. Tego typu oferty nie znajdziemy w punktach naziemnych w mieście Białystok.

Promocje i bonusy dla mieszkańców Białegostoku

Jeżeli chodzi o ofertę promocyjną dla typerów z Białegostoku, ta w punktach stacjonarnych różni się od tej znanej z Internetu, gdyż docenia przede wszystkim tych, którzy grają regularnie i odwiedzają te punkty na porządku dziennym. Tutaj mamy do czynienia z dwiema ścieżkami:

jeżeli wydajemy 30 złotych dziennie na zakłady, otrzymamy największy bonus. Działa to w trzech krokach: po 10., 20. i 25. wizycie z wydanymi 30 złotymi dostaniemy 10% wartości przegranych zakładów, maksymalnie otrzymując 150 złotych na nasze konto bonusowe!

jeżeli z kolei wydajemy 5 złotych dziennie, sami wybierzemy, co dostaniemy: albo 10 złotych po dziesięciu wizytach, albo darmowe 20 złotych po dwudziestu wizytach w punkcie w Białymstoku.

Naturalnie rzecz biorąc oferta tyczy się tylko punktów stacjonarnych i wymaga posiadania karty STS, zakładanej za darmo na miejscu, również w asyście białostockich pracowników. Same bonusy otrzymujemy na konto do 3 dni roboczych po ich przyznaniu, a wydać je musimy w przeciągu 30 dni. Promocja jest stała, dlatego też można wziąć w niej udział każdego kolejnego miesiąca. Co jednak bardzo ważne, kwota 30 złotych i 5 złotych tyczy się całościowych wydatków typera, a nie pojedynczego zakładu. Można ją zatem rozbić na kilka różnych zdarzeń.

TYLKO ONLINE! Każdy, kto założy darmowe konto na www.STS.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE” otrzyma 29 PLN bez depozytu na start!

Gdzie znajdę punkty STS w Białymstoku? Godziny otwarcia

STS online vs punkty stacjonarne
STS online vs punkty stacjonarne

Każdy z punktów stacjonarnych STS w Białymstoku działa 7 dni w tygodniu, choć w różnych porach. Wszystkie są wyposażone w telewizory, znacznie ułatwiające obstawianie na żywo. Poniżej przedstawiamy wybrane lokale, poczynając od tego, który otwarty jest najdłużej (ma to szczególne znaczenie przy obstawianiu spotkań w formule „na żywo”.

  • 15-437 Białówny 5/1

Lokal działa w godzinach: 9:00 – 22:00 (codziennie).

Punkt oferuje wsparcie dla sportów wirtualnych.

  • 15-003 Sienkiewicza 81/3 Lok.119

Lokal działa w godzinach: 8:00 – 22:00 (codziennie).

Punkt klimatyzowany, z ofertą na sporty wirtualne.

  • 15-660 Witosa 25/31

Lokal działa w godzinach: 9:00 – 20:00 (od poniedziałku do soboty), 9:00 – 18:00 (w niedziele).

Lokal klimatyzowany, z ofertą na sporty wirtualne.

  • 15-827 Wiatrakowa 4/1

Lokal działa w godzinach: 9:00 – 18:00 (w poniedziałki i niedziele), 9:00 – 20:00 (od wtorku do soboty).


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.